Płonąca stodoła czyli jak spartolić święto narodowe dla prywaty

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Tzn.ambasada tak miłej i bliskiej sercu Donka i Bronka Rosji, z którą mają perfekcyjne przyjacielskie układy...

Jest jednak jedno „ale” – dlaczego ambasada FR znalazła się 11.11.2013 r. na trasie Marszu Niepodległości ?
Czy Warszawa jest aż tak mała, że innej drogi nie było ? Jeśli to stołeczny ratusz skierował Marsz w pobliże ambasady to znaczy, że winnych należy szukać właśnie w ratuszu i od ratusza żądać odpowiedzialności.
Sam płemieł rzekł był z Okęcia – „Kto tolełuje takie działania, ponosi za nie współodpowiedzialność” ! Zatem....?
Kto toleruje wybryki stołecznego ratusza ? Co pan na to, panie Tusk ? Czy to nie pan jest parasolem ochronnym dla jego działań ? Oczywiście, że pan i pan powinien ponieść współodpowiedzialność ! Dość już dyrdymałów w stylu „biorę na klatę” i pustych oświadczeń "biorę to na siebie z całą odpowiedzialnością"! Czas wreszcie tę odpowiedzialność pokazać, nikt nie będzie czekał na pana do następnej kadencji !

...Chciał Tusk zadym to je sobie sam zrobił ale z tytułu czego odpowiedzialność zrzuca na tych, którzy się na niego wypięli bo nie chcieli świętować po tusku i komorusku ? Ot, racja stanu mafii „państwo polskie zdało egzamin”... Niech się teraz na klęczkach tłumaczy przed Kremlem za obie ambasady, za tą polską w Moskwie też. Razem z kumplem Komorowskim, który już czołgiem (czołgając się) pełznie do cara przepraszać „w imieniu państwa polskiego” i wyciera sobie gębę Polakami. Niech przeprasza w imieniu Sikorskiego, Sienkiewicza, Seremeta i reszty ssss.......

Cały wściekły jazgot głównego ścieku, że w Warszawie skandal, że zamach na ambasadę i tęczę to obraza majestatów Moskwy i dewiantów, że to wina „ideowych dzieci PiS-u” (większego kretyństwa prawe jądro Tuska czyli min.Siennikiewicz, już nie mógł wymyślić) to tylko przykrywka bo wspaniałe obchody krakowskie przyćmiły możeło-donkową głupawkę. Niestety muszę przyznać, że głównościekowa zasłona milczenia nad patriotycznym krakowskim świętowaniem jest bardzo szczelna i to co przebiło się do publicznej wiadomości jest jednym wielkim pomieszaniem z poplątaniem cienkiej imprezki wojewody małopolskiego z elementami tłumnych społecznych obchodów pod patronatem Jarosława Kaczyńskiego by tej pierwszej przydać rozmach i splendor tych drugich.
Po raz kolejny pozbawiony własnego blasku i wyrazu pasożyt „państwo polskie zdało egzamin” świecił 11 listopada światłem odbitym bo inaczej nie potrafi. „Państwo polskie zdało egzamin” potrafi za to wylewać hektolitry krokodylich łez, że PiS znów mu coś zawłaszczył. Tak jakby zawłaszczenie wszystkich dziedzin życia i całej Polski było tusko-komorowskiej mafii za mało.

Prawe jądro Tuska czyli minister spraw wewnętrznych, zamiast obarczać winą tych, których w Warszawie 11 listopada nie było, powinien najpierw powiedzieć opinii publicznej – KIM byli osobnicy z zasłoniętymi twarzami, grasujący wśród maszerujących ? Oczywiście, że nie odpowie bo musiałby się przyznać, że to... „lotne brygady czajek” do zadań nadzwyczajnych. Np. do podpalania ambasadorskich kanciap, tęczy i... świątecznej atmosfery by jego opanowany manią wielkości szefunio miał odpowiednie tło do szarpnięcia strun... pardon, sznurowadeł trampek !

...........

