a ośla ławka coraz dłuższa i ...jęzory też!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Muszę znów przywołać to powiedzenie o nieukach, tępakach, matołach rodem z Rzeczypospolitej Obojga Narodów.
O nich to, tych z cenzusem w Koronie mawiano tak" doctor bullatus, assinus coronatus".( celowo daję duoble "s" przy osle, by wzmocnić wymowę, a mógłbym przecież f.... też double! nieprawdaż!?)
A na Litwie, w W.Ks. zwano ich absolwentami Akademii Smorgońskiej.( słynna tresura niedżwiedzi).

Nie od rzeczy też byłoby sięgnąć po Kisiela, który taką matołecką prl,owską konstrukcę intelektualną określał tak" " I zrób takiemu dziecko"!

Tyle, że śp Stefan Kisielewski nie przewidział, bo nie mógł przewidzieć obecnych czasów, czyli, że chłop z chłopem, baba z babą poprzez zabawę szarlatanów od in vitro na szkiełku, taki Krzeminski na ten przykład mógłby mieć dziecko z Sadurskim!, A Smolar z Gebertem!
Nie można tego wykluczyć!, bowiem eksperymenty łobuzerii laboratoryjnej już tak daleko zaszły, że dwom lesbijkom rasy białej urodziło się dziecko o czarnej, afrokarnacji!

Potomek Sadurskiego z Krzemińskim!
Jaki mógłby być z niego niesamowity... profesorek już po wydaniu z siebie pierwszego okrzyku życia na porodówce.
Albo wspólne dziecko prof. Płatek i Fuszary!
Geniusz III RP.
U Kużniara miałoby toto zagwarantowany program już z poródowki.
I można by tu mnożyć tę formułę, np Lis z Czuchnowskim!, ale na tym zakończę, bowiem piszę za free.( od wierszówki mi nie płacą).

Ale pora wrócić do prof. Krzemińskiego.
Doprawdy trudno mi pojąć, dlaczego on tak się co rusz kompromituje?
Chyba to lubi!
Od kilku dni wali w bęben, czyli opowiada publicznie pierdoły, że Polska utraci dopłaty z UE, jeśli sprzeciwi się szantażowi, dyktatowi Junckera i Merkel!
Zastanawiam się skąd on, Krzemiński czerpie tę wiedzę.
Marny to trud takiego edukować( za czasów Cervantesa określano to tak" na prózno szukać bakałarza w Salamance! czy taki Sadurski z Krzeminskim pojmą tę aluzję? a Smolar?), więc tylko dodam, że te dane może pan Irek sam sprawdzić!
A pozostawanie prof. Krzemińskiego w przekonaniu, że to UE tak bezinteresownie tylko nas dotuje, nie czerpiąc wielkich korzyści z tytułu wejścia Polski do UE, otwarcia się olbrzymiego polskiego rynku na produkcję krajów unijnych, szczególnie zaś Niemców!
Gdzieś wyczytałem, że w l. minionych z każdego euro zainwestowanego w szeroko rozumiany rynek budowlany na Wisłą 75?- 80? centimów wracało nad Łabę i Ren!

Dlatego radziłbym prof. Krzemińskiemu nie iść ... tą drogą! ( a Kwaśniewskiemu jednak trochę pokory!, albowiem nawet wirus filipiński nie może tłumaczyć jego ksenofobicznych oskarżeń.)

Tak jak Gebertowi z trzy razy się ugryżć w swój przydługawy, służebny jęzor i nie nazywać nas, nie wyzywać nas w amerykańskiej gazecie nazistami!
Albowiem naziści, hitlerowcy to Niemcy, czyli zbrodniarze.
Pierwej niechaj Gebert zapyta administrację O,bamy dlaczego tylko 4,5 tyś imigrantów chce przyjąć.
A premiera Nethanjahu o deklarcję rządu Izraela ... zero imigrantów islamskich!
Jeśli te pytania są dla niego, Geberta zbyt trudne, niewygodne, to proponuję mu udać się na Manhattan do muzeum!
Ale nie Gugenheima, figur lecz na Greenpoint, Ofiar ataku terrorystów na WTC.
Może to go odświeży? zreflektuje? ( taki fafkulec!)

I czymże zakończyć tę oślą ławkę?
Mniej bełkotu, więcej szacunku dla faktów oraz dla...POLSKI!
Mniej polakożerstwa, antypolonizmu!
Odrobinę, a nawet i trochę szacunku dla naszego, mojego kraju, dla rodaków.

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

"Mniej polakożerstwa, antypolonizmu!". Z resztą wątków zgadzam się bez dyskusji.

Jestem za tym, by było zero polakożerstwa i zero antypolonizmu!

 

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1492853

jest jednym z tych, ktorzy dbaja o interesy wszystkich innych, tylko nie o polskie.Tym samym okresla sie sam i wlasne interesy. Jest on problemem samym w sobie i obrazuje nasze rodzime naukowe podworko... Polakozerstwo i antypolonizm, to najlepszy interes " nowozytnych czasow "... naturalnie obok holokaustu, ktory z oba powyzszymi jest scisle powiazany.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1492921

Prorocze słowa Antysalonie, w takim kraju żyjemy, bo wciąż  bardziej jestem w Polsce niż gdzie indziej, że skompromitowane i durne jak but coś tam, w sumie nic, ale z wielkim ryjem wypasionym na krwi Polaków wciąż próbuje dyktować warunki uczciwym i zatroskanym o Polske ludziom. Skąd w tym ograniczniku taka zawziętość, ... nachalny, prymitywny typ, który ubzdurał sobie, ze będzie w nieskończoność na czyimś garbie jeżdzić. A WON!!! pasożycie, do uczciwej roboty się zabierz, nie łaż, nie szpieguj POwska gnido, dobre czasy się skończyły, nie będzie jakiś kmiotek wycierał sobie bużki porządnymi Polakami. A na Jesieni wygramy wybory i pogonimy oszustów:)

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1492956