Bydło nie potrafi uszanować odprawy przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Bydło nie potrafi uszanować odprawy przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

 

Chyba nie ma większego zbydlęcenia, niż zbydlęcenie typu hard level , kiedy to czub z lotnej brygady opozycji w czasie odprawy  warty przed Grobem Nieznanego  Żołnierza w dniu 11 listopada podjechał kartonowym czołgiem prawie pod grób i mierzył w plecy żołnierzy idących na zmianie warty przed grobem.

Czy ktoś jest sobie w stanie wyobrazić takie zdarzenie w USA, Rosji, Francji czy Wielkiej Brytanii?

Raczej nie, ale czuby z Obywateli UB nauczeni łaskawym okiem przez sądy, zwłaszcza z Warszawy , szczególnie jeden z sędziów, który masowo uniewinnia tych czubów za wszelkie ich ekscesy, nawet te niezgodne z prawem.

A co można powiedzieć o donosicielce na Polskę  I Prezes SN pani Gersdorf, która nie raczyła podać ręki PAD. Ta pani , która nigdy nie była sędzią, robi Polsce czarny pijar, mało tego, jako I Prezes SN bierze pieniądze z niemieckiej fundacji, ostatnio było to 10 tys. euro.

Obrazki z transmisji bardzo budują, parada wojskowa, dziesiątki tys. Polaków na Marszu 11 Listopada, spokój, brak burd, prowokacji, dziesiątki tys. biało czerwonych flag, itd.

Ale musiał być jakiś dysonans, pani Szajbus-Bajbus wraz z lewaczką  poseł Nowicką i Trójzębem próbowali zablokować marsz. Pana Trójzęba trzeba było wynieść  dwie lewaczki  po kilkukrotnym nawoływaniu przez policję, same opuściły miejsce blokady.     

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

... bym siedział, choć tylko chwasta bym wyrwał.

Dobrze, że mnie tam nie było, oszczędziłem żonie i dzieciom kłopotów z noszeniem paczek do więzienia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

...

#1609121

Rozumie, każdego Polaka i patriotę by swędziały ręce żeby chociaż ten kartonowy czołg kopnąć w d.... aby się rozleciał.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1609127