Zbrodniarze, mordercy, kapusie, donosiciele, esbecy, cymbały mają całkiem dobrze w tej POkracznej III RP

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Były esbek, kapuś, donosiciel, konfident to ma super życie w POmagdalenkowym kraju!
Własne tytuły gazet, tv, radio, a i adwokatów z urzędu!

Kapuś, donosiciel, konfident, współpracownik bezpieki ma się po roku 89 lepiej niż za komuny!

Wtedy musiał się czaić, ukrywać, chować twarz.
Robić różne zmyłki. Kamuflować się.
Może nawet i cierpiał?
Chociaz przykłady wielu TW dowodzą, że raczej nie mieli skrupułów!! że donosili, kapowali ojca, brata, matkę, kolegów.

Wtedy się stresowali.
A nuż się wyda!
A nuż koledzy się zorientują
A nuż się wysypie po alkoholu.

A dzisiaj?
Zyć nie umierać!
Dziś mają się super!
Chodzą w glorii!

Otoczeni opieką nie tylko Michnika i jego odGWniankowej lafiryndii.
Ba!, mają nawet swoje organy prasowe, własne programy tv a nawet całe redakcje w tv i radio! co to dbają o ich dobre imię!, zapewniają ich , że niczego złego nie uczynili!
Co prawda donosili, kapowali, szkodzili!
Ale tylko trochę!
Tylko odrobinkę!

Bo przecież to był niemal element stały pejzażu prl jako wmawiają od lat opinii publicznej gadzinkowi z wyborczej w typie Wrońskiego, Blumsztajna czy jakieś tam marszałkowo-butkiewiczowi z dziennika!
Nic złego się nie wydarzyło!
O co więc chodzi?!

Czy nowo odkryty gwiazdozbiór na nieboskłonie osiemdziesiątego pierścienia Saturna nie jest dostatecznym wybieleniem gnidowatego profesora - kapusia z toruńskiego UMK?
Wszak i tak wyrzucał fasowane souveniry made in Pevex od esbeków do Wisły!
A widziała to nawet taka, jedna nimfa wodna spod mostu drogowego w Toruniu!
Czy to nie jest dowód wystarczający na wieloletnie, niewinne wręcz konszachty z esbecją!?
Poziom wody na Wisle jest podobno najniższy od dziesiątek lat. Chodzę codziennie pod toruński stary most drogowy im. Józefa Piłsudskiego i wypatruję czy z odkrytego suszą dna Wisły nie wyzierają pewex,owskie delikatesy puszki z szynką Ham, piwem Tuborg, orzeszkami ziemnymi i koniaki też! Bowiem papierosy Gaulloise już musiały się dawno rozpuścić.
Dlaczego to czynię?
Otóż ten wielki torunski asrtro uczony twierdził, że co prawda za donosy brał wymagrodzenie, ale jeno w deputacie odpewex'owym i co go ma niby usprawiedliwiać... wyrzucał, wrzucał to wszystko z mostu do Wisły, natychmiast po wyjściu od esbecji!
Szlachetny TW
Nieprawdaż!
Zaiste!ec
Tylko, że z jego ust nie padło do dziś nawet najcichsze "przepraszam" wobec kolegów astrofizyków, na których latami donosił, kapował, szkodził.
A oni wcale nie byli od niego głupsi.
Jednak ich kariery zostały mocno zahamowane m.in o zakaz wyjazdów nie tylko do Instytutu Maxa Plancka.

Byli TW mają rzeszę adwokatów z urzędu, którzy bezpłatnie ich bronią na każdym kroku!
Tak więc Lech Wałęsa denuncjujący kumpli z wydziału to niewinny baranek, a do tego noblista!
Michał Boni, też po pijaku, w stressie, w jakimś strachu-rozpaczy donosił!
Wszak to mieści się w afekcie!
A to, że rozpłakał się , gdy mu to udowodniono jest już wystarczającym aktem ekspiacji i w nagrodę dostał super ministerium u premiera Tuska!, teraz sute ojro.
Andrzej Olechowski sam się przyznał do współpracy i chodzi otoczony nimbem bohaterskiej chwały, że donosił na kolegów!

