Czy PKW oszuka w II turze ?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Jaworowych dziadków dziś już nie ma – zniknęli jakoś późną jesienią  2014 roku wraz z wynikami końcowymi wyborów samorządowych. Ich następcy - gronostajowe dziadki - jakoś się nie kwapią ich ogłosić choć od tamtych wyborów mija pół roku.

Czyli –  PKW się zmieniła lecz jej liczydła nie.

To akurat nie jest niczym zaskakującym, niczym dziwnym.  Są dziwniejsze przypadki i misteria nad urną trwają.

 

W maju 2014, w wyborach do Parlamentu Europejskiego PO zwyciężyła PiS 0.35% różnicą, w listopadzie 2014 w wyborach samorządowych PiS zwyciężyło PO różnicą 0.49%, 10 maja 2015 kandydat PiS na prezydenta RP zwyciężył kandydata PO różnicą 0.99%.

I tu misterium nr 1 PKW - podczas trzech wyborów, przeprowadzonych w Polsce pod rząd, różnica między zwycięzcą i plasującym się na II miejscu dziwnie nie może przeskoczyć magicznej granicy 1%. 

 

W maju 2014 jaworowe dziadki swą opieszałością w ogłoszeniu wyników wyborczych grały na nerwach całej Polski  i gdy w noc powyborczą wszystko wskazywało, że wybory wygrał PiS, jaworowym dziadkom po dobie liczenia w pocie czoła wyszło, że jednak zwyciężyła PO. Minimalnie – 0.35% ale zwyciężyła.

Listopadowych wyborów samorządowych 2014 nie da się zapomnieć bo to chyba jest precedens w historii Polski żeby po pół roku po wyborach wciąż nie było wyników końcowych. Niepełny wynik – PiS o 0.49% wyprzedziło Platformę Obywatelską. Czy pełny kiedykolwiek zobaczymy?

Po tych wyborach jaworowe dziadki usłyszały „adios konfitury”.  Tak zgodnie zadecydowały  pod stołem „centrale” obu dworów ale nie wiadomo - czy dlatego, że jaworowe dziadki przegięły w numerach z "awarią serwerów", czy dlatego żeby się nie wydało, że były to awarie z POlecenia partyjnego obu central!

Tak czy inaczej - oba dwory zrobiły z nich kozły ofiarne i złożyły na ołtarzu tzw.demokracji marki „państwo polskie zdało egzamin”.

 

Wybory prezydenckie trwają i mamy kolejne misterium PKW nad urną...

Okazało się, że w I turze, w matecznikach polskiego górnictwa zwyciężył kandydat na reelekcję, Bronisław Komorowski !  Prezydęt wyjątkowo „zasłużony” dla polskiego górnictwa i polskich górników, kandydat partii, która przez 8 lat robiła wszystko by zarżnąć i polskie górnictwo, i górników. Jakby jak jeden mąż cały Śląsk od Katowic po Wałbrzych, dla którego problemów Komorowski nie miał czasu, nic nie mógł,  poszedł do urn i zagłosował na tego, który  przez 5 lat prezydentury powtarzał mu w kółko „trzeba debatować” i na tym się kończyło.

Podobny „fenomen”  można zaobserwować nad Bałtykiem, tam gdzie kiedyś były polskie stocznie. I tam – od Szczecina po Elbląg wygrał B.Komorowski - kandydat Platformy Obywatelskiej, gilotyny polskiego przemysłu stoczniowego.

 

Ponieważ te miliony jego wyborców trudno posądzać o syndrom sztokholmski więc w grę wchodzą tylko cuda PKW nad urną.

Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

 

Na koniec „gwóźdź programu” misteriów PKW – wraz z „przybyciem” nowej PKW  Polsce nagle przybyło.... wyborców!

I to jest cud nad cudy – w niecały miesiąc przed wyborami prezydenckimi przybyło ich około... ćwierć miliona !

257 259 sztuk !

Alarmuje o tym Ruch Kontroli Wyborów.

Tylu nawet David Copperfield nie wyczaruje.

A nasza niezawisła, suwerenna gronostajowa Państwowa Komisja Wyborcza wyczarowała !

Można? Można!

 

...To jest akurat tyle, ile potrzeba PKW do naciągnięcia B.Komorowskiemu wyniku w II turze wyborów do 50.01%

Więcej i jemu, i bandzie "państwo polskie zdało egzamin"  do szczęścia nie potrzeba !

 

 

PS. Oczywiście gronostaje z PKW same nie mogły „dorobić” tej ćwierci miliona dusz więc... do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił...


 Upsss... !


