Histeria IV Rzeszy

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Już to przerabialiśmy po zwycięstwie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich w maju - niemieckie szczujnie medialne darły szaty jak to nowy prezydent RP popsuje dotychczasowe wspaniałe stosunki z Niemcami,  Rosją, Marsjanami, wszystkich w jasyr weźmie, rozpirzy jewrokołchoz  itd. Szczujnie zamilkły po pierwszych zagranicznych wizytach Andrzeja Dudy – tej w Berlinie, w USA i w Londynie, a szczuje zajęły się swoimi pampersami i najnowszym klejem do sztucznych szczęk. Od wieczoru wyborczego, wskazującego na zmianę premiera i rządu RP szwabskie szczujnie znów wpadły w trans tańca św.Wita  i leją krokodyle łzy, robią w pampers jak to nowy premier RP, sterowany przez czarnego luda Kaczyńskiego Jarosława...  „popsuje dotychczasowe wspaniałe stosunki z Niemcami,  Rosją, Marsjanami, wszystkich w jasyr weźmie, rozpirzy jewrokołchoz  itd.”.
Czyli vide jw.
Niemieckie szczujnie mają dziś jeden fundamentalny problem -  jak ewentualny nowy premier RP, ta PiS-owsko-zaściankowa nieboga Beata Szydło  (jeśli czarny ludź  Jarosław nie zmieni zdania),   nie znając  języków obcych  (info niepotwierdzone) dogada się z Frau Bismarck, jej francuskim pudlem i resztą psiarni.
Ciekawe, że te same szwabskie szczuje w ogóle nie miały takich (i innych) zastrzeżeń względem ani be, ani me, ani kukuryku Donalda, który gdy był premierem RP to miał gadane i  szprechał biegle po niemiecku tylko „w buduarze” czyli wtedy gdy u Frau „Bismarcki” Merkel mógł zarobić na poklepanie po pleckach i/lub jakąś nominację w strukturach UE. Ten sam Donald Tusk natomiast zupełnie zapominał języka w gębie, nie znał niemieckiego gdy jako premierowi RP należało mu wystąpić w obronie polskiej racji stanu np. w obronie polskich stoczni,  polskich kopalni węgla, o pierwszą nitkę Nord Streamu, położoną przez jego promotorkę Makrelę i jej kumpla Putasa tak płytko by zamknąć wstęp gazowcom większej wyporności do polskiego gazoportu w Świnoujściu. On znał niemiecki tylko w obronie interesów i racji stanu Niemiec i UE.
Dziś Tusk gra w cymbergaja to samo choć jego obowiązki  przewodniczącego RE obejmują   zwoływanie szczytów wszelkiego kalibru. „Ja jestem od zwoływania szczytów, a nie od zwoływania miniszczytów” – wciska dziś kit „wielki” Donaldzik, dyro Europy gdy 2/3 UE broni swych racji stanu i nie chce płacić za debilizm wielkiej Angeli, robiącej z Europy przytułek dla milionów muzułmańskich byczków. Można sobie wygooglać zdjęcia tych „uchodźców” – zamiast znękanych wojną starców, uciekających przed terrorem matek z dziećmi Europę zalewa tsunami byków, domagających się żarcia i seksu!  
O tym szwabskie szczuje milczą bo milczy Merkel i jej kelnerzy Tusk i Schulz. Dziś wszyscy boją się głównie Dudy i Szydło!
Wracając do tematu histerii niemieckich mediów, przerażonych zmianami w Warszawie czyli na dotychczasowym folwarku Bismarcki Angeli, darowanym jej nota bene przez w/w równie ani be, ani me, ani kukuryku Donalda   - szwabskie szczuje bite 5 lat  milczały  gdy w latach 2010-2015 niejaki Komorowski Bronek, ani be, ani me, ani kukuryku w żadnym języku - nawet polskim  - walił pierdoły w Bundestagu i  w przyległych Berlinowi europejskich kondominiach i  był jak ten samotnie wiszący na wieszaku nietypowych rozmiarów frak, poklepywany czasem by przegonić mole.
Tym samym szczujom nie przeszkadzało, że ani be, ani me, ani kukuryku w niczym premiera RP, Ewa Kopacz, dla której nawet zwykłe chodzenie w szpilkach było wielkim problemem, łgała na prawo i lewo, że Bismarcka Merkel dzięki niej i dyrowi Europy Tuskowi przyczyniła się do silnej pozycji Polski w Europie, Unii Europejskiej i we wciąż jeszcze nieistniejącej unii energetycznej UE itd.
No i – tym szwabskim szczujom ze wszystkich „alle meine schweine zeitungów” nigdy nie przeszkadzało wypaczać historię i niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Polski nazywać „polskimi”.
Koniec! Dupa! Wypierpapier! Skończyło się wam niemiaszki wycieranie gęby i tyłka Polską, robienie z Niemiec ofiary II wojny światowej i Polaków. Skończyła się Polska przedmiotowa. Bolał was Orban bo wypiął się na wielką IV Rzeszę Merkel i jej Unię, zabolał was Duda, będzie was boleć Polska. Bo ma boleć!
Cała Europa jest wrzodem na tyłku Niemiec i to jest żadna tajemnica. IV Rzeszy i Bismarce Merkel od dawna śni się Europa od Atlantyku po Ural, od Adriatyku po Morze Północne, a tu masz babo placek – Orban,  niepokorna Słowacja i Czechy, Litwa wypięła się gazoportem na Makrelę i Putasa, Łotwa, Estonia i parę innych państw nie kryje chęci dołączenia się do grupy wyszehradzkiej. A wisienką na tym antyszwabskim torcie jest Kaczor z Dudą i Szydło.
Płacz i zgrzytanie zębów się niesie nad Renem po Odrę i Nysę, a zeitungowe płaczki przypominają... krzyżówkę biednego misia Stefanka z pokurczem Libickim.
Śmiać się czy płakać? Płakać ze śmiechu?
Pękać ze śmiechu!
Bo szwabskim szczujom szok i amok za chwilę przejdzie -  muszą walczyć o cnotę swej Makreli, która pewna wielkości i mocy własnej i swoich Niemiec poległa na corridzie z...
No właśnie, aż patrzeć hadko,  że zamiast Europa klęknąć przed Makrelą, Makrela klękła przed kozą i że po tym strasznym trzęsieniu ziemi nad Wisłą 25 października AD 2015, które sprawił jeden Kaczor, wszystkie inne karawany jakoś spokojnie idą dalej, a tylko ta niemiecka zamieniła się w wykolejony karawan!...
I dobrze! 