A ta bezkształtna intelektualna magma, co to nie podpisała oświadczenia lustracyjnego z Hennelową, Pieronkiem biskupem i Zachwatowicz na czele już została zaliczona do ofiar lustracji i pewnie zostanie wyniesiona przez gadzinki wyborcze i powiększona przez szkła
kontaktowa do godności męczenników kaczyzmu!

Jakże miło i słodko mieć peerelowską przeszłość kapusia, donosiciela, prowokatora czy denuncjatora w kraju jak na ironię przezwaną przezwanym przez POmagdalenkowych papraczy stolarskich III RP!

A mordercy ubeccy i esbeccy; ci bezpośredni oraz ci zza biurka dożywający swych dni w luksusie! a potem jeszcze z muzyką i honorami na Powązki!
Im też służy ta kaprawa, nikczemna IIIRP.

III RP ziemia obiecana dla Jaruzela, Kiszczaka, Urbana, Michnika.
Tudzież dla TW; Bolka, Karola, Zygmunta, .....

I dla takich jak Tusk, Kopacz, Mira, Zbycha i im POdobnych też.
Tacy to sobie POżyją! ( czemu na nasz koszt?)

Jak jeszcze długo!?

pzdr

p.s. do napisania tego tekstu sprowokował mnie poseł-cymbał z PO Jan Każmierczak. Podobno nawet jakiś profesor, który wylegując się na słoneczku na eleganckiej plaży, pozując z zimnymi drinkiem kpił sobie z polskich ... głodnych dzieci.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

odbierze jak nie odebral do tej pory i wciaz mnie dziwi ze Polacy sie dziwia ze wlasnie ,zbrodniarze ,mordercy,zlodzieje,kapusie esbecy i cala ta PRLowska cholota zyjaca na garnuszku spoleczenstwa ma sie dobrze.
A ja sie pytam ,a gdzie Polacy od 89 roku byli ?
Wyjechali na karaiby i teraz zdziwieni wrocili i widza to co maja?
Polactwo glosowalo na Walese Stolcamana na SLD,PO,a teraz nagle sie obudzilo z reka w nocniku.Za to ze ta banda ma sie dobrze ponosi tylko i wylacznie polactwo, ktore narobilo wielkiej szkody Polakom i Polsce zreszta dalej oni sie nie poczuwaja do winy.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1491138

to ilu świętych sqrwysynów jutro objawi ?

Paru biskupów to przyklepie i jest nowy bal wszystkich świętych. Paweł wreszcie się spręży i napisze by zaśpiewać, że wszystkie cycki Kopaczowej to są bajki kosmosowe i fruwa marynara, jest git, grilluj serdelka z papryczką - obrzydzisz kobitę byczkom, roztworzy dźwierza swej fary  pułkom swołoczy Fuszary.

Etc., itd., itp... Kiszczaka nie ma kto sądzić bo... konowały z gdańskiej AM nie dostarczyły ekspertyz.

"Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił"....

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491147

Witam! O tych,zdrajcach ,konfidentach,,mialkiej zgnilizny musimy czesto pisac,glosno krzyczec z imienia ,nazwiska,obnazajac,pietnujac ich bandycko-ubeckie dzialania!! Oni nie maja moralnego prawa dalej istniec w zyciu politycznym naszego panstwa! Uposazenia ograniczyc do najnizszej krajowej! Dalej dekomunizacja sie klania! Te scierwa musimy wymazac z zycia medialnego! Jeszcze probuja szczekac,ale to juz jest ich koniec! Pozdrawiam! 

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1491165

W III RP "elyta" została podoanie jak TW stworzona przez slużby...im kto bardziej umoczony to bardziej posłuszny. Stąd kariery zer, nawet z tytułami ale bez kręgosłupa...A "prfewsor" kazimierczak? To gnida podwójna - bo także z PO - antypolskiej, złodziejskiej sitwy....

