Z celi do Brukseli, pierwszy sukces PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Czyli spod kurateli prokuratora do sejmowego wora. Kiedyś śpiewali : Giertych do wora, wór do jeziora. Teraz człowiek oskarżony o sprzeniewierzenie ponad 70 mln zł, aby „nie wpaść w ręce” prokuratora, najpierw zemdlał, później pogalopował do Włoch i tam czekał niby szczur w dziurze, na okazję.

Okazja się nadarzyła, partia proniemiecka, zbiera wszystkie antypolskie „śmiecie”, do PE partia proniemiecka asygnowała ludzi Moskwy, czyli Cimoszewicza, Belkę, Millera, czy teraz Giertycha.

Giertych używając semantyki  karcianej  w tym wypadku pokerowej, bardzo pasował do „karety” Nowak, Gawłowski, Karpiński, Baniak.

Podobnie jak PE, który jest schronieniem dla łapówkarzy, Kaili  czy Cozzolino, tak polski Sejm i Senat są  ostoją, dla, różnego rodzaju łapówkarzy i tych co robią przekręty różnych Grodzkich, Gawłowskich, Kwiatkowskich, Giertych, itp.

Te szczury, chowają się przed prokuratorem, a czy są winni powinien rozstrzygnąć niezależny sąd, ale to są miękkie faje, niezdolne stanąć przed wymiarem sprawiedliwości.

Jeżeli na marszałka Sejmu ma być powołany Hołownia, to może okazać się , że Sejm nie będzie poważnym ciałem ustawodawczym, a miejscem kabaretu, w którym Hołownia występując w TVN miał doświadczenie.

Dzisiaj rusza Sejm , który raczej będzie cyrkiem, ale cóż jak suweren wybrał, tak suweren będzie miał.

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Jest takie państwo na Bliskim Wschodzie, które nie wydaje swoich obywateli, a u nas jest taka zgraja, która wszelkiej maści wyrokowców robi parlamentarzystami. Niesamowita sprawa, jak się nad tym zastanowić. Coś takiego z podniesionym czołem aprobują koalicjanci, a popierają miliony obywateli.

Czy to już jest "Dziki Zachód" czy tylko państwo chochołów? Abyśmy byli Republiką Bananową to niestety brakuje u nas palmów bananowych.

Vote up!
3
Vote down!
0

Apoloniusz

#1656104

Bananów u nas nie ma, ale palantów dostatek.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1656106

Jak totalna władza nie poczuje pięści demokracji między oczyma to będzie Polakom ciężko.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1656118