Mówią płonie stodoła płonie aż strach ,
aż kurzy się z niej
Trzeszczy wszystko dokoła ściany i dach
gorąco, że hej
To sołtys zadymę świąteczną mieć chciał
Do grandy się pali ten trampkarz na schwał.
Zbrakło miejsca w Warszawie
Don i Bul radzi każdej obławie
Koło stodoły zrobili bal, tańczył nawet cieć
Płonące stodoły co dnia chcą mieć...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

będzie cytat:
"Ambasador Aleksiejew powiedział TVN24 po spotkaniu w polskim MSZ, że obecnie ustalane jest, co się stało przed ambasadą RP w Moskwie. - W każdym razie to nie ma nic wspólnego z tym, co się stało pod ambasadą Rosji w Warszawie. Nie można tego porównać, zarówno z punktu widzenia rozmiaru, jak i wagi; to, co się zdarzyło w Warszawie było o wiele gorsze"- podkreślił ambasador. "

No właśnie - wystarczy, że ich ambasador złoży wyjaśnienia, a bul musi się czołgać................................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart
Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#390182

Dopiero co przerzuciłam prasówkę i mam takie coś:

Witold Waszczykowski - "Mieliśmy mieliśmy do czynienia z prowokacją, a nawet zasadzką rządu polskiego na opozycję. Organizując Marsz Niepodległości wokół ambasady rosyjskiej wiadomo było, że może dojść do incydentów, zamieszek, które później można pokazać światu, że to opozycja jest odpowiedzialna za to i... nie jest w stanie sprawować odpowiedzialnych rządów. To była zasadzka rządu na opozycję, która się nie udała ".

Uśmiałam się przy okazji z czołgu prezydenta Łodzi, przepraszającego Rosjan za ambasadę. Ciekawe czy gdański Budyń też się poczołga ? Wypadałoby - on taki zafascynowany Krajem Rad i walczy o tego Lenina na Stoczni jak o ojcowiznę....

I fraszka.

Carju, prastitie !

Plackiem leżą przed statują
burdelmamy i taty,
wazelinę pompują
w ocalaniu prywaty.

Pozdrawiam.
contessa

http://niezalezna.pl/48238-waszczykowski-marsz-przy-ambasadzie-rosji-byla-zasadzka-rzadu-na-opozycje
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#390183

wiadomo było wcześniej.
Zastanawiam się tylko, dlaczego odpalili, skoro PIS-u nie było?
Poszły rozkazy i cofnąć nie zdążyli? A może Bul z Tuskiem nie przekazali na czas informacji do Moskwy, że należy odwołać???
A może dla Putina ważniejsza, niż zaszkodzenie PIS-owi, była możliwość pomiatania Polską?

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#390186

KTO zawsze jest winny i za wszystko...

Polityka Tuska to już tylko mantra i rympał.

Ja mam takie dziwne przeczucie, że ponieważ Tusk jest spalony jako polityk w UE i w Polsce, to próbuje grać rolę ofiary opozycji. Tylko tyle mu zostało stąd taki wrzask wokół spalonej kanciapy, naruszenia exterytorialności placówki dyplomatycznej - świat ma widzieć w Polakach prymitywy, troglodytów... Tusk długo woził się na plecach Polaków - znanych w świecie jako ludzi odważnych i prawych. Dłużej wieźć go nie chcą, mało - nawet Angela go traktuje na zasadzie "Murzyn zrobił swoje, Murzyn może spadać". Socjopata Tusk tego nie może znieść...
Czyli... mała rekapitulacja - Tuska zwycięzcę i gwaranta stabilizacji już przerabialiśmy, przerabiamy Tuska-ofiarę wspaniałej polityki. Pozostaje mu jeszcze jedna, ostatnia, deska ratunku - żółte papiery. Myślę, że szykuje się niezły kabarecik, który jest tylko kwestią czasu.

Pozdrawiam.
contessa

PS. Nie zdziwi mnie jeśli za warszawski "misterny plan szeryfa" spróbują postawić Kaczyńskiego przed TS. Od takich dupków można się spodziewać wszelkich idiotyzmów.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#390199

Cóż. Może trochę obok tematu ale ponieważ natknąłem się u autorki na bardzo ładny i celny wierszyk, pozwolę sobie wspomnieć o innym wierszyku, autorstwa jakiegoś re, czy ro.

Otóż mam w związku z tym jedną dobrą i jedną złą wiadomość.
Zła to ta, że kompletnie znudziło mnie, zohydziło i obrzydziło czytanie kolejnych i tych samych tematów, dotyczących w kółko Macieju warszawskiego marszu, więc postanowiłem od netu odpocząć.
Blogerzy dostali chyba kręćka i piszą ciągle to samo. Marsz, ambasada, podpalenie, prowokacja, tęcza, zamaskowani chuligani, race, trasa marszu, policja, ...........błędne koło.

Dobra to ta, że jak już pisałem, odpoczywając od netu i różnej maści nudziarzy, włączyłem TV Trwam.
Ku mojej uciesze zadzwoniła właśnie do studia pani Halina z Warszawy i przeczytała wczorajszy wierszyk ro, który ukazał się na NP.
Ojciec Dariusz prowadzący program "Rozmowy niedokończone" niestety nie podzielił entuzjazmu pani Haliny, pokiwał tylko z politowaniem głową (chyba już sam tytuł mu się nie spodobał). Zaś gość dr Krzysztof Kawęcki nie kwapił się aby w ogóle go skomentować i miał raczej zniesmaczoną minę. Ponaglany skomentował zupełnie obok.