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1491167

Kapusie.... "kwiat młodzieży", przeważnie studenci- o kim piszę? Zwie się ten element "tajemniczym klientem". Krąży toto ostatnio po małopolskiej kolei  i kapuje, kapuje, donosi. Nie zna się toto na procedurach, zakresie praw i obowiązków pracowników, pisze donosy i robi krzywdę....wstyd i hańba. Kapuś to najobrzydliwsze robactwo...nieraz z buzią niewiniątka, wstydźcie się studenciny.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1491169

W zasadzie tak, ale w tytule dodałbym jescze "złodziei" 

Vote up!
4
Vote down!
0

Stasiek

#1491183

„Naród polski stać na to, aby postawić pomnik swoim bohaterom nie zważając na pokrętną, chorą albo oszalałą władzę”. Jan Pietrzak o Łuku Tryumfalnym upamiętniającym Bitwę Warszawską

opublikowano:

17 sierpnia
· aktualizacja:
17 sierpnia

fot. M. Czutko

To dzięki potomkom „czerwonoarmiejców” obchodzone jest w Warszawie święto Pałacu Kultury, a nie można szybko i bezproblemowo postawić Łuku Tryumfalnego bohaterom wojny 1920 roku - mówi Jan Pietrzak w rozmowie z portalem Stefczyk.info.

Satyryk relacjonuje przebieg koncertu patriotycznego w Warszawie z okazji Bitwy Warszawskiej. Gościem specjalnym był prezydent Andrzej Duda.

CZYTAJ TAKŻE: Prezydent Duda na koncercie z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wśród artystów Jan Pietrzak, Jerzy Zelnik i Contra Mundum. ZOBACZ ZDJĘCIA

To było wspaniałe widowisko. Tysiące ludzi i prezydent, który zaskoczył nas swoja obecnością. Do końca nie wiedzieliśmy, czy Andrzej Duda przyjedzie. Rozmowy i zaproszenie oczywiście były, ale była mowa, że zaszczyci nas swoją obecnością jakiś reprezentant prezydenta. Dosłownie na godzinę przed uroczystością dowiedzieliśmy się, że będzie z nami sam prezydent Andrzej Duda. (…) Mam wrażenie, że nasza impreza odniosła skutek, czyli wzbudziła zainteresowanie ideą zbudowanie w Warszawie Łuku Tryumfalnego sławiącego bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Mam wrażenie, że jest coraz większe poparcie dla naszej inicjatywy

— mówi Pietrzak. Opowiada także, dlaczego wciąż jest opór dla incjatywy wybudowania Łuku Tryumfalnego, który miałby upamiętnić bohaterów Bitwy Warszawskiej.

W dalszym ciągu rządzą nami potomkowie Armii Czerwonej, a nie tego wojska, które w Ossowie walczyło. To dzięki potomkom „czerwonoarmiejców” obchodzone jest w Warszawie święto Pałacu Kultury, a nie można szybko i bezproblemowo postawić Łuku Tryumfalnego bohaterom wojny 1920 roku. Są różne wykręty, że to dyplomacja, że nie wolno, a przyczyna jest jedna i trzeba o niej mówić głośno - rządzą nami potomkowie Armii Czerwonej i to oni uniemożliwiają właściwy stosunek do historii w pomnikach, w literaturze, w filmach

— dodaje. Jan Pietrzak uważa, że pomnik powinniśmy sfinansować z własnych kieszeni.

Naród polski stać na to, aby postawić pomnik swoim bohaterom nie zważając na pokrętną, chorą albo oszalałą władzę

— podsumowuje Pietrzak.

CAŁA ROZMOWA TUTAJ: „Za pięć lat postawimy pomnik bohaterom 1920 r.”

WUj

autor: Zespół wPolityce.pl

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@wpolityce.pl. Zapraszamy też do księgarni z najlepszymi książkami: wSklepiku.pl.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1491187

- widać gołym okiem. Można mniemać, że na własne życzenie Rzeczpospolitan Polskich. Nie ma w Nich gniewu (nie mylić ze złością), tudzież takich darów Ducha Świętego jak umiejętność i rada. Kroniki dziejów nie donoszą, aby Pan Bóg obrzucał gromami szubienice.

Vote up!
1
Vote down!
0

Racjonał

#1491192

musisz zmywać gary, chyba, że jesteś ubolem - aaaaaa to co innego, posada na lewackim uniwerku czeka!

Wyobrażcie sobie: leszek miller dawał w USA odczyty. W Woodrow Wilson Center. W tymże ośrodku mędrzec Wałek pobierał (podobno) 15 tys dolców za godzinę bredzenia. Co un mógł tam opowiadać, ten .......................(odpowiednie wstawić)

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1491237