Macron wsadził Francję tam gdzie słońce nie dochodzi... Wielka szansa dla RP!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Angela Merkel pogratulowała prezydentowi Francji E.Macronowi wygranej jego partii w wyborach parlamentarnych.
Jak?
Życząc... "Dobrej współpracy na rzecz Niemiec, Francji i Europy".

Gratulacje Angeli szokują bo apriori wytyczają jaki porządek ma obowiązywać w UE, kto go stanowi i kto go egzekwuje! To ślepym powinno wreszcie otworzyć oczy i uszy głuchym, a zahipnotyzowanym utopijnymi pierdołami „demokratycznych libertynorałów" o jakichś mitycznych  Stanach Zjednoczonych Europy uświadomić, że Unia Europejska dziś to już niestety tylko ch..., dupa i kamieni kupa i zarządzany przez Berlin kołchoz w najgorszym słowa znaczeniu. Na dodatek istniejący tylko po to - praktyka ostatnich lat to potwierdza - by miały gdzie się schronić i długo młócić tłustą kasę  różne odrzuty wyborcze i/lub  polityczne guy'e jak np.Timmermans , Verhofstadt czy Tusk, a z "rodzimych"  - WałęsaJr., Boni, Zwiefki, hrabinie Rozy czy  "wielki inkwizytor transformacji i reprywatyzacji" Lewandowski Janusz. 
Oni grzeją w Brukseli miejsca Jasiowi Fasoli Grabcu, Kierwińskiemu, K.-Błońskiej, Tomczykom, Budkom i  .Nieszczęsnemu damsko-zniewieściałemu - delikatnie ujmując mentalne i inne spedalenie - fraucymerowi Rysia Petru. 

Ale...
To tylko jedna strona medalu. Prawda, że czarna jak wrona znad Szprewy, pesymistyczna i zgubna dla Unii, dogorywającej w uściskach  wiecznie zawianego papcia Junckera, bezjajecznego Tajaniego, degenerata i infamisa Tuska.
Ale...?
Jest i druga - optymistyczna. Oto aktywnością i pomysłami Grupy Wyszehradzkiej po tym jak Prezydentem RP został Andrzej Duda, a Premierem RP Beata Szydło  zainteresowały się nie tylko Litwa, Łotwa, Estonia, nie tylko bałkańskie państwa członki UE, ale i Benelux...  Może kierują się indywidualnymi interesami ale wszyscy są jednocześnie zainteresowani dobrym zdrowiem i spójnością Unii Europejskiej!  
Nie tak jak Angela Merkel, dla której UE jest  tylko świętą dojną krową Niemiec i komu się nie podoba -  wyśle mu swych karbowych z nahajką! 

Dla Polski  kolejna wielka szansa - dla Pana Prezydenta Dudy, dla Pani Premier Szydło i dla polskiej dyplomacji! Polska z takimi przywódcami może podnieść Europę z klęczek! 

Lepszej okazji nie będzie!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

ale jestem pesymistą. Oni nie zetknęli się z oficjalną cenzurą jak my i "łykają" propagandę medialną o cenzorskie zapędy włądz. Vide Niemcy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1542611