 
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (23 głosy)

Komentarze

Trafiłaś w samo sedno. Niemieckim władzom potrzebna była Polska, której "nie ma". Przytakująca, nie przeszkadzająca w ich imperialnych planach. Wygodny był analfabeta Wałęsa, cwaniaczek Tusk z bufonem Komorowskim oraz  durna baba, miotająca się po czerwonym dywanie. Dlatego Lech Kaczyński był krytykowany, czy wręcz ośmieszany. Dlatego jego śmierć była im na rękę. Nawet na pogrzeb do Krakowa było pani Merkel za daleko. Będą szczuć, tyle że mają teraz w Polsce ekipę, która uodporniła się na to szczucie - kwestia treningu. Mam nadzieję, że tak jak Polacy nie dali się już na to nabrać, inne społeczności międzynarodowe zaczną to dostrzegać. 

Vote up!
20
Vote down!
0

Anka1

 

#1497112

ić się w dyplomację gdy ktoś pluje bezczelnie i własną ksenofobię, ślepotę i inne własne niedostatki leczy na garbie Polski, a zatem  również i  moim garbie? Do czego doprowadziła potulność platfonsów to widać i czuć - do wygaszenia Państwa Polskiego żeby komu żyło się lepiej? Niestety Niemcy skorzystały najwięcej na służalstwie takich różnych sprzedawczyków Donków, Bronków i Ewek i dość już tego, że jak Hansowi ukraść krowę to jest skandal, gewałt, a jak Hans podprowadzać cudze krowy to wszyscy mają cicho siedzieć i bić mu brawo.  Dlaczego Polska ma kupować statki od Chin gdy może je sobie sama wybudować. Ale nie - najpierw korzyść miały mieć niemieckie stocznie, a te polskie j... pies, za przeproszeniem. 

