POżegnanie karnawału! Nubbel na widelcu islamistów? a Matoł i Schetyna ? (razem z Ćwiąkalskim?!)

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Do 9 lutego mamy karnawał. Czyli zapusty jak to drzewiej mawiano!
Czy islamscy goście frau kanlzerine zezwolą w tym roku kolończykom zawiesić ichniego Nubbel?
To słomiana kukła rodzaju męskiego ( coś jakby nasza Marzanna).
Niemcy wieszali ją (go) co roku Nubbel przed wejściem do każdej knajpy, aby o północy z wtorku na środe popielcową tę kukłę, znaczy go, Nubbel uroczyście spalić (w domyśle za popełnione grzechy , rozpustę , swawole).
To część corocznej, nadreńskiej tradycyjnej rozrywki z udziałem wielkiej ilości turystów.
Kolorowe kostiumy, feta, tańce i śpiewy do białego rana i bardzo duże ilości piwa „kölsch“.
Kobiety szturmują ratusz, by urzędnikom oraz wszystkim innym panom obciąć krawaty i otrzymać symboliczny klucz do bram miasta i przejmują nawet, choć symbolicznie i jedynie na jeden dzień, władzę w mieście.
Ogromne, kilometrowe pochody i parady, rzuczające we wszystkie storny słodycze i inne smakołyki, z czego oczywiście najbardziej cieszą się dzieciaki.
A w tym roku!?
Niemcy nie tylko w Kolonii usłyszą Lady Karnaval czy zawodzenie...muzeina?
Czy grozi im powtórka z rozrywki? obmacywanki, obłabianki?
Wogóle, czy ta feta się odbędzie!?

A nad Wisłą?
RAZ przygania swoim prawicowym kolegom z branży, że nie chcą, nie potrafią się wspólnie bawić na balu ze Stokrotką, Kraśką, Czuchnowskim i Giertychem też!
Że nie chcą PO Kolendzie z Zalewską!
Od wielu lat ten stan obserwuję.
Tym razem Tyrmand jr zrobił niezłego psikusa przypinając, raczej wypinając sobie nie tylko stokrotkę i nie tylko w ...selfie!

Karnawał!
Zabawa, tańce, hulanki!
I sztućce!
To musi być i ...widelec!

Skoro widelec, to musowo kibice Legii, Donald Matoł i Schetyna plus Ćwiąkalski też.
Słynna tuskowa antykibicowska akcja "Widelec", tyPOwa dla tej ekipy dęta medialnie matołecka akcja policyjna.
2 września 2008 r. zatrzymano 752 maszerujących na mecz Pucharu ekstraklasy z Polonią Warszawa kibiców Legii.
688 osobom postawione zostały zarzuty, głównie o czyn z art. 254 par. 1 k.k. w związku z art. 57a par. 1 k.k., czyli o to, iż "brały one czynny udział w zbiegowisku o charakterze chuligańskim, wiedząc o tym, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczali się gwałtownego zamachu na osoby i mienie".
cyt. za niezależna: "...Zatrzymani byli bici na komisariatach. W ten sposób zmuszano ich do przyznania się do winy – mówi mec. Krzysztof Wąsowski, reprezentujący jednego z zatrzymanych w czasie Akcji Widelec. – Kibicom mówiono: przyznaj się, to cię wypuścimy. A jak nie, trafisz do aresztu – stwierdza adwokat Norbert Lenkiewicz.

Mec. Lenkiewicz bronił kibiców, którzy bzyli sądzeni w Sochaczewie. Przed tamtejszym sądem stanęło ich dwudziestu i wszystkich sąd uniewinnił. – Nie ma wątpliwości, że operację zaplanowano dużo wcześniej, bo na miejscu były oddziały prewencji z różnych stron Polski, nie tylko z Warszawy. Zarówno liczba funkcjonariuszy, jak i przede wszystkim pojazdów będących na miejscu, którymi wywożeni byli kibice, przygotowane były na tak olbrzymią liczbę zatrzymanych "
Do tego włączyła się michnikowa GWnianka oraz walterowska tvn podsycając atmosferę.
A dowodem na wine kibice miał być...widelec!
Mimo brutalności policji " ...Bicie kluczami po jądrach, zmuszanie do przysiadów nago, do siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc, gazowanie w zamkniętym samochodzie – tak według relacji uczestników wydarzeń działała policja, wymuszając przyznanie się do winy w czasie Akcji Widelec w sprawie zapadła około setka wyroków uniewinniających. Reszta spośród 752 zatrzymanych wciąż na nie czeka"

Organizator akcji, to Grzegorz Schetyna dzisiejszy entuzjasta KOD wespół z owoczesnym ministrem sparwiedliwości Ćwiąkalskim.
A to wszystko pod nadzorem samego naczelnego matoła!

A na widelec takich!

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:9)

Komentarze

Takich widelców wysypie się z szaf PO-sitwy jeszcze sporo, obok pustych flaszek po wódce i innych trunkach...a kibole Legii, Śląska czy Lechiii raz tylko powinni stanąc na trasie marszu KOD-zistów...nic nie mówic i robić tylko stać...zdaje się,że skończyłyby się "spontaniczne protesty" elyty...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1505624

Dotychczas nie znałam kulisów tamtej akcji (rodem ze stanu wojennego). Wiedziałam tylko, że "śmierdzi" Dzięki - za szczegóły.

I że ten sqrwiel Szetyna maczał w tym brudne łapy - też novum dla mnie. Ale czego się można było po nim spodziewać?

Podobno Naród ma takie władze, na jakie zasłużył!

Czyżbyśmy - zarówno Wrocławianie, jak też Polacy - zasługiwali aż na taką bandę drani, łajdaków, sqrwysynów? Pytanie retoryczne!

Pozdrawiam serdecznie!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1505625