Obsesyjna nienawiść Żydów do Polaków

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 Polska , która w średniowieczu przyjęła Żydów , którzy byli wypędzani z wszystkich krajów ówczesnej Europy, po kilkuset latach gościnności doczekała się „ wdzięczności”.

Chociaż Żydzi przez kilkaset lat byli naszymi sąsiadami żyliśmy obok siebie może nie w miłości wzajemnej, ale w Polsce nie było pogromów Żydów jak to było w innych krajach.

Czego się od nich doczekaliśmy? Ano wystarczy wrócić do czasów wybuchu II wojny światowej a nawet do wojny polsko-rosyjskiej z 1920 r. kiedy to Żydzi kolaborowali z komunistami, co ze zdwojoną siłą wybuchło po 1945 r. gdzie Żydzi stanowili ca. 80% stanu osobowego UB a ich sędziowie po szkole Duracza skazywali na śmierć najwybitniejszych synów Narodu polskiego, że przypomnę  gen Nila, rotmistrza Pileckiego, czy majora Szyndzielarza.

Żydowscy funkcjonariusze  wykazywali się wyjątkowym okrucieństwem w stosunku do przeciwników władzy narzuconej przez Sowietów.

Wielu z nich uciekło po 1968 r. za granice, często do Izraela, a III RP wypłacała im do śmierci często dość jak na warunki polskie , emerytury.

Żydzi w 1939 r. witali tzw. „bramami’ zarówno Niemców jak i Sowietów. We wschodniej  Polsce, Żydzi wskazywali NKWD Polaków. Nie tak jak Polacy pod okupacją Niemiecką ratując Żydów, często narażali nie tylko swoje życie  ale i swoich rodzin czego dowodem jest rodzina Ulmów.

Polska była jedynym krajem gdzie za pomoc i ukrywanie Żydów groziła śmierć. A mimo to Polacy pomagali. Co ich spotkało od Żydów ? ci często donosili na swoich wybawicieli.

Żydzi , często współpracowali  z Niemcami , jak zarządca getta łódzkiego  Chaim Rumkowski, który dostarczał hurtowo dzieci i współziomków Niemcom.

Wzorem  żydowskiego szmalcownictwa była Stella Kubler, która w czasie wojny, zadenuncjowała ponad 2 tys. swoich współbraci.

Żydzi nie mogąc się pochwalić taką postawą jak Polacy, oskarżają Polaków o antysemityzm. Żydzi potrafili wybaczyć Niemcom bo im zapłacili, Polacy, ponieważ wykazali się heroizmem są przez Żydów postponowani , gdyż nie stać ich było na taka postawę, a swoje winy chcą przypisać Polakom.

Jeżeli Żydzi kłamią, to Polacy mówią o nich prawdę, stąd ta wściekłość.

 Oczywiście w czasie wojny zdarzały się przypadki szmalcownictwa wśród Polaków, ale polskie państwo podziemne takie osoby skazywało na śmierć.

Chciałbym spytać, po wkroczeniu Sowietów na teren wschodniej Polski , ilu Polaków uratowali Żydzi?

Wydaje mi się, że takich przypadków nie było, wręcz przeciwnie, znając swoich sąsiadów Żydzi w mundurach NKWD wyłapywali Polaków skazując ich na śmierć.

Gdyby był taki instytut jak w Izraelu, to podejrzewam , że nie znalazłoby się żadnego Żyda , który uratował Polaka lub jego rodzinę, tak, że nie można byłoby posadzić żadnego drzewka. 

 http://www.wykop.pl/ramka/4824013/zydzi-w-pierwszych-dniach-wojny-w-polsce-witali-niemcow-i-sowietow/

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)