Stefan Niesiołowski do bólu szczery, czyli jak Donald Tusk... IDIOTĄ ZOSTAŁ!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

2012-01-26 10:02 Niesiołowski: "?ACTA jest dobre, a jego przeciwnicy to idioci."
" Zagłosuje za ACTA natychmiast, jak tylko sprawa ratyfikacji tej umowy trafi do parlamentu "- zapowiedział na antenie Radia Zet Stefan Niesiołowski. -
" ACTA jest bardzo dobre" - podkreślił.

22 dni póżniej.Kancelaria premiera 17 lutego 2012 g.15.40
cyt. za DGP:
"Nie miałem racji w sprawie ACTA - przyznał Donald Tusk na konferencji w kancelarii premiera. Przyznał, że nie spodziewał się tak wielkich protestów po podpisaniu umowy.

To wszystko kazało mi i moim pracownikom przemyśleć tę sprawę jeszcze raz - dodał szef rządu. Stąd zmiana decyzji co do ACTA. Teraz Donald Tusk już nie chce ratyfikacji umowy w polskim parlamencie. Co więcej, nie chce ratyfikacji w całej Europie.

Dlatego premier będzie namawiał przywódców Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim do odrzucenia ACTA.

Wysłałem dzisiaj list do wszystkich przywódców partii, które współpracują z PO i PSL w ramach tak zwanej Europejskiej Partii ludowej, to są wszyscy premierzy, pani kanclerz Niemiec, prezydenci niektórych państw i szefostwo EPL, z propozycją odrzucenia ACTA w tym kształcie, jaki został wynegocjowany przez Komisję Europejską i pod którym także my złożyliśmy podpis i przeprowadzenie zdecydowanie głębszej debaty niż do tej pory, zanim podjęlibyśmy pozytywne decyzje o jakiś regulacjach - zapewnił Donald Tusk.

Pomyłka nie jest domeną głupców - podsumował swoją zmianę stanowiska premier."

"Pomyłka nie jest domeną głupców".
Może głupców i nie!, ale ... NA PEWNO IDIOTÓW tak!
Cyt.:
"ACTA jest dobre, a jego przeciwnicy to idioci"!

I cóż tu jeszcze dodać!?
Panie Stefanie!
O złotousty!
Jest pan bezcenny dla tego rządu!
I premier winien pana ozłocić za tę bezkompromisowość, za tę szczerość!

pzdr

Brak głosów

Komentarze

Jako żywo mam przed oczyma Dobrego Wojaka Szwejka!
Ale on tylko rżnął pełnowymiarowego idiotę!
A ci co rządzą Polską nimi są!
"Der Kerl meint, man wird glauben, er sei ein wirklicher Idiot."
""- Nie wszyscy mogą być mądrzy panie oberlejtant - rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. - Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie było by tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiał by z tego. "
"Stulcie pysk - przerwał Szwejkowi rozwścieczony przewodniczący komisji - Już o was słyszeliśmy. Nie jesteście idiota, Szwejku ale przebiegły jesteście, sprytny gałgan, ulicznik jesteście, wszawy łajdak, rozumiecie? - Posłusznie melduje, że rozumiem.
- Już wam mówiłem, żebyście stulili pysk. Słyszeliście?
- Posłusznie melduje, że wiem, że mam stulić pysk.
- Himmelherrgott, stulże wreszcie ten pysk, skoro ci kazałem! Wiecie dobrze, że nie macie mleć jęzorem!
- Posłusznie melduje, że wiem, że nie mam mleć jęzorem "

O ileż byłby nasz kraj bogatszy, aby tacy jak Niesiołowski i jego oberherszt uznali wreszcie i "Posłusznie melduje, że wiem, że nie mam mleć jęzorem " a wreszcie wzięli, zabrali się do uczciwej pracy!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#227195

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Doskonały moment do spoliczkowania Stygmatycznego Stefka,tylko najlepiej jak by to zrobił ktoś nie oklepany w mediach,zapytać poprzez ''merdia'' burczymuchę czy jego pryncypał idiotą był, dopiero został, czy jedno i drugie, oraz zwrócić mu uwagę ,że przegapił obserwację jedynej ''Muchy'' na świecie która biega podczas biegu właśnie w koło bubla narodowego.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#227272

Tusk za pzrykladem bochaterskiego obalacza komuny BOLKA jest za a nawet przeciw.A rola OSIOLA jako psa do szczekanai jest znana od dawna im glosniej szczeka tym lepeij a ze nie na temat to co od bydlaka wymagac jakiejs inteligencji.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#227289

sogar dagegen!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#227294