 

 

http://niezalezna.pl/67002-uprawnionych-do-glosowania-przybylo-choc-ludz...

 

PS.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:27)

Komentarze

1. nowe dowody bez adresu: może taki bez-adresowiec (będąc dopisanym wcześniej do listy pod własnym nazwiskiem i peselem) obskoczyć całkiem sporo komisji podczas wyborczej niedzieli

2. możliwość "odmowy złożenia podpisu" - to dla nieboszczyków (wcześniej zaufany członek komisji dorzuca kartę do urny, lub wydaje dwie umyślnemu)

Oczywiscie - to na poziomie komisji, bo sztuczki informatyczne są do wykrycia tylko przez wtajemniczonych.

Dyskretny Urok Demokracji.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1479096

Mimo wszystko z tego co zamieszcza RKW na swojej fejsbukowej stronie https://www.facebook.com/rkw2015?fref=ts  wynika, że poza
zliczeniem głosów (to jeszcze potrwa) kontrola przebiegła bardzo sprawnie. Trzeba po prostu jeszcze raz siebie i innych zmobilizować.
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1479097

Pytanie z tytułu tekstu trzeba zmienic - nie czy? ale jak i jaka będzie skala falszerstw PKW? Bo przecież to tez macka sitwy, a nie żadna niezalezna komisja. Nie dajmy sobie wmawiać,że żyjemy w w olnym i demokratycznym kraju - III RP nie ma z tym nic wspólnego to twór sitwy złodziei, ludzi służb i agentów różnych krajów...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1479101

Żyjemy nie tylko w "olnym", ale nawet " *olonym" i niedemokratycznym kraju.! A więc metody kontroli i nacisku na osoby odpowiedzialne za uczciwość procesu wyborczego, powinny być właściwe dla takich krajów. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1479107

Witaj

Tak jak w I tak i w II turze, będą fałszować.

Tym razem, ze względu na porażkę, będą to robić znacznie bezczelniej.

Wykorzystają każdą możliwość, a mają ich wiele, aż do głosowania

obcokrajowców włącznie (jest taka furtka).

I jedynie skrupulatność pilnowania ZNANYCH metod na przewały

w połączeniu ze SKALĄ buntu, może przeważyć szalę.

Co do starych i nowych dziadków, to nie mam złudzeń.

Połączeni nad ośmiorniczkami, jednym frontem

przygotowują "wybory".

Sądzę, że obecnie są najsilniejszym punktem

"kampanii" brunka.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1479106

Jeżeli ktoś kontrolował (fotografował) wybory u siebie, może sprawdzić czy przypadkiem nie przybyło wyborców w kontrolowanym obwodzie.

Na skutek Twojej notki zrobiłem to dla obwodów, które mam pod swoją (dyskretną) opieką. Bilansowo, ilość wyborców, w tych kilku obwodach na terenie Szczecina zmalała. Zwykle 0,7 - 1,0 % w porównaniu do jesiennych wyborów. Jest to mniej niż wyniosła emigracja, ale trudno będzie, bez czynnej pomocy sąsiadów emigranta - udowodnić nieskreślenie z listy uprawnionych.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


#1479109

wątpliwości!. Obecne sondaże TVN, dające Dudzie 4% przewagi mają jeden cel. Są przykrywką, dla przygotowanych machlojek!. Po wyborach dowiemy się, że to sondaże zmobilizowały wyborców Komorowskiego do pójścia za głosem serca w kierunku urn!. Frekwencja wyniesie 70% i więcej!. Liczba głosów nieważnych oddanych na Dudę, z dopisanym krzyżykiem przez panie z komisji obwodowej, przekroczy 1.5 miliona!. I po ptakach!. Koniec naszych marzeń i snów!. Dwa lub trzy miesiące po wyborach, "przegrany" kandydat Duda, wpadnie w poślizg po brawurowej jeździe samochodem i spotka na ostatniej drodze białoruskiego TIR-a. Koniec kropka. Sen, mara, Bóg, Wiara!. Na szczęście, moje przepowiednie mają to do siebie, że nie sprawdzają się nigdy!. Tusk ma się znakomicie, zamiast zgodnie z moim życzeniem, dyndać na suchej gałęzi!. Komorowski póki co, przegrywa wybory i potajemnie czeka wraz z koszerną rodziną, na wizę emigracyjną do Izraela!. Oby!...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1479113

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1479114

Nikt Ci nie zabrania tańczyć z tą turystyczną menorą, ale:

Sprawdź lepiej swoją metrykę, bo to wiesz, z teściami nie wiadomo,

a przy takim nasyceniu nad Wisłą, to jakiś srulek mógł

Ci się w papiery zaplątać.