Niech sobie szwabskie szumowiny szczekają, ja się nawet obśmiałam jak norka z tych ich jęków i smarkania się co to teraz będzie, Jarosław - polski Putin zje Makrelę, rozwali świętą krowę UE, a przecież Putin taki dobry i trzeba mu te sankcje wreszcie darować. Z resztą... one od dawna są już tylko na papierze by mógł np.powstać kolejny Nord Stream, by Rosja nie kładła embarga na niemieckie produkty. Słyszał ktoś o takim? A, no właśnie! Ale ruskie embargo na polskie produkty jest i UE z "solidarności" nawet palcem nie kwnęła by polskie produkty uwolnić. 

...To są takie drobne szczegóły ale jak się postawi jeden na drugim to przerosną  Himalaje. Niemieckie szczujnie o tym jednak nie napiszą. Cały świat ma słyszeć, że Polska krzywdzi Niemcy. 

Za takie "dziennikarstwo" to ja dziękuję, dziękuję i za taką unijną "solidarność". Trzeba z tym zrobić porządek - chcą Unii to niech szanują Polskę!

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497165

Zauważ, że Niemcy powoli zaczynają coraz mocniej krytykować piękną Angelę. To kwestia czasu, kiedy ją zmuszą do abdykacji. Nawet tak proniemieckie Czechy pokazały jej środkowy palec. To dobry znak na zmiany. Oby te zmiany doprowadziły do rozpadu UE.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
19
Vote down!
0
#1497115

niemieckiego mainstreamowego lewactwa. PO zwyciężyła w więzieniach i na Kubie - o tym nie napiszą, że Angelę czeka to samo...

A u mnie w prasie, w mediach tu z ironią, tu z politowaniem wyśmiewają się z tego, również w Holandii , w Madrycie itd. 

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497143

Witaj

 

Oni obawiają się jeszcze jednego. Że paskudny, polski przykład może rozlać się na Niemcy i to zmiecie lewacko - zadufaną klikę berlińską z may rzeszy. Że zwykły Niemiec też zacznie myśleć, że jest oszukiwany. Bo nawet Volkswagen oszukuje.

 

Uściski

Vote up!
17
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1497121

Acoz to takiego Volkswagen, Mercedes, Audi ?...

bez drugiej wojny swiatowej, bylo by to to,  to samo co czeska szkoda, fiat, i inne...

przede wszystkim Volkswagen, to taki hitlerowski Trabant i nic innego...

Bez Adolfa byli by  w jednym szeregu z innymi europejskimi markami...

Dobrze , ze Japonczycy weszli w swoim czasie na rynek i pokazali jezyk zadufanym Niemiaszkom..., przynajmiej musieli sie troche naprezyc...Po wojnie bez planu Marshalla bylyi by jednym wielkim gownem...zadufanym w sobie jednym wielkim europejskim gownem i nic ponad to...i tak im do dzisiaj pozostalo. No mozna by jeszcze dodac ogromna pazernosc na wschodnie obszary Europy...kraj militarnie wytremowanych lemingow, zwykle apolityczne barany...

pzdr.

 

Vote up!
9
Vote down!
0

chris

#1497138

Ma zostać jak jest bo kto będzie w Niemczech na Niemców pracował jak te tysiące Polaków zaczną wracać do Polski? Muzułmańskie byczki z importu Makreli?

Ha ha ha!

Te powroty to oczywiście  wciąż tylko teoria ale za kilka lat sytuacja może zacząć się zmieniać i to należy brać pod uwagę, nie wolno lekceważyć. Za 8-10 lat mądrych rządów w Polsce ci Polacy mogą stwierdzić - po co mam siedzieć w Niemczech, od świąt do świąt podcierać tyłek jakiejś 90-letniej  Hildzie albo być wyzywanym przez bauera od bydlaków jak - za  co prawda 50-80 euro mniej, mogę być w Polsce przy rodzinie, z żoną/mężem, dziećmi, rodzeństwem, rodzicami. 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497166

Witaj

A ja tak myślę sobie, że jest jeszcze jeden, ale ogromny powód.

Przyglądałem się niedawno bilansom "wymiany" polsko-niemieckiej.

I wszystko wskazuje na to, że sprawcą rozkwitu IV Rzeszy pod frau Anielcią,

byliśmy my i inne mniejsze kraje europy środkowej.

I w momencie, kiedy kanzlerin najbardziej potrzebuje kasy, aby sfinansować

rewolucję, jest wielka szansa na urwanie kroplówki.

Bo PIS nie tylko może sie zacząć przyglądać "kosztom uzyskania" tzw. pomocy

ale może je także nagłośnić.

A wtedy żegnajcie haracze, od których jest uzależniana owa "pomoc".

A nawet najbardziej "liberalnym" ekspertom wychodzi, że jeśli od wpłat

do unijnej kasy odliczyć tę "pomoc" jaką dostajemy realnie, to bilans jest

ponad 50% na minus.

I to dlatego Szwabskie Imperium Lewactwa ma się tak dobrze,

bo to właśnie oni biorą haracz.

A jeśli do tego doliczyć transfery niemieckich banków, niemieckich montowni,

niemieckich sieci handlowych, to obrazek poraża skalą KONTRYBUCJI

jaką płacimy "przegranym" niemcom...

Pozdrówka

Vote up!
15
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1497122

W jakimś komentarzu parę miesięcy temu pisałam, że Angela zaczęła się połapywać, że jej kasy zabraknie na tę jej "filantropię" i skądś musi ją wziąć. Z niemieckiej kasy nie wieźmie ale z brukselskiej - czemu nie, w końcu po to walczyła by trząść całą Unią bo tam są największe konfitury.

Nie wszyscy jednak chcą wiedzieć, że cała nasza  "korzyść" z bycia w Unii jest po stronie Niemiec i kto tam jeszcze wepcha się pod spódnicę Angeli. Przecież te dotacje unijnie ktoś kiedyś będzie spłacał, to nie są pieniądze darowane jak chcieli Polakom wmówić  Donek, Bronek, Ewka&consotres. Przepili, przeżarli je, kredyty zaciągali by się dobrze bawić, a spłacać to złodziejstwo będzie kilka pokoleń zwykłych polskich podatników. 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497145

"(...) Po pierwsze, od efektownej sumy 441 mld złotych, która miała świadczyć o sukcesie zabiegów premiera Tuska w UE, czyli rządu PO-PSL, należy odjąć około 125 mld składek na rzecz wspólnoty, które Polska musi wpłacić. Po drugie, jak rozpowszechniali politycy PO, „dostaliśmy 4,5 mld euro więcej” niż w poprzednim budżecie UE, co jest półprawdą, bowiem w rzeczywistości nie rekompensuje to nawet w połowie straty wnikającej z inflacji. Po trzecie, suma „wywalczona” na dopłaty dla rolników jest w porównaniu z wcześniejszym poziomem dopłat, notabene niższym od średniej w UE, jest mniejsza o dokładnie 7 mld zł.Po czwarte i najważniejsze: Polska jest największym państwem wśród tzw. biorców netto, czyli ogólna suma dopłat jest najwyższa, co bynajmniej nie znaczy, że w przeliczeniu ich „na głowę” otrzymujemy najwięcej z unijnej kasy - największymi beneficjentami dotacji UE są kolejno: Węgry, Litwa, Grecja i Łotwa, nasz kraj znajduje się dopiero na piątym miejscu (sic!). Podobnie wygląda lista biorców przy uwzględnieniu dofinansowania w stosunku do wydajności gospodarek: pierwsze trzy miejsca zajmują Węgry, Litwa i Łotwa, Polska jest dopiero czwarta…"

 

http://wpolityce.pl/polityka/269957-sygnal-dla-szydlo-obawiam-sie-ze-wkrotce-tusk-przeniesie-swa-kampanie-nienawisci-i-wojne-polsko-polska-na-unijne-forum

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497151

Pora zwrócić się formalnie i medialnie o odszkodowania od Niemców za wszelkie szkody spowodowane Polakom przez Niemców podczas Drugiej Wojny Światowej. Mamy wiele rachunków z Niemcami nie wyrównanych. Pora się upomnieć!

Vote up!
12
Vote down!
0

RAK

#1497135

I to głośno!

Vote up!
5
Vote down!
0

Stasiek

#1497142

Swego czasu, a było to bodajże w roku 2004, gdy ś.p. Lech Kaczyński był Prezydentem m. st. Warszawy - była głośna sprawa odszkodowania za totalne zniszczenie naszej stolicy podczas II wojny światowej przez niemieckiego agresora. "Jeśli zawisną w sądach sprawy dotyczące odszkodowań wobec Polaków w ramach powiernictwa pruskiego, to my rozpoczniemy operacje związane z podobnymi roszczeniami wobec Niemców" – oświadczył wówczas Lech Kaczyński. Ludzie z Kancelarii Prezydenta L. Kaczyńskiego na jego polecenie zadali sobie trud i obliczyli straty materialne. Nie pamiętam już dokładnie, jaka to była kwota, ale z całą pewnością oscylowała około 45 miliardów USD.  

Temat ten może wrócić w przypadku, gdy UE (szczególnie Niemcy) nadal będą "doić" Polskę i traktować ją jako kraj kolonialny.

Ciekaw jestem, co na to powie Prezydent RP Andrzej Duda i jakiej riposty możemy się spodziewać od pyszczącej  Makreli, której ostatnio zaczął się "palić grunt pod nogami".

 

Vote up!
4
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1497164

Ale był rejwach wtedy, święte oburzenie, wieszanie psów na Lechu Kaczyńskim, po równo ze strony niemieckich i "polskich" mediów. 

Czy to nie wkrótce po tym, w odwecie, wypłynęła sprawa "odszkodowań" dla pejsatych, odgrzewana do dziś? 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497167

Ja w ogole nie smie pisac o cenie jaka Polska zaplacila w czasie II WS.  Zadne numery nie oddadza prawdy. Bylismy okrutnie doswiadczeni i nie tylko od niemcow ale, i od ukraincow, sowieckich zydow. Nawet przy dobrych koniuktorach to zajmie nam 100 lat od dzisiaj zeby odbudowac nasze elity. Jeszcze raz.  Silne przedmioty w szkolach:  polski,  matematyka, logika. Wszystkie juz od 7 lat. Pozdrawiam.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
5
Vote down!
0

casey

#1497205

witaj piekna Kobieto ;-)

No tak, przeczytalem i pokiwalem glowa na zgode. Do tego Twojego kalejdoskopu dodalbym, ze Niemcy najpierwm sprzedawali bron do Syrii, a teraz otworzyli bramy Europy na ta islamska pozoge. To bowiem rowniez Angela z Berlina ma na swoim koncie.

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Vote up!
7
Vote down!
0

chris

#1497146

mi się klocki w mig ułożyły dlaczego Tusk, Kopacz itd. tak śmiało i bezpardonowo  poczynali sobie z łamaniem polskich przepisów, konstytucji itd. Przykład szedł prosto od Tante Bismarck, wraz z "błogosławieństwem":

 

"Merkel jak dotąd była mistrzynią oportunizmu. Nie przywiązywała się do zasad i programu. Co więcej, w zależności od potrzeb przywłaszczała programy swoich konkurentów."

 

http://wpolityce.pl/swiat/269742-die-welt-wolfgang-schauble-moze-zastapic-merkel-w-roli-kanclerza-to-zawsze-bylo-jego-marzeniem-i-teraz-ma-szanse-je-zrealizowac

Tej "cechy"  Makreli nie znałam. 

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497160

No tak, ale Niemiaszki mamrocza czasami cos pod nosem w jakims kawiarnianym ogrodku, albo u Helgi na urodzinach i to tyle...narod niemiecki jako narod zdyscyplowanych lemingow idzie kazdego dnia grzecznie do pracy, by budowac swoje domki z piasku...i tam nikt nie fika. Dlatego Makrela moze czynic co sie jej podoba...U nich walka polityczna, to jest na miecze, ale takie z tektury :-))) same zmiany, a i tak pozostaje po staremu...Duzo dzieje sie zakulisowo, ale w taki sposob, by niemieckie spoleczenstwo wiedzialo w jakim kierunku jest prowadzone.No i wmawia im sie, ze sa najlepsi na Swiecie i to im wystarczy...

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1497598

Świetny tekst Contesso, moje gratulacje. Bardzo trafna analiza histerii i furii Makreli i jej niemieckich socjalistów (czytaj niemieckich komuchów) moich przedmówców. Ja bym dodał jeszcze jedno. Boją się oni, że to samo u nich spotka Makrelę i jej towarzyszy, co u nas Millera, Paligłupa i innych POlszewickich żydo-komuchów. Boi się cały Eurokołchoz, że wyjdziemy z Unii, a to w 100% oznacza rozpad Unii co dla eurosocjalistów równa się samobójstwem. My jeszcze w pełni nie uświadamiamy sobie jak  wielkie szczęście nas spotkało i Boża łaska ze wspaniałego zwycięstwa PiSu i J.Kaczyńskiego. A mamy jeszcze naszego wspaniałego Prezydenta A. Dudę, bardzo mądrego, inteligentnego, wyważonego, z którym z jego zdaniem muszą się (podkreślam, muszą) liczyć się wszyscy przywódcy europejscy, może i światowi.  Udało się nam odgonić od koryta (mam nadzieję na zawsze), mafijną bandę złodzei, morderców (Smoleńsk) i pospolitych bandziorów, czyli żydo-POlszewików. Przecież we władzach i sterach Unii są podobni przestępcy, jak chociażby herrThusk, pfu.-słońce Peru. Tego się najbardziej boją-utraty Unijnego koryta. Oby to się stało jak najszybciej. Tak nam dopomóż Bóg.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1497156

Dziś mi wpadł w oko wywiad z prof.Krasnodębskim, który pięknie wypunktował przed jaką świetną szansą stoi dziś Polska by wzmocnić swą pozycję w Europie i w UE. To co mówi profesor jest do zrealizowania przy zręcznym w polityce zagranicznej prezydencie (a prezydent Duda wg mnie jest) i przy znającym dobrze wewnętrzne gierki UE ministrze spraw zagranicznych. Za takiego uważam prof.Legutko i nawet gdzieś w prasie przewinęła mi się ta kandydatura na ministra SZ. Jeśli będzie inny minister SZ to powinien ściśle współpracować z naszymi europosłami bo po prawej stronie mamy dobrych - to raz, a dwa - MSZ i Sejm  miałby możliwość reagować z wyprzedzeniem  by wprowadzenie jakiegoś  narzuconego przez Unię Polsce idiotyzmu, a szkodliwego "zgasić"  wewnętrznym polskim przepisem i powiedzieć Unii - za późno misiu, za późno. 

PO zawsze tylko czekało na wytyczne z Brukseli by je spełnić w podskokach, a tu trzeba trochę zmienić kolejność i nie czekać, a przeciwdziałać szkodom. 

Tak to widzę. 

Wywiad z prof.Krasnodębskim jest tu:

http://wpolityce.pl/polityka/269723-prof-krasnodebski-merkel-slabnie-jej-pozycja-sie-chwieje-to-dla-nas-pewna-szansa-kanclerz-bedzie-bardziej-ostrozna-w-kontaktach-z-polska-nasz-wywiad

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497159

Polskojęzyczne me(n)dia i ich obcy mocodawcy od dawna wrzeszczeli, że po wyborze Dudy zaraz dojdzie do wojny z Rosją. Teraaz jest podobnie. Nie należy na to zwracać uwagi...Niemcy czy anglia przede wszystkim mysla o swoich sprawach, a do polskich mieszali się dlatego,że tu osiem lat nie było władzy tylko lokaje i jurgieltnicy...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1497175

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1497281