Naśladowcy Goebbelsa z PO i ich szef, kłamią, kłamią, kłamią

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Naśladowcy Goebbelsa z PO i ich szef, kłamią, kłamią, kłamią

 

Mimo tego, że od samobójczej śmierci  „mistrza” propagandy Goebbelsa minęło ponad 76 lat, to „jego nauki są wiecznie żywe” niczym Lenin.

Jednym z podstawowych tez Goebbelsa było powiedzenie „ kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Do tej zasady zastosował się Tusk, wysłany przez Merkel, żeby „odbić” Polskę, która pod przewodnictwem Budki, zaczęła się staczać, i wyraźnie przegrywała z Hołownia.

Kłamstwa Tuska i jego formacji  o Polexicie , do którego ma ponoć doprowadzić rząd PiS   jest w każdym zdaniu, czy to Tuska czy to jego akolitów. Oprócz ***** *** , PiS, PiS, PiS , doszedł pierwiastek Polexit, Polexit, Polexit.

Ale należy pamiętać, że nienawiść Tuska do PiS, można porównać do chorobliwej nienawiści hitlerowców do Żydów.

Tusk jest germanofilem i nie działa w interesie Polski tylko Niemiec i jest klinicznym przykładem germanofila.

Należy wrócić do 2014 r. kiedy to wierchuszka PO została nagrana u Sowy i notowania PO zaczęły lecieć na łeb na szyję, Tusk mówił że nigdzie się nie wybiera, a bycie premierem Polski jest dla niego największym zaszczytem, po czym czmychnął pod kieckę Makreli i stał się krulem Jewropy , ale bardziej lokajem wykonującym wszystkie polecenia swojej protektorki Makreli , tak jak to robił król Stanisław August Poniatowski, wykonując polecenia carycy Katarzyny, notabene też Niemki.

Kończy się kadencja Makreli, kończy się kariera Tuska w Jewropie, na otarcie łez dali mu przewodnictwo w EPL, ale tak de facto, to nie Tusk rozdaje karty, tylko Niemcy.

Tusk ma jedno zadanie, obalić rządy prawicy, i sprawić żeby Polska była rynkiem zbytu dla towarów zachodnich, głównie niemieckich, żeby Polacy zbierali szparagi i żeby Polska była dostarczycielem dobrze wykształconej ale taniej siły roboczej i taka jest misja Tuska.

Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się nabrać na Tuska i jego formacje.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

... to PR-owiec Ostachowicz i jego kreacja Tusk traktowali PiS-owców jako małpy w klatce ,które jak się kopnie w kraty zaczynają kompromitujące harce . Tylko coś ostatnio ta taktyka zawodzi i sytuacja się "odwraca" zdenerwowani prowokatorzy ,że ich wysiłki nie przynoszą skutku zwiększają nasilenie działań ,co jest przeciw skuteczne ,przez co jeszcze bardziej się złoszczą itd. i

 

"(...)Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim." 

Folwark Zwierzęcy G. Orwell

:-)

PS.

Z Tuska to chyba wiele pożytku nie będą mieli ... ostania nadzieja czerwonych ,to jak ... PR-owiec Kobosko napompuje pacynkę Hołownia . "Fit for eighty nine in 2050" i raczej nie wcześniej

:-)

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1633123

Ostatnia nadzieja nie tylko czerwonych , ale i potomków brunatnych.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1633126

...bo się nie wybierał. Ale po wyborach okazało się, że tu trzeba pracować, żeby wrócić do władzy, a tam ciepła posadka i kupa kasy. Nie szafujmy tymi cytatami. To co mówił miało sens w sytuacji, w jakiej był w 2014 roku (ciepła posadka w Polsce). Po wyborach nie miało to sensu. Gdyby to był polityk-państwowiec (przepraszam za to porównanie), to zostałby i pracował dla państwa. Ale wiemy, że nie jest to państwowiec (chyba że od rozwalania państwa) i polityk (raczej politykier).

Vote up!
4
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1633332

To nie jest państwowiec, to jest oportunista.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1633339