Sprawdź też, czy pod łóżkiem Ci jakiś kabały nie stawia.

A jeszcze jedno, na co chciałbym zwrócić Twoją uwagę,

to z napletkami błądzisz.

Dla nawiślańskich bożkiem jest pedał z mauzoleum,

dlatego też nie są obrzezani, a jedynie członka cisną w g..no.

Odśwież więc nieco płytę, bo ta już trzeszczy gorzej

od przemówień gomułki.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1479133

czy sitwa uzna, że przepchnięcie Bronko Bula mogło by doprowadzić do radykalizacji postawy społeczeństwa i masowego wyjścia na ulicę. Mimo wszystko mam nadzieję, że skala fałszerstw musi mieć gdzieś swoje granice (przy całej ich bezczelności i bezwględności). Dlatego z naszej strony musimy zrobić to co w naszej mocy. Samemu pójść zagłosować i nakłaniać niezdecydowanych, zalęknionych, obojętnych...

I korzystać też z pomocy "nieziemskiej", jak choćby krucjata różańcowa za Ojczyznę.

No i fakt, że II tura odbędzie się w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego też chyba nie jest bez znaczenia.

Przypomnijmy słowa Świętego Jana Pawła II:

"Niech zstąpi Duch Twój. I odnowi oblicze tej Ziemi"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1479119

kto wygra,

" Czarzasty przewiduje też, że te wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda.Jak twierdzi, kampania urzędującego prezydenta była: "dziwna, niejasna, sprzecznCo sądzi o poparciu Aleksandra Kwaśniewskiego dla urzędującego prezydenta? Uważa, że to problem dla Komorowskiego. 


- Z tego co pamiętam, wszystko, co w ostatnich trzech latach poparł pan Kwaśniewski, upadało. W związku z tym niektórzy moi znajomi mówili, że kiedy spotkał się pan Kwaśniewski i pan Komorowski, to spotkało się dwóch byłych prezydentów - stwierdził Czarzasty.". 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1479127

że jest to również sygnał dla sitwy o zgraniu karty Bronko Bula. Jednak ciągle mam wrażenie, że żyjemy w swoistym matrixie, gdzie wybory prezydenckie (a także parlamentarne, samorządowe może mniej) są jedynie nakładką na "systemie".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1479166

Co to się porobiło, ze sztandarowym "ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO"... Co to się porobiło? Oto Bronisław- towarzysz...na JOW-y postawił , referendalnie...coby WSI nadal..na ..rządziło .

I tu- zgody z PSL-u -nie ma!!

Jesteśmy przeciwni JOW-om i tego nie ukrywamy..dodaje Piechociński a poseł Bury ..też nie chce być zrobiony na szaro!!

Na wsi rządzi PSL i nie ma zgody na rządy WSI na wsi...Nie ma zgody PSL-u..

Jakaś q..wa w międzyczasie , korzystając z zamieszania wyborczego przehandlowała GRAFEN..

Już, produkują w Anglii, już opatentowany w USA...Miliardy "koło nosa"....kto skrewił?

Bronek to TY?...

Podali komunikat : Bronek towarzysz ..wraz z innymi towarzyszami, z PO ..odbyli naradę w Sejmie - towarzyską...Ustalono wzajemne się wspieranie i podniesienie stosunków na wyższy, jakościowo poziom.

Komorowski przekonuje PO do siebie...w Sejmie!!!

Najwyraźniej ...takiego przekonania -NIE BYŁO...w przeciwnym razie -spotkanie nie miałoby sensu...

No to;  PO ...już przekonane..a WYBORCY..ciągle - NIE...

Powiedzmy : masowe głosowanie osób umarłych..niewątpliwie dowodzi ciągłości pokoleniowej narodu... ale , niech chociaż nie mówią ..że: Piłsudski..INKA..Pilecki..głosowali na Bronka..

LUDZIE..

czytam "marsz upamiętniający rotmistrza Pileckiego"...takiego BOHATERA narodowego Marsz idzie i NIKOGO z WŁADZY na nim NIE MA!!!!!

Oto władza nie czci rotmistrza Pileckiego..władza go CZNIA!!!!! Żadnego BUL-a ..Nałęcza...marszałka Sejmu - Sikorskiego..premiera..NIKOGO... Bohaterowie NARODU nie są bohaterami tej władzy!!!!

Jaruzelski - ...pseudonim mafijne "generał"..z honorami..

Niewątpliwie... to Ruch Kontroli Wyborów... to NARÓD... przypilnował I- szą turę... Niewątpliwie w drugiej turze PÓJDĄ NA CAŁEGO !!!! Też jestem zdania , że sondaże "łeb w łeb" są ELEMENTEM przygotowawczym pod fałszerstwo... Ja ..jak i wy..widziałem BULO demonstracje na 11, listopada i inne "MOŻŁY" czytaj orzeł może ..czy- morze ożeł.." i przemarsz NARODU, też na 11, listopada ..Ja widziałem różnicę w frekwencji ... Jest LOGICZNIE niemożliwym, aby Komorowski, skoczek krzesłowy, notoryczny pacan.... miał poparcie zbliżone do Andrzeja Dudy..

NIKT...ale to NIKT nam wyborów nie upilnuje.. Musimy to zrobić SAMI....

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

poko

#1479128

- Mąż ma ogromne doświadczenie. Przez ostatnie pięć lat zbudował sobie silną pozycję międzynarodową. Polacy mogli się przekonać, że mój mąż był dobrym prezydentem - . 

zgadzam się z tą "opinią' a zwłaszcza z tym że BYŁ i wiecej dodawać nic nie trzeba

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1479129

PKW- to Paka Koronnych Wirtuozów…antycypowania efektów ( i defektów)  fachOwego  sTrojenia  misteriów  nad urną - z prochami teorEtycznych wyborów demokracji POzostałej PO państwie teorEtycznym ?

 

Chociaż teorEtycznie   PKWW  - jako  Paka Koronnych Wyborów-Wirtuozów…

Jako takich teorEtycznych  stroicieli gamy ustrojów państwowych,  POwinna  odprawiać misteria… misternego strojenia składników bioLogicznych  - do  naboru  fujar i fujarek do instrumentu-instytucji organów  państwa…

 

POwinno się to odBywać POprzez  odprawianie  do  lamusa (zaPOkwitowaniem) współczesnych  oligarchów „spółdzielni grabarskich & łowców skór” (od wielu lat znanych personalnie - prokuratorom i parlamentarzystom Polski) de facto person - faktycznie  rządzących „wymiarem sprawiedliwości i wyborami społecznymi”… (podŚwiadomymi ?)

 Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1479130

PKW  Przyspieszony Kurs Wypierania…

Tu się wałęsają wirtuozi - bo propagandowy wir tu łazi... 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1479137

Nie wiem, czy przeczytałas wpis Markowej o jej spostrzeżeniach podczas pierwszego głosowania.

Właśnie obejrzałam materiał zrealizowany na ulicy, tuż przed I turą. Popatrz na naszych rodaków. Posłuchaj , co mówią. Zobacz, jak myślą.

 To jest pokłosie PRL-u. Zaszczuty, ubezwłasnowolniony naród. Drżący na samą myśl o zmianach. Jak ten"twór" ruszyć? Jak zerwać klapki z oczu?

Pozdrawiam

 

https://www.youtube.com/watch?t=411&v=_7Tknwc3fpU

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1479143

 

 

Prezydenci i  dęci prezenterzy prezentów (systemowych propagand)  przychodzą  i  odchodzą  jako  niewolnicy musu operacyjnego…

Natomiast „Zaszczuty, ubezwłasnowolniony naród. Drżący na samą myśl o zmianach”…

ZMIANY dotychczasowej  zgody - na wolność angażowania  ZŁOdziei  w  platformach "urzędniczych"- którzy  mają systemową zgodę  "władzy"  na  dokradanie sobie do swoich "głodowych" pensji (środków obrotowych) z majątku czcigodnych Obywateli Polski  ciężko  harujących na gospodarkę Polski,  która od 1989 roku mogłaby  mnożyć   miejsca kapitalnej ludzkiej pracy dla  swoich  latorośli i dojrzałych suwerenów władzy propaństwowej …

Oczekujących na zgodę władzy na WOLNOŚĆ dla przyzwoitych  policjantów i prokuratorów pro obywatelskich bohaterów, winnych bronić racjonalnych praw obywatelskich,  nie  dających  WOLNOŚCI  do  FAŁSZOWANIA przejawów państwowości nie tylko  teorEtycznych,  ale  do  praktycznych zastosowań w  gospodarce obywatelskiej naprawiającej Polskę.    

Pozostałą  do teraz PO  ogołoceniu Polski przez  wiadome władze,  z wszelkiego  kapitału społecznego i produkcyjnego aby  uniemożliwiać  przystąpienie polskich nacji do  unii racjonalizacji ludzkich cywilizacji…

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1479179

 „Zaszczuty, ubezwłasnowolniony naród. Drżący na samą myśl o zmianach”…

Fachowego  - nie  wycinania  nerek zdrowych - gdy  trzeba  wyciąć nerki chore.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1479186