Tak. drążcie temat aż się wyczerpie. Analizujcie trasę, wstawiajcie mapki, dywagujcie, czy ktoś nasączył tęczę, czy nie nasączył a jeżeli nasączył to denaturą, czy rozpuszczalnikiem do paznokci. Bawcie się......a życie jest krótkie i może jak ta denatura przelać się Wam między palcami (ale niektórzy chyba tak właśnie chcą).
Bawcie się..........analitycy, demaskatorzy, mędrcy, patrioci. Ja wracam do TvTrwam. Podczas Apelu Jasnogórskiego pomodlę się za opętanych....................tematem.

P.S. Właściwie to nie wiem, która z tych wiadomości była dobra, a która zła.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#390195

Drążenie jest łatwiejsze niż myślenie. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#390204

i koniec problemów, dylematów, poczucia znudzenia, przesytu, ohydy... Normalny człowiek wie do czego służy czerwony przycisk na pilocie :

 

Poza włączaniem urządzenia przycisk służy również do jego wyłączania. Jeśli jesteś daltonistą to przycisk ten ma zazwyczaj profil (wklęsły, wypukły) i jego obsługa nikomu dotychczas nie stwarzała problemów.

Ostatnio używasz coraz bardziej prymitywnych sposobów zwrócenia na siebie uwagi i nachalnie ingerujesz  w strefy prywatne, wejście w które wymaga posiadania specjalnego zaproszenia. 

Wiesz gdzie są drzwi i nie próbuj na moim blogu dochodzenia swoich konsumenckich racji. Masz możliwość prowadzenia własnego bloga zatem korzystaj z tego zamiast dyktować innym o czym powinni pisać co jest równoznaczne z włażeniem do cudzego domu i przestawianiem mebli bo się TzW ustawienie gospodarzy nie podoba....

contessa

_______________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński

_______________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#390211

Właśnie skończył się Apel Jasnogórski.
Nie dyktuję innym o czym mają pisać, (przestrzegam) jedynie o czym nie mają pisać. Mała różnica.

Pomodliłem się podczas Apelu Jasnogórskiego za wszystkich nadal z uporem piszących na temat marszu.
Marsz przeszedł, temat przebrzmiał, nic się nie wydarzyło a oni piszą.
Służbom zależy żeby istniał ......długo, jak najdłużej.
DOPÓKI PISZE SIĘ O PŁONĄCEJ TĘCZY, NIE PŁONIE BELWEDER.

Nie róbmy tego, czego chcą służby, obudźmy się, myślmy.
Setną czy tysięczną analizą przebiegu marszy nowej Polski nikt nie zbuduje.

To tyle o nudnych tematach. Wracam oglądać TVTrwam i katolików szczerze do tego zachęcam.

P.S. Dziękuję za gościnę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#390233


-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#390208

Walają się po ziemi kolorowe kotyliony,
jak tłuste pióra z łżeorła albo raczej z wrony....
Szli przez Warszawę zakotylionowani
jak bydło z PGR-u kolczykowane drutami
Na czele w pierwszej parze
szedł gość bez wąsów z dresiarzem
za nimi sprzedajna hołota
czepiona płetw kaszalota
z musu szła z dzioby do góry
by dzień mieć mało ponury

tako w nałęczkach borsuki i knury
kwiat polityki, brylant kultury
wstukiwał w warszawski bruk
"Ojczyzna, Honor, Bóg"
to polskość nienormalność,
to śmierć, i zaszłość, marność
niech żyje tęcza - sztandar wyzwolenia
z oków historii, morału, zaścianku zniewieścienia...

........
Walają się po ziemi barwne kotyliony
teatrzyku pozorów dzień wreszcie skończony
czas na Parnas wracać jadu i pogardy
dla tych od orła, Roty i biało-czerwonej kokardy....

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#390240

tylko pielgrzymka pokutna pieszo do Moskwy b. ministrow spraw zagranicznych i prezydentow moze zmazac ten grzech spalenia budki. (mozna dodac Rozenka z Ruchu aby pchal wozek z jeneralem Jaruzelskim)

z ujscia Menu do Renu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

z ujścia Menu do Renu

#390276

I obowiązkowa transmisja 24/24 na wszystkich głównościekowych kanałach. To o wiele lepsze niż Bauman w TVP "Kultura"...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#390320