Komunikat o błędzie

  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1104 z /var/www/niepoprawni/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1104 z /var/www/niepoprawni/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Czy PKW oszuka w II turze ?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Jaworowych dziadków dziś już nie ma – zniknęli jakoś późną jesienią  2014 roku wraz z wynikami końcowymi wyborów samorządowych. Ich następcy - gronostajowe dziadki - jakoś się nie kwapią ich ogłosić choć od tamtych wyborów mija pół roku.
Czyli –  PKW się zmieniła lecz jej liczydła nie.
To akurat nie jest niczym zaskakującym, niczym dziwnym.  Są dziwniejsze przypadki i misteria nad urną trwają.
 
W maju 2014, w wyborach do Parlamentu Europejskiego PO zwyciężyła PiS 0.35% różnicą, w listopadzie 2014 w wyborach samorządowych PiS zwyciężyło PO różnicą 0.49%, 10 maja 2015 kandydat PiS na prezydenta RP zwyciężył kandydata PO różnicą 0.99%.
I tu misterium nr 1 PKW - podczas trzech wyborów, przeprowadzonych w Polsce pod rząd, różnica między zwycięzcą i plasującym się na II miejscu dziwnie nie może przeskoczyć magicznej granicy 1%. 
 
W maju 2014 jaworowe dziadki swą opieszałością w ogłoszeniu wyników wyborczych grały na nerwach całej Polski  i gdy w noc powyborczą wszystko wskazywało, że wybory wygrał PiS, jaworowym dziadkom po dobie liczenia w pocie czoła wyszło, że jednak zwyciężyła PO. Minimalnie – 0.35% ale zwyciężyła.
Listopadowych wyborów samorządowych 2014 nie da się zapomnieć bo to chyba jest precedens w historii Polski żeby po pół roku po wyborach wciąż nie było wyników końcowych. Niepełny wynik – PiS o 0.49% wyprzedziło Platformę Obywatelską. Czy pełny kiedykolwiek zobaczymy?
Po tych wyborach jaworowe dziadki usłyszały „adios konfitury”.  Tak zgodnie zadecydowały  pod stołem „centrale” obu dworów ale nie wiadomo - czy dlatego, że jaworowe dziadki przegięły w numerach z "awarią serwerów", czy dlatego żeby się nie wydało, że były to awarie z POlecenia partyjnego obu central!
Tak czy inaczej - oba dwory zrobiły z nich kozły ofiarne i złożyły na ołtarzu tzw.demokracji marki „państwo polskie zdało egzamin”.
 
Wybory prezydenckie trwają i mamy kolejne misterium PKW nad urną...
Okazało się, że w I turze, w matecznikach polskiego górnictwa zwyciężył kandydat na reelekcję, Bronisław Komorowski !  Prezydęt wyjątkowo „zasłużony” dla polskiego górnictwa i polskich górników, kandydat partii, która przez 8 lat robiła wszystko by zarżnąć i polskie górnictwo, i górników. Jakby jak jeden mąż cały Śląsk od Katowic po Wałbrzych, dla którego problemów Komorowski nie miał czasu, nic nie mógł,  poszedł do urn i zagłosował na tego, który  przez 5 lat prezydentury powtarzał mu w kółko „trzeba debatować” i na tym się kończyło.
Podobny „fenomen”  można zaobserwować nad Bałtykiem, tam gdzie kiedyś były polskie stocznie. I tam – od Szczecina po Elbląg wygrał B.Komorowski - kandydat Platformy Obywatelskiej, gilotyny polskiego przemysłu stoczniowego.
 
Ponieważ te miliony jego wyborców trudno posądzać o syndrom sztokholmski więc w grę wchodzą tylko cuda PKW nad urną.
Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
 
Na koniec „gwóźdź programu” misteriów PKW – wraz z „przybyciem” nowej PKW  Polsce nagle przybyło.... wyborców!
I to jest cud nad cudy – w niecały miesiąc przed wyborami prezydenckimi przybyło ich około... ćwierć miliona !
257 259 sztuk !
Alarmuje o tym Ruch Kontroli Wyborów.
Tylu nawet David Copperfield nie wyczaruje.
A nasza niezawisła, suwerenna gronostajowa Państwowa Komisja Wyborcza wyczarowała !
Można? Można!
 
...To jest akurat tyle, ile potrzeba PKW do naciągnięcia B.Komorowskiemu wyniku w II turze wyborów do 50.01%
Więcej i jemu, i bandzie "państwo polskie zdało egzamin"  do szczęścia nie potrzeba !
 
 
PS. Oczywiście gronostaje z PKW same nie mogły „dorobić” tej ćwierci miliona dusz więc... do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił...

 Upsss... !

 
 

]]>http://niezalezna.pl/67002-uprawnionych-do-glosowania-przybylo-choc-ludz...]]>

 

PS.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (27 głosów)

Komentarze

1. nowe dowody bez adresu: może taki bez-adresowiec (będąc dopisanym wcześniej do listy pod własnym nazwiskiem i peselem) obskoczyć całkiem sporo komisji podczas wyborczej niedzieli

2. możliwość "odmowy złożenia podpisu" - to dla nieboszczyków (wcześniej zaufany członek komisji dorzuca kartę do urny, lub wydaje dwie umyślnemu)

Oczywiscie - to na poziomie komisji, bo sztuczki informatyczne są do wykrycia tylko przez wtajemniczonych.

Dyskretny Urok Demokracji.

Vote up!
6
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1479096

Mimo wszystko z tego co zamieszcza RKW na swojej fejsbukowej stronie https://www.facebook.com/rkw2015?fref=ts  wynika, że poza
zliczeniem głosów (to jeszcze potrwa) kontrola przebiegła bardzo sprawnie. Trzeba po prostu jeszcze raz siebie i innych zmobilizować.
 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1479097

Pytanie z tytułu tekstu trzeba zmienic - nie czy? ale jak i jaka będzie skala falszerstw PKW? Bo przecież to tez macka sitwy, a nie żadna niezalezna komisja. Nie dajmy sobie wmawiać,że żyjemy w w olnym i demokratycznym kraju - III RP nie ma z tym nic wspólnego to twór sitwy złodziei, ludzi służb i agentów różnych krajów...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1479101

Żyjemy nie tylko w "olnym", ale nawet " *olonym" i niedemokratycznym kraju.! A więc metody kontroli i nacisku na osoby odpowiedzialne za uczciwość procesu wyborczego, powinny być właściwe dla takich krajów. 

Vote up!
6
Vote down!
0

#1479107

Witaj

Tak jak w I tak i w II turze, będą fałszować.

Tym razem, ze względu na porażkę, będą to robić znacznie bezczelniej.

Wykorzystają każdą możliwość, a mają ich wiele, aż do głosowania

obcokrajowców włącznie (jest taka furtka).

I jedynie skrupulatność pilnowania ZNANYCH metod na przewały

w połączeniu ze SKALĄ buntu, może przeważyć szalę.

Co do starych i nowych dziadków, to nie mam złudzeń.

Połączeni nad ośmiorniczkami, jednym frontem

przygotowują "wybory".

Sądzę, że obecnie są najsilniejszym punktem

"kampanii" brunka.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1479106

Jeżeli ktoś kontrolował (fotografował) wybory u siebie, może sprawdzić czy przypadkiem nie przybyło wyborców w kontrolowanym obwodzie.

Na skutek Twojej notki zrobiłem to dla obwodów, które mam pod swoją (dyskretną) opieką. Bilansowo, ilość wyborców, w tych kilku obwodach na terenie Szczecina zmalała. Zwykle 0,7 - 1,0 % w porównaniu do jesiennych wyborów. Jest to mniej niż wyniosła emigracja, ale trudno będzie, bez czynnej pomocy sąsiadów emigranta - udowodnić nieskreślenie z listy uprawnionych.

Vote up!
7
Vote down!
0

#1479109

wątpliwości!. Obecne sondaże TVN, dające Dudzie 4% przewagi mają jeden cel. Są przykrywką, dla przygotowanych machlojek!. Po wyborach dowiemy się, że to sondaże zmobilizowały wyborców Komorowskiego do pójścia za głosem serca w kierunku urn!. Frekwencja wyniesie 70% i więcej!. Liczba głosów nieważnych oddanych na Dudę, z dopisanym krzyżykiem przez panie z komisji obwodowej, przekroczy 1.5 miliona!. I po ptakach!. Koniec naszych marzeń i snów!. Dwa lub trzy miesiące po wyborach, "przegrany" kandydat Duda, wpadnie w poślizg po brawurowej jeździe samochodem i spotka na ostatniej drodze białoruskiego TIR-a. Koniec kropka. Sen, mara, Bóg, Wiara!. Na szczęście, moje przepowiednie mają to do siebie, że nie sprawdzają się nigdy!. Tusk ma się znakomicie, zamiast zgodnie z moim życzeniem, dyndać na suchej gałęzi!. Komorowski póki co, przegrywa wybory i potajemnie czeka wraz z koszerną rodziną, na wizę emigracyjną do Izraela!. Oby!...

Vote up!
6
Vote down!
0
#1479113

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1479114

Nikt Ci nie zabrania tańczyć z tą turystyczną menorą, ale:

Sprawdź lepiej swoją metrykę, bo to wiesz, z teściami nie wiadomo,

a przy takim nasyceniu nad Wisłą, to jakiś srulek mógł

Ci się w papiery zaplątać.

Sprawdź też, czy pod łóżkiem Ci jakiś kabały nie stawia.

A jeszcze jedno, na co chciałbym zwrócić Twoją uwagę,

to z napletkami błądzisz.

Dla nawiślańskich bożkiem jest pedał z mauzoleum,

dlatego też nie są obrzezani, a jedynie członka cisną w g..no.

Odśwież więc nieco płytę, bo ta już trzeszczy gorzej

od przemówień gomułki.

Vote up!
8
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1479133

czy sitwa uzna, że przepchnięcie Bronko Bula mogło by doprowadzić do radykalizacji postawy społeczeństwa i masowego wyjścia na ulicę. Mimo wszystko mam nadzieję, że skala fałszerstw musi mieć gdzieś swoje granice (przy całej ich bezczelności i bezwględności). Dlatego z naszej strony musimy zrobić to co w naszej mocy. Samemu pójść zagłosować i nakłaniać niezdecydowanych, zalęknionych, obojętnych...

I korzystać też z pomocy "nieziemskiej", jak choćby krucjata różańcowa za Ojczyznę.

No i fakt, że II tura odbędzie się w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego też chyba nie jest bez znaczenia.

Przypomnijmy słowa Świętego Jana Pawła II:

"Niech zstąpi Duch Twój. I odnowi oblicze tej Ziemi"

Vote up!
5
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1479119

kto wygra,

" Czarzasty przewiduje też, że te wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda.Jak twierdzi, kampania urzędującego prezydenta była: "dziwna, niejasna, sprzecznCo sądzi o poparciu Aleksandra Kwaśniewskiego dla urzędującego prezydenta? Uważa, że to problem dla Komorowskiego. 


- Z tego co pamiętam, wszystko, co w ostatnich trzech latach poparł pan Kwaśniewski, upadało. W związku z tym niektórzy moi znajomi mówili, że kiedy spotkał się pan Kwaśniewski i pan Komorowski, to spotkało się dwóch byłych prezydentów - stwierdził Czarzasty.". 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1479127

że jest to również sygnał dla sitwy o zgraniu karty Bronko Bula. Jednak ciągle mam wrażenie, że żyjemy w swoistym matrixie, gdzie wybory prezydenckie (a także parlamentarne, samorządowe może mniej) są jedynie nakładką na "systemie".

Vote up!
4
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1479166

Co to się porobiło, ze sztandarowym "ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO"... Co to się porobiło? Oto Bronisław- towarzysz...na JOW-y postawił , referendalnie...coby WSI nadal..na ..rządziło .

I tu- zgody z PSL-u -nie ma!!

Jesteśmy przeciwni JOW-om i tego nie ukrywamy..dodaje Piechociński a poseł Bury ..też nie chce być zrobiony na szaro!!

Na wsi rządzi PSL i nie ma zgody na rządy WSI na wsi...Nie ma zgody PSL-u..

Jakaś q..wa w międzyczasie , korzystając z zamieszania wyborczego przehandlowała GRAFEN..

Już, produkują w Anglii, już opatentowany w USA...Miliardy "koło nosa"....kto skrewił?

Bronek to TY?...

Podali komunikat : Bronek towarzysz ..wraz z innymi towarzyszami, z PO ..odbyli naradę w Sejmie - towarzyską...Ustalono wzajemne się wspieranie i podniesienie stosunków na wyższy, jakościowo poziom.

Komorowski przekonuje PO do siebie...w Sejmie!!!

Najwyraźniej ...takiego przekonania -NIE BYŁO...w przeciwnym razie -spotkanie nie miałoby sensu...

No to;  PO ...już przekonane..a WYBORCY..ciągle - NIE...

Powiedzmy : masowe głosowanie osób umarłych..niewątpliwie dowodzi ciągłości pokoleniowej narodu... ale , niech chociaż nie mówią ..że: Piłsudski..INKA..Pilecki..głosowali na Bronka..

LUDZIE..

czytam "marsz upamiętniający rotmistrza Pileckiego"...takiego BOHATERA narodowego Marsz idzie i NIKOGO z WŁADZY na nim NIE MA!!!!!

Oto władza nie czci rotmistrza Pileckiego..władza go CZNIA!!!!! Żadnego BUL-a ..Nałęcza...marszałka Sejmu - Sikorskiego..premiera..NIKOGO... Bohaterowie NARODU nie są bohaterami tej władzy!!!!

Jaruzelski - ...pseudonim mafijne "generał"..z honorami..

Niewątpliwie... to Ruch Kontroli Wyborów... to NARÓD... przypilnował I- szą turę... Niewątpliwie w drugiej turze PÓJDĄ NA CAŁEGO !!!! Też jestem zdania , że sondaże "łeb w łeb" są ELEMENTEM przygotowawczym pod fałszerstwo... Ja ..jak i wy..widziałem BULO demonstracje na 11, listopada i inne "MOŻŁY" czytaj orzeł może ..czy- morze ożeł.." i przemarsz NARODU, też na 11, listopada ..Ja widziałem różnicę w frekwencji ... Jest LOGICZNIE niemożliwym, aby Komorowski, skoczek krzesłowy, notoryczny pacan.... miał poparcie zbliżone do Andrzeja Dudy..

NIKT...ale to NIKT nam wyborów nie upilnuje.. Musimy to zrobić SAMI....

Vote up!
8
Vote down!
0

poko

#1479128

- Mąż ma ogromne doświadczenie. Przez ostatnie pięć lat zbudował sobie silną pozycję międzynarodową. Polacy mogli się przekonać, że mój mąż był dobrym prezydentem - . 

zgadzam się z tą "opinią' a zwłaszcza z tym że BYŁ i wiecej dodawać nic nie trzeba

Vote up!
6
Vote down!
0
#1479129

PKW- to Paka Koronnych Wirtuozów…antycypowania efektów ( i defektów)  fachOwego  sTrojenia  misteriów  nad urną - z prochami teorEtycznych wyborów demokracji POzostałej PO państwie teorEtycznym ?

 

Chociaż teorEtycznie   PKWW  - jako  Paka Koronnych Wyborów-Wirtuozów…

Jako takich teorEtycznych  stroicieli gamy ustrojów państwowych,  POwinna  odprawiać misteria… misternego strojenia składników bioLogicznych  - do  naboru  fujar i fujarek do instrumentu-instytucji organów  państwa…

 

POwinno się to odBywać POprzez  odprawianie  do  lamusa (zaPOkwitowaniem) współczesnych  oligarchów „spółdzielni grabarskich & łowców skór” (od wielu lat znanych personalnie - prokuratorom i parlamentarzystom Polski) de facto person - faktycznie  rządzących „wymiarem sprawiedliwości i wyborami społecznymi”… (podŚwiadomymi ?)

 Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1479130

PKW  Przyspieszony Kurs Wypierania…

Tu się wałęsają wirtuozi - bo propagandowy wir tu łazi... 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1479137

Nie wiem, czy przeczytałas wpis Markowej o jej spostrzeżeniach podczas pierwszego głosowania.

Właśnie obejrzałam materiał zrealizowany na ulicy, tuż przed I turą. Popatrz na naszych rodaków. Posłuchaj , co mówią. Zobacz, jak myślą.

 To jest pokłosie PRL-u. Zaszczuty, ubezwłasnowolniony naród. Drżący na samą myśl o zmianach. Jak ten"twór" ruszyć? Jak zerwać klapki z oczu?

Pozdrawiam

 

https://www.youtube.com/watch?t=411&v=_7Tknwc3fpU

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1479143

 

 

Prezydenci i  dęci prezenterzy prezentów (systemowych propagand)  przychodzą  i  odchodzą  jako  niewolnicy musu operacyjnego…

Natomiast „Zaszczuty, ubezwłasnowolniony naród. Drżący na samą myśl o zmianach”…

ZMIANY dotychczasowej  zgody - na wolność angażowania  ZŁOdziei  w  platformach "urzędniczych"- którzy  mają systemową zgodę  "władzy"  na  dokradanie sobie do swoich "głodowych" pensji (środków obrotowych) z majątku czcigodnych Obywateli Polski  ciężko  harujących na gospodarkę Polski,  która od 1989 roku mogłaby  mnożyć   miejsca kapitalnej ludzkiej pracy dla  swoich  latorośli i dojrzałych suwerenów władzy propaństwowej …

Oczekujących na zgodę władzy na WOLNOŚĆ dla przyzwoitych  policjantów i prokuratorów pro obywatelskich bohaterów, winnych bronić racjonalnych praw obywatelskich,  nie  dających  WOLNOŚCI  do  FAŁSZOWANIA przejawów państwowości nie tylko  teorEtycznych,  ale  do  praktycznych zastosowań w  gospodarce obywatelskiej naprawiającej Polskę.    

Pozostałą  do teraz PO  ogołoceniu Polski przez  wiadome władze,  z wszelkiego  kapitału społecznego i produkcyjnego aby  uniemożliwiać  przystąpienie polskich nacji do  unii racjonalizacji ludzkich cywilizacji…

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1479179

 „Zaszczuty, ubezwłasnowolniony naród. Drżący na samą myśl o zmianach”…

Fachowego  - nie  wycinania  nerek zdrowych - gdy  trzeba  wyciąć nerki chore.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1479186