Wylakierowane morale D.Tuska

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Pan premier Tusk jest znany ze swego niezwykle wysokiego morale, które dziś zostało wylakierowane, wypucowane dymisją ministru Sławku Nowaku do połysku Pendolino i w ten sposób utrwalone. Sam pan premier z nieskrytym bUlem przyjął dymisję człowieka honoru, wysokiej klasy i erudycji oraz nie mniej wysokiego morale. Nie ulega wątpliwości, że pan pemier, człowiek twardych zasad, którymi kieruje się w długiej i wytrwałej walce o utrwalanie przestępczości legalnej na najwyższych szczeblach władzy, będzie się starał wpłynąć na prokuraturę i w ramach swych możliwości, na sądy by ministru Nowaku jak najszybciej przywrócić na swe rządowe łono.
Zrozpaczona dymisją ministru Sławku Nowaku ministra Kudrycka, również zapowiada swą dymisję bo rzekomo nie czuje w sobie energii. Czyżby jej stymulatorem było... cykanie zegarków ministru Sławku Nowaku ? Powód chyba kryje się w czym innym, a mianowicie pani ministrze wyczerpały się pomysły co by tu jeszcze spieprzyć w dość ciasnym obszarze nauki i szkolnictwa wyższego. Niedawno dała do zrozumienia, że ma pomysły w innej dziedzinie i prawdopodobnie zasili zespół dra Laska do walki z nauką i zdrowym rozsądkiem.

Jakiś virus dymisionicus szaleje w szeregach rządu bo dopiero co sam miszcz kreatywnej księgowości skarżył się na „zmęczenie materiału” i przebąkiwał, że czas mu w jakieś zacisze po znoju półtorej kadencji w najdynamiczniejszym z rządów. Pan minister i wicepremier w jednym ma sporo powodów do udania się na zasłużony odpoczynek, a jednym z nich jest z pewnością wyjątkowa kondycja finansowa przyszłego emeryta bez PESEL-u.

Właściwie serię dymisji powinna zacząć dymisja premiera Tuska, który już w Wielkanoc zdradzał odznaki poważnej niedyspozycji, zapewniając że bałwan na zdjęciu to ten z prawej. Całkiem jakby miał pewne wątpliwości, których zdrowy osobnik raczej nie ma. No, ale to działka psychiatrów, psychologów, a ja jestem tylko zwykły dachowy obserwator. Dymisja premiera dymisją ale w takiej chwili gdy CBOS tryumfalnie obwieszcza, że słupek premiera właśnie drgnął i całym jednym punktem góruje nad słupkiem konkurenta ? Poza tym kto doprowadzi do zwycięskiego końca batalię o wyższość przestępczości legalnej nad prawem i sprawiedliwością ?...

To nie jest dobry moment na dymisję, zwłaszcza w chwili gdy zmatowiałe morale pana premiera zalśniło nieskazitelnym blaskiem.

..........
Zdjęcie wprowadzające: AdamDee

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pod sciana postawiony matol tyle ze nie wiem czy za zdrade tego stopnia nlezy sie honorowa serja czy sznur optuje za sznurem i tez mam dylemat czy pierwszy powienien byc pierwszy czy Bull zeby ukoic Polakow bol.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#390604

Budżet nie daje się domknąć, Lasek nie znajduje argumentów do rozmów z naukowcami, nie udało się PISu wmanewrować w zamieszki w Warszawie i zdelegalizować, wychodzą na światło dzienne przekręty z funduszami unijnymi i jeszcze te taśmy z korumpowaniem za oddanie "właściwie" głosów na tych co trzeba. A do tego prokuratura zrywa się ze smyczy. Jak to wszystko pieprznie, to zadyma będzie porównywalna z wybuchem gazociągu, tylko teren znacznie większy. Bycie członkiem rządy kojarzy się ze współudziałem w zbrodni - jedna banda. Zegarek Nowaka wygląda jak uruchomiony zapalnik bomby. Pozostaje odliczanie czasu do wybuchu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#390606

Ryży ma takie morale jak i cała jego skorumpowana banda..Jak nie będziesz kradł i kręcił lodów to nie możesz być politykim tej bandyckiej parti.!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#390636