Bronek na tropie Czarnej Perły Karaibów?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Po pięciu latach znoju prezydętowania zwykły urlop czy raczej posmak świeżych konfitur zawiał Bronisława Marię pod karaibskie palmy? Przyzwyczaił się do orszaku i pałacowej służby, do bogatego życia na cudzy koszt, nowe "dziecko" czyli  "Instytót praktyki politycznej Bronisława Komorowskiego" to też wydatki, a gdzie skromnym miesięcznym ex prezydęckim apanażom do milionów w kasie KPRP. 
W każdym razie dopiero co pouczający obywateli  Bronisław Komorowski, że ex prezydentowi  nie wypada zarzucać czegokolwiek, np. zaginięcia w trakcie trwania  jego prezydencji mienia państwowego z prezydenckich rezydencji, powinien wiedzieć, że tak jak prezydentowi państwa nie wypada wiele rzeczy, tak dotyczy to również ex prezydentów bo choć funkcji prezydenckiej już nie pełnią to jednak nadal są - dożywotnio - twarzą państwa, którego głową byli.
Jeśli Bronisław Maria i jego sympatycy nie potrafią tego zrozumieć to wytłumaczę w inny sposób - dostaje Bronisław Maria od Państwa Polskiego pieniądze  za to, że jest jego ex prezydentem? Dostaje!
No, i właśnie dlatego ex prezydęt Bronisław Maria nie ma prawa z twarzy RP robić dupy ! 

Polecam poniższy artykuł, zaskakująco wart przeczytania:
 
]]>http://natemat.pl/157759,polityk-na-jachcie-miliardera-prosba-o-przysluge-albo-splata-dlugu-wdziecznosci]]>

Na koniec - democik:

 

PS. Niestety portal do memów, z którego korzystałam nie funkcjonuje, dlatego zamieszczam obrazek jeszcze raz (edycja - 16.10.2015):

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Jak nam rozkwitnie żeglarstwo! Odszedł draństwu smak na ośmiorniczki Sowy, liczą że na pokładach jachtów nagrywani nie będą. Odwiedziwszy Szczecin, Bronisław Maria oglądał Wały Chrobrego z bezpiecznego pokładu jachtu motorowego. Jak zszedł na ląd , dostał bęcki iu czmychnął przed niewielką, naprędce skleconą grupką z prześcieradłem w literki.

Będzie zdziwienie, jak tym razem w nagraniu dźwiękowi towarzyszyć będzie obraz morskiego baranka.

Vote up!
8
Vote down!
0

#1495757

bo na karaibach bardzo popularne są grilowane lobsterki... Wyobraziłam sobie Bredzisława dezynfekującego się rumem bo rozkołys  prowokował go do notorycznego rzygania i składał co i rusz daninę tzw.cofkę Neptunowi...

Z branżowych informacji moge tylko dodać, że politycy (zwłaszcza polscy) na jachtach w znakomitej większości zachowują się haniebnie... Sądząc po lądowych wyczynach Bredzisława załoga-obsługa nie miała z nim lekko.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1495763

O rany! To gdybyśmy my po bronkowych "rozkołysach" rumem się kurowali to byśmy przez ostatnie 5 lat naprani chodzili bez przerwy, hehehe!

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1495775

tzw. rządu? :-O

:D:D:D

Dobrze, że motorówką przez płot nie skakał...

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1495773

ale musiał być rzeczywiście ciekawy, bo... zmniknął. Ktoś skasował, a link jest martwy.

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1495758

Dziękuję.

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1495761

Już poprawiłam. Chyba mi edytor figle płata bo link zadziałał dopiero po trzeciej poprawce. 

A swoją drogą... ponieważ podejrzewałam, że artykuł może się zniknąć bo uwierający jest, więc go sobie skopiowałam. Natknęłam się na niego całkiem przypadkiem - wujek Google miał mi znaleźć co innego, a wypluł to. Ale dobrze!

 

...Ciekawe co wymyśli na wyjaśnienie Bronek jeśli go np. wSieci albo wPolityce zaczną podszczypywać w te Karaiby - że chciał spróbować złowić merlina przetakiem, tak jak u niego na wsi? Albo postrzelać do latających ryb?...  Już sama nieobecność obstawy BOR podpowiada, że wszystko miało się odbyć bez świadków, a bez świadków to wiemy z kim jako prezydęt i gdzie się spotykał, nie wiemy tylko o czym gadali.

Media powinny go przycisnąć w tej kwestii bo się zrobił bardziej ho ho, niż gdy był prezydętem, a to niczego dobrego nie wieszczy. Jemu się teraz prezydętury o wiele bardziej chce niż wtedy gdy ją miał.  

Człowiek już chciałby w ogóle o nim nie wspominać ale nie ma jak. 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1495772

... cytuję: "No, i właśnie dlatego ex prezydęt Bronisław Maria nie ma prawa z twarzy RP robić dupy !".

Prawa to on rzeczywiście nie ma, ale jak wiesz - platformerska swołocz wsławiła się tym, że nie przestrzegała prawa, bo ono jest tylko dla maluczkich. Oni przecież stoją ponad prawem (jeszcze przez 11 dni... ufff!). Ich buta, chamstwo, głupota i pazerność musiała w końcu doprowadzić do tego, że Naród już powiedział: - dość!!!

A Brunek? Cóż, on w dalszym ciągu myśli (podobnie jak Tuskolini), że zdrada stanu ujdzie jemu na sucho. Nawet bogaci kumple jemu nie pomogą w obawie, że i w ich drzwi może zapukać ABW i CBŚ o godzinie 6 rano.

 

Pozdrawiam,

 

Vote up!
4
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1495771

Ja wierzę, że mu się zagotuje koło tyłka!

Słuchaj - a może on sobie powoli załatwia czmychnąć gdzieś? 

 

Do Brukseli

nie dostanie glejtu od Angeli

lecz atolik gdzieś na wyspach Hula-Gula

byłby w sam raz dla naszego Bula.  

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1495774

że zarówno na wolności jak i w pierdlu (mam nadzieję w niedalekiej przyszłości) Polacy już muszą i  będą musieli na utrzymanie Brunka łożyć.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1495788

Chętnie dołożę się do więziennej zupki :-) i na pasiak nie pożałuję !

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1495794

to chyba nie przejdzie, bo zawsze jakoś dziwnym trafem jak umoczonemu zaczyna się tlic koło d... delikwent przepisuje majątek na wszystkich krewnych bliższych i dalszych...

W przypadku Brąka jest to o tyle łatwe, że ma tej rodziny sporo, a dzieci ponoć mają podwojne obywatelstwo polskie i wspaniałego panstwa Izrael, które na pewno włączy się i oskarży Polskę o łamanie życia osobom poślubionym żydowskim kaszalotom...

Pasiak niech mu kupi żona w prezencie, a żarcie do pierdla też niech mu dostarcza familia bo dosyć się nachapali żeby jeszcze dokładać...

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#1495825

ach, gdyby tak zrobił bul...bul...bul...

Vote up!
4
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1495776

Niestety Komorowski musi robić z twarzy d..ę bo ma dwie takie a twarzy ani jednej...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1495783