Niewdzięczność imigrantów#, znaczy sie, pewnej Anny imigrantki

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Już na wstępie wyjaśniam, że nie chodzi mi o niemal dajtejski wymiar, tej "wdzięczności" jakiej doznają terroryzowani przez tłumy imigrantów bezbronni mieszkańcy wyspy Lesbos pozostawieni sami sobie, przez swe durnawe władze w stołecznych Atenach!
Oni za swą gościnę otrzymują okrutną odpłatę.

Nie idzie mi też o koszmar, jaki stał się udsziałem nie tylko wielu tysięcy Węgrów najechanych przez ponad 60 tyś. imigrantów.

Po chwilowej odrządowo/medialnej gościnnej euforii demonstrowanej na pokaz, ten sam rodzaj, lub odmianę niewdzięczności imigrantów odczują mieszkańcy Wiednia i Monachium oraz wielu landów, gdzie zostaną rozmieszczone niebawem tysiące uchodżców zalewających Europę nie tylko przez Morze Śródziemne.

Czas, pora ku temu, aby wrócić do tytulowej imigrantki.
Otóż nie znany mi jest jej aktualny status.
Ma nasze polskie obywatelstwo czy też nie?

Wiem tyle, że od lat mieszka w Polsce, korzysta z naszej, polskiej gościnności.
Czy ma obywatelstwo polskie?
Nie wiem!, wiem jeno, że czerpie pełną garścią z praw obywatelskich.
I dobrze!
Bo Polska jest naprawdę gościnna od wieków dla przybyszy, dla imigrantów.
Przebywa w Polsce, mieszka, ma tu rodzinę.
Dzieci jej uczęszcząją do szkoły!
Ona sama ma pełnię praw.
Generalnie chyba moge napisać, że ma się tutaj dobrze.

Ale mam jedno ale!
Ale, ale!
Czyli dlaczego jest taka niewdzięczna!?
Co ją tak popycha do atakowania naszego kraju?

Po wyborze Andrzeja Dudy na prezydenta tuż po zaprzysiężeniu już The Economist walił w niego niby tłuczkiem!
Zgadnij kotku! Edward Lucas? czy Anne Applebaum!?
Bo na teeterze pani Anna napisała tak "Extraordinaly bad timing for such naivete".
Correctly! pani Anno! to... bad timing!, aby tak niewdzięcznie pisać o polskim prezydencie!
Pani Anno! to naprawdę niewdzięczność, wielka niewdzięczność za gościnę, jakiej Pani, imigrantce z USA udzieliła i udziela Polska od lat.

Miesiąc pózniej imigrantka Anna pisze o Polsce jeszcze ostrzej!
Dziś w obliczu najazdu także na ( lub co najmniej... przez ) Polskę tej wielkiej fali imigrantów sterownej zapewne nie tylko przez tzw państwo islamskie(?) lecz także przebogate kraje arabskie(?), by sterroryzować, zdezorganizować Europę pani Applebaum usiłuje zastraszyć odkukiełkowwatą wręcz ekipę premier Ewy Kopacz! grożąc sankcjami, czytaj! wstrzymaniem dopłat unijnych!
Applebaum ( żona R. Sikorskiego ) ćwirka na tweeterze niemal słowo w słowo jak dyplomacja niemiecka i francuska usiłujące zmusić środkowo/europejskie kraje UE do dyktatu w sprawie imigrantów.

I tak oto imigrantka Applebaum odwdzięcza się Polsce za udzieloną gościnę!
Ale to są tylko słowa, grożne nam, niegościnne, ale słowa!

A jakiej " wdzięczności " możemy się spodziewać po ewemtualnym przyjęciu tysięcy obcych nam kulturowo i religijnie islamskich imigrantów?
Chyba nawet mocno naiwna, zagubiona i tuskosterowna premier Ewa Kopacz zdaje sobie z tego sprawę!? jaką Lesbos czy Keleti nam urządzą te tysiące imigrantów jeśli ulegniemy presji czołówki UE! na ich nadmierne do naszych możliwości przyjęcie, gdy tak nprawdę nie jesteśmy ani logistycznie, ani finansowo na to gotowi!

Przypadek imigrantki A. Applebaum zapewne nie jest typowym, gdyż wielu z tych, którym Polska udzieliła gościny jest bardzo za to wdzięczna i nie zachowuje się jak ta pani, nie grozi nam, nie atakuje nas w mediach.
Nie buduje, nie montuje antypolskiego lobby w zachodniej prasie.

pzdr

#
"Imigranci"! nie tylko ci z czerskiej! wiertniczej! woronicza! czy też polskojęzycznych mediów!
Ileź tam jest antypolskiego, wrogiego nam jadu!
Jakimi to odksenofobicznymi ozdobnikami nas określają!
A łaskawcy, "imigranci" pokroju Henia Wujca, Bujaka i im podobnych ( beneficjenci III RP i sutych, tlustych akcji po uwłaszczeniu sie na obywatelskim majątki GW ) którzy albo z głupoty? albo z naiwności? albo z odpoprawnościowego posłuszeństwa tak optują za przyjęciem jak największej liczby uchodżców islamskich.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (21 głosów)

Komentarze

To celowe, zamierzone długofalowe działanie by niszczyć Polskę,a także europejski porządek. Anne Applebaum doskonale wie komu służy. Zdumiewającym jest fakt, że "polką" postanowiła zostać po 20 latach bycia żoną "bryt-pola"  Zdradka Sikorskiego.

Więcej światła  w temacie w co się "bawi" pani Applebaum rzuca w swoim blogu Robert Brzoza, być może niektórzy uznają to za wymysł, jakąś nową teorię spiskową  niemniej jednak temat NWO funkcjonuje już od bardzo dawna i znakomicie pasuje do tego czemu jesteśmy poddawani i wpisuje się w retorykę tej pani.

http://robertbrzoza.pl/nwo/nwo-niewolniczy-system-gospodarczy/

A.Applebaum jest tylko (groźnym zresztą) trybikiem wprowadzającym   NWO

"NWO = New World Order = Nowy Porządek Świata1

NWO jest to system ekonomiczno-gospodarczy, którego celem jest zniewolenie człowieka.

        Wielcy tego świata przedstawiają nam NWO jako system, który będzie lepszy od demokracji, kapitalizmu, wolnego rynku, komunizmu czy faszyzmu. Brzmi to jak reklama produktu w telewizji, a u dołu reklamy powinien pojawić się napis „Nie dotykać – produkt toksyczny”. 

O NWO mówią wszystkie sławne osoby. Od Alberta Pike, Alberta Einsteina, Adolfa Hitlera, Winstona Churchilla, do Fidela Castro, Michaila Gorbachowa, Toma Blaira,  prezydentów Bushów, Obamy czy Janusza Palikota.

Początki wprowadzenia NWO

        W książce „Secrets of the Illuminati” Doc Marquis opublikował list wpływowego masona Alberta Pike3 do Mazziniego. List ten był dostępny przez pewien okres w Muzeum Brytyjskim. W 1871 roku Pike planował Nowy Porządek Świata, w którym wszystkie narody byłyby podporządkowane jednej władzy.

Oto co zamierzali osiągnąć w 1871 roku:

  •  pierwsza wojna światowa miała mieć na celu obalenie carów Rosji, protektorów prawosławia i stworzenie ateistycznego państwa komunistycznego,
  •  celem drugiej wojny światowej miało być wzmocnienie komunizmu i powołanie do życia państwa syjonistycznego w Izraelu,
  •  trzecia wojna światowa miała być wojną środkowego wschodu, w którą uwikłany miał być Judaizm i Islam. Miała rozprzestrzeniać się na inne narody.                                                         Wielcy tego świata przedstawiają nam NWO jako system, który będzie lepszy od demokracji, kapitalizmu, wolnego rynku, komunizmu czy faszyzmu. Brzmi to jak reklama produktu w telewizji, a u dołu reklamy powinien pojawić się napis „Nie dotykać – produkt toksyczny."

Zobacz ile z tych planów zrealizowali.

Unie państw – część planu NWO

        Zbudowanie czterech Unii stanowi bardzo inteligentny pomysł wdrożenia NWO. Żaden kraj nie zgodziłby się oddać swojej suwerenności obcej sile militarno-politycznej. Dlatego do zbudowania NWO utworzyli Unie. Już teraz kraje będące w danej Unii tracą część niezależności i suwerenności. Korzyścią z wstąpienia do Unii miały być pieniądze na finansowanie krajów biedniejszych.

Utworzyli: Unie Europejską – Unie Północno-Amerykańską – Unie Afrykańską – Unie Azjatycką.

Unia Północnoamerykańska nigdy nie była oficjalnie ogłoszona w USA. Została zawarta w 2005 roku przez meksykańskiego prezydenta Foxa, kanadyjskiego premiera Martina i prezydenta Busha.

Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się tylko w CNN.

Jak ma funkcjonować NWO

        Na pierwszy rzut oka idea wprowadzenia NWO wygląda znakomicie. Mamy jeden rząd, który panuje nad całym światem. Jedną potężną armię, która kontroluje wszystkie narody i wspólny system ekonomiczny."

Do tego zmierzają zabiegi A.Applebaum  i to nie ma nic wspólnego z jej obywatelstwem  bo nigdy nie była polką. Zawsze będzie pokurczem moralnym na usługach światowej finansjery realizującej swoje wizje  niewyobrażalnej wręcz chciwości i żądzy władzy  kosztem innych. 

 

                                                                    

Vote up!
11
Vote down!
0
#1492468

widzą dziś również ludzie o lewicowych poglądach. W Niezalezna.pl znalazłem opis napadu imigrantów na autokar na granicy włosko-austriackiej. Autor sam przyznaje się do raczej nie koniecznie prawicowych korzeni ("dziennikarz, globtroter, gej"). Może właśnie ostatnie z określeń, jakie sobie przypisał, spowodowało, że tak wystraszył się konsekwencji islamizacji Europy?

Obecnie Europie nie potrzeba polskiego "prezydenta Europy". Nam potrzeba nowego Jana III Sobieskiego. A przypomnę, że i jemu bruździło stronnictwo francuskie, tak jak nam teraz francusko-niemieckie.

Vote up!
10
Vote down!
-2

M-)

#1492473

to zmijowe plemie ze im wiecej otrzymuja tym bardziej wyrazaja swoja niewdziecznosc. I tyle w temacie.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492499

Najpierw kilka cytatów.
-Z Naszego Dziennika: - „Prócz ogromnych plakatów promotorzy islamizacji Francji przewidzieli również spoty telewizyjne i radiowe oraz uruchomili specjalną stronę internetową. Jak informują, szczodrym sponsorem projektu okazał się nie kto inny, tylko właśnie George Soros i jego fundacja Open Society.”
Artykuł opublikowany na stronie
http://naszdziennik.pl/mysl/15642,islamizacja-europy-w-toku.html

-Oraz ze strony: https://forumemjot.wordpress.com/2015/09/03/zadziwiajace-milczenie-rzymu-wobec-islamizacji-i-utraty-chrzescijanskiej-tozsamosci-europy-dlaczego/

"Baruch Efrati,   — kierownik jesziwy i rabin na okupowanym Zachodnim Brzegu,

— poproszony przez studenta o odniesienie się do rosnącej liczby muzułmanów w Europie stwierdził, iż

— „islamizacja Europy to dobra rzecz”.   — Żydzi powinni radować się faktem,   — iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …"

-oraz kolejny cytat:
"Zgodnie z informacjami przekazanymi magazynowi info-DIREKT przez pracownika austriackiego wywiadu wojskowego, — istnieją wskazówki, że organizacje amerykańskie opłacają przemytników, którzy codziennie przerzucają do Europy tysiące imigrantów."

https://forumemjot.wordpress.com/2015/08/23/czy-organizacje-z-usa-finansuja-przemyt-imigrantow-do-europy-polecam/

Wychodzi na to że pani Applebaum, George Soros, oraz zwolennicy przyjmowania muzułmanów z czerskiej są tej samej narodowości.  Jeżeli do NWO i Klubu Bilderberg należą ci sami ludzie to konkluzje zaczynają być nieciekawe.

Nie traćmy nadziei.
Maryja i różaniec zawsze były ratunkiem  w obronie przed islamem. 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

trzeźwy

#1492569