Targowica, patrzyłaby na kandydatów KE do PE z zazdrością

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Lista kandydatów do PE przygotowana przez Grześka Białozębnego ma kilka płaszczyzn. Podobnie jak w czasach Targowicy, gdzie Rzewuski, Potocki , Branicki i inni łasili się o pomoc do carycy Katarzyny, Grzesiek wystawił na jedynki wypróbowanych działaczy PZPR stronników kiedyś ZSRR  a obecnie Rosji,  o takich nazwiskach jak Cimoszewicz syn pracownika Informacji Wojskowej , zastępca  członka  KC PZPR Milera, czy wiernemu do końca PZPR Belka.

Te nazwiska gwarantują , że w Rosji zacierają ręce bo na pewno odpowiednie służby wiedzą o nich więcej niż my, tak, że niekoniecznie  będą  reprezentować interesy Polski.

Jeżeli do tego dodamy TW ”Karola”, czy TW „Znak” wspartymi takimi osobami znanymi antyrządowymi postawami i donoszeniem na Polskę jak Róża Pancerfaust czy Lewandowski spec od prywatyzacji , to zachodzi pytanie? Śmiać się czy płakać? z tych kandydatur.

Wracając do tytułu , te osoby , które reprezentowały znane magnackie rody mogą popatrzeć na tych z list KE jak na parweniuszy.

W Polsce jest 13 okręgów wyborczych do PE a jedynki dają niemal gwarancje wejścia do UE, stąd wynika jasno że PZPR jest wiecznie żywy i ci, którzy walczyli z imperializmem zachodnim , trafią do nich i być może będą pouczali demokratyczny zachód jak ma wyglądać demokracja.

A wtórować im będą takie osoby jak Lewandowski, który pouczał parlamentarzystów UE, żeby nie patrzyli na Aleppo tylko na Warszawę , bo w niej jest straszne łamanie demokracji a Róża Panzerfaust będzie żaliła się w niemieckiej telewizji o dyktaturze obecnych władz.

Po prostu włos się jeży na głowie jaki chłam wybrał Grzesiek do PE.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

  Witaj! Psy łańcuchowe Moskwy w natarciu! A tyle się krzyczało o całkowitej Dekomunizacji. Co niektórzy, jak uśpieni mówili, że chyba już za póżno. No i mamy pokłosie tego uśpienia czujności społeczeństwa. To czerwone robactwo, już dawno powinno być usunięte z przestrzeni publicznej. Pierwszą uchwałą PISu po dojściu do władzy powinna być Dekomunizacja. A tak dalej szarpiemy się z tymi kundlami. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1583298

Jestem zadeklarowanym zwolennikiem "Dobrej zmiany" ale nie jestem w stanie zrozumieć braku dekomunizacji i dekoncentracji zagranicznych mediów są to tzw. grzechy zaniechania.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1583302

 Witaj! To, chyba nie zaniechanie, ale podejrzewam o celowe działanie...Dociera do mnie, czyja nacja nad tym czuwa...Chyba mamy tylko przekazanie "żyrandola". Pilna potrzeba następnej kadencji, bo mimo przyhamowania, walec ich przejedzie. Oni się doskonale oriętują, bo wrzask po samo piekło. Kwiczą, bo zostaną rozdeptani. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1583319

Tego nie wiem czy celowe.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1583488

Dekomunizację to sobie mogli zrobić Czesi odsuwając na 10 lat od funkcji w urzędach osoby "umaczane". W sprawie Polski musiał być konsensus USA, Rosji, Niemiec i Żydów. Np. SB (po kosmetycznej weryfikacji) i WSI pozostawiono za namową amerykańską, bo były gwarancją interesów rosyjskich. Także Amerykanie uparli się przy Jaruzelskim - prezydencie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1583686

To nie psy łańcuchowe tylko łysiakowe "milczące psy"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1583329

Nie mogę się wypowiadać, nie znam tematu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1583489

Było już w TVN, że Kaczyński strzelał w Nowej Zelandii, a Macierewicz rzucał granatami?

Nie?

To jutro będzie.

 

8-)))))))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1583387

Tam to cuda na kijku.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1583490