​Zieloni z Green Peace Polska i lekarze  z OIL w W-wie.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Oprócz wiodącej sędziowskiej kasty, w tym trudnym dla Polski i Polaków pojawiły się dwie jakby podkasty. Podkasta niektórych sędziów i podkasta  zielonych a właściwie ekoterrorystów.

Nie wiem czy wszyscy lekarze ale na pewno szef OIL ( Okręgowej Izby Lekarskiej)  zrzeszającej 29 tys. medyków w W-wie ten sam, który był szefem protestu rezydentów 3 lata temu w ich proteście o większe płace, zapytany ilu lekarzy zgłosiło się na prośbę rządu do walki z koronawirusem, nie mógł wydusić z siebie, że „aż” czterech, czterech na 29 tys. w warszawskiej OIL.

Bardzo wielu lekarzy, oczywiście nie wszyscy, dobra materialne ceni wyżej niż etykę i misję zawodu lekarza, niż kopertę z łapówką, czego dobitnym przykładem jest marszałek senatu Grodzki.

Jest to smutna konstatacja, wielu lekarzy i innych pracowników służby zdrowia, za przeproszeniem „pada na pysk” pomagając chorym, ale też jest część świata medycznego , która w myśl zasady „ moja chata z kraja”, nie włącza się w walkę z podstępnym i niewidzialnym wrogiem jakim jest COVID-19.

Inną grupą są zieloni zwanymi ekoterrorystami , których zarząd  jest w 90% niemiecki, a chodzi oczywiście o Green Peace Polska.

To samo towarzystwo , które przykuwało się do drzew i sprzętu wycinającego drzew ‘skażone kornikiem drukarzem, ci sami, którzy protestowali przeciwko przekopowi Mierzei Wiślanej, gdy nadszedł czas próby , nagle stali się niewidzialni.

Płonie największy polski park narodowy, Biebrzański Park Narodowy, polski cud natury i co, czy pojawili się jacyś zieloni by pomóc w gaszeniu tego unikatowego terenu?

Ano nie, pojawiło się dwóch oszołomów z banerem , że pożar jest skutkiem ocieplenia klimatu, zrobili sobie fotkę i zniknęli,

Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej wypalanie traw, od których zajęły się wysuszone rośliny na terenie parku.

Tak jak runął mit niektórych sędziów, tak samo runął mit niektórych lekarzy i oszołomów ekoterrorystów nazywających samych siebie zielonymi.

 

 

]]>http://blogpublika.com/2020/04/22/niebywale-tylko-4-na-29-tys-warszawskich-lekarzy-zglosilo-sie-do-walki-z-koronawirusem-reszta-poszla-na-l4/?fbclid=IwAR22sEnVk6gktl8XHWozPHbYAgPkKKMXwoe3pZaSDGx4oOYpuNq39CoFgcc]]>

]]>https://www.tvp.info/47676687/prezes-oil-w-warszawie-z-29-tys-lekarzy-do-pomocy-zglosilo-sie-czterech-wideo]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

https://niepoprawni.pl/blog/wilre/gender-teczowa-rewolucja

Krytykował ekologów, upominał prezesa PiS, został lobbystą.
Dziś jego gospodarstwa płoną

Vote up!
6
Vote down!
-1


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1627295

Ot tak same z siebie, ciekawostka.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1627320

Niedawno 4. pożar

https://wsensie.pl/polska/35293-ekolodzy-pala-zwierzeta-zywcem-sprawe-wyjasnia-policja

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627628

budowaly panstwo fasadowe, w ktorym dobrze wiedzie sie samozwanczym elitom, a pozostali obywatele licza sie wylacznie jako "ciemny lud', ktoremu wystarczy rzucic przed wyