Do... Siego Roku - Niepoprawni! Do... pudła Kasta Nadzwyczajnych Ludzi!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Obok tytułu miała być słitfocia halibuta Bieńkowskiej, no ale że to są również moje noworoczne życzenia dla Niepoprawnych i dla Polski, halibut będzie na końcu.

Drodzy Niepoprawni! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi! I stójcie tam gdzie zawsze staliście - po stronie prawdy, sprawiedliwości i prawa.

Polsce życzę by w Nowym 2017 Roku strząsnęła z siebie wszystkie  brudy - te esbeckie, te różnych WSI-owych i i. resortowych ciot, wujów i bachorów,  brudy różnych kast nadzwyczajnych ludzi, krewnych i znajomych POgrążającego się w odmętach szaleństwa POmarańczowego królika. By pokazała gdzie jest miejsce Targowicy,  aferałów, złodziei, szmalcowników, alfonsów i politycznych prostytutek, nowocześnie niedouczonych pożytecznych idiotek i idiotów z sekty króla 6-ciu Króli, gdzie miejsce  rozwydrzonych  KOD-ziarskich gówniarzy  choć łby ich od dawna łyse i przyprószone siwizną. 

 

Drodzy Moi! Niech pierwszy noworoczny toast brzmi - żeby Polska była Polską! 

 

* * * * *

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Dziekując za życzenai również wzajemnie wszystkiego najlepszego na cały 2017 rok no i Bożego błogosławieństwa także...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1529317

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

T mły być życzn, czy wylw żółc trk ?. J życzę Pn drbnę rflksj...nd sbą. cną Pn "życzń", jst wdczny brk dpwdz.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-10
#1529354

Uprzejmie informuję, że  ocena notek jest dokonywana pod nimi, ale nad komentarzami.  I wygląda to tak:

"Ocena wpisu: 
5
 
 
 
 
 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)"

 

Ilość  komentarzy to kwestia względna - co komu po np.150 komentarzach, z których 145 okazuje się zwykłą nawalanką?

...Pod życzeniami - jak nakazuje dobry obyczaj i kultura - większość składa wyrazy podziękowania i wzajemności. Albo nic jeśli życzliwe słowo jest ponad ich siły, a zasobni są tylko w  kopniaki... Sądząc po powyższym Pańskim komentarzu i wielu innych na tym Portalu to raczej Pana żółć sprowadziła w moje skromne progi.

 

Gdybym wcześniej wiedziała, że Pan tak zareaguje na moje życzenia, zamieściłabym dla Pana inne, odzielne. Tym bardziej, że identyfikowanie się z Niepoprawnymi przychodzi Panu z trudem bo bliżej Mu do brudów, o których pisałam. Przy kolejnej okazji składania życzeń postaram się poprawić.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1529360

nie wiem skąd masz taki pseudonim ale mysle ze Twój idol petru słabo Cie wyszkolił pod wzgledem merytorycznym.Piszesz o żólci w sposób jak bys prowadził poradnik dobrego kucharza a nie komentatora lub blogera.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1529361

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie mam pojęcia, ani nie chcę zgadywać, kto jest Pana idolem. Dziwi mnie natomiast, że słowa " cioty, bachory, szmalcownicy, alfonsi. prostytutki, idioci, idiotki, gówniarze"...w jednych tylko "życzeniach noworocznych" uważa Pan za coś normalnego. Patriotyzm to nie tylko "fajny" nick. Patriotyzm to również dbałość o czystość i kulturę ojczystego języka. Tak tylko przypominam...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1529372

Nie bardzo chce mi sie polemizowac na temat przez ciebie podniesionych  okreslen,ale prosze przytocz fakty a moze wtedy pgadamy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1529376

Czy Pan w ogóle wie o czym mówimy ?. O jakie fakty Pan pyta?. Fakty są powyżej, wystarczy czytać. Skoro jednak Panu się "nie chce" , to dajmy sobie spokój :). Miłego wieczoru...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1529377

Ten, co to "nie mówi" (sam od siebie, bo poza tym - raczej nie ma o czym) sprowokował mnie do wpisu. Normalnie stawiam po prostu punkty, tym razem także +5 (+24).

Dzięki temu - życzę Tobie, życzę nam Wszystkim obfitości Łask Bożych, wytrwałości, pogody ducha, dobrego zdrowia, wiele radości - z sukcesów osobistych i Narodowych. Żeby Polska była Polską!

Najserdeczniej pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1529363

Spoko!  ;);)  "A nie mówiłem" po prostu cierpi, że życzenia na tym Portalu zostały złożone po raz kolejny  jakiemuś nikomu nieznanemu niepoprawnemu bydłu, natomiast  drodzy sercu "a nie mówiłem" zasłużeni dla Polski zostali po raz kolejny nazwani po imieniu.  

Jest jeszcze drugie dno... Pewnej Pani życzyłam na Boże Narodzenie chłopa,  na co "a nie mówiłem"  tak bardzo się obruszył, że... tylko potwierdził, że Jemu brak tego samego co owej Pani, tyle że płci inszej (choć niekoniecznie zważywszy na Jego nadzwyczajny antykaczystowski liberalizm).  Owa Pani od świąt zaczęła pisać jakby bardziej do rzeczy, całkiem jakby dostała owego chłopa od Mikołaja pod choinkę. A Pan... 

Gdyby czytał "Znaczy Kapitan" to by wiedział gdzie kiedy jak się zachować i dlaczego. Póki co zachowuje się nie tylko jak przysłowiowa baba bez chłopa, ale  jak mieszanka posłów Nitrasa i Tomczyka z Kierwińskim, pobrejzanych w budce  i rozkidanych na błoniach grabcami...

 

Pozdrawiam noworocznie. :):):)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1529409

" arystokratyczny" nick i nadużywanie makaronizmów ma podbudować twoje ego ?. Nic z tego, twój knajacki język zdradza twoje miejsce w społeczeństwie :).

Ps. Gdyby przyszło ci do głowy, by tradycyjnie spróbować mnie obrazić, powiem, że obrazić może mnie KTOŚ, ty możesz mnie jedynie obszczekać, ewentualnie obsikać nogawkę... :).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1529452

:D:D:D

Gdyby Pan faktycznie czuł się tylko obsikany to tego swego komentarza by nie napisał!

Dziękuję za konwersację. :]

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1529453