Czy totalni będą próbowali „przykleić” świra z Gdańska do PiS?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać Gwiazda totalnych  były marszałek senatu Borusewicz zwany „samolocikiem” już stwierdza, że był to mord polityczny.

Król Europy po przyjeździe do Polski mówi tak; obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i naszą Europę! Przed kim? Tego król Europy już nie powiedział, ale nie trzeba być wielkim intelektualistom, żeby się domyślić o kogo królowi chodzi.

Wydaje mi się, że już „spece” od marketingu pracują nad tym, żeby tą śmiercią dowalić komu trzeba.

Jestem pesymistą, jeżeli chodzi o otrzeźwienie nienawistników, jeżeli katastrofa smoleńska nie spowodowała refleksji, ani śmierć JPII  to niestety mam przeczucie, że śmierć śp. Adamowicza, zabitego przez szaleńca będzie wręcz wykorzystana do walki z PiS.

Wypowiedzi Borusewicza i Tuska już są sygnałami, że tak będzie. Wdaje mi się , że prawa strona, której Adamowicz nie był bohaterem, co najmniej zachowuje się przyzwoicie, ale obóz, do którego należał Adamowicz, chociaż pragnę przypomnieć, że startował on z własnej listy, bo PO go nie chciała, będzie okładała tą tragiczną śmiercią jak maczugą PiS.

Kontrkandydaci Adamowicza w wyborach prezydenckich w Gdańsku, zarówno Płażyński jak i Wałęsa, natychmiast złożyli kondolencje, rodzinie Adamowicza.

Podobnie zachowały się najważniejsze osoby w państwie, a PAD ogłosił, że dzień pogrzebu Adamowicza, będzie dniem żałoby narodowej.

   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:7)

Komentarze

Gdy emocje opadną, nie odpuszczą, bo będą zbijać kapitał polityczny, jestem tego na 100% pewny.

Borusewicz, Ćwikliński, Tusk już zaczynają taniec chocholi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1578509

Niestety możesz mieć racje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1578512

Niszczyła znicze i kwiaty, które każdego 10 miesiąca składaliśmy dla pary prezydenckiej i pozostałym którzy zgineli w zamachu Smoleńskim.

Czy my robimy to samo, gdy zabito prezydenta Adamowicza, Nie.

A oni mają to we krwi i dla nich tylko władza się liczy. Przekonasz się o tym już nie długo. Ja jestem tego pewny i ja to wiem.

Właśnie zaczeli taniec chocholi, Borusewicz, Ćwikliński, a dzisiaj Durczok i Jaśkowiak i tak jak to przewidziałem.

Przyznam nie było to trudne do przewidzenia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1578519

Jest wielką naiwnością łudzenie się, że ci kompletnie zdegenerowani osobnicy zmienią się pod wpływem apeli czy nawet tragedii takich jak śmierć Adamowicza. Mogą co najwyżej zdarzyć się pojedyncze przypadki nawrócenia - rezultat nadprzyrodzonej interwencji. Nic poza tym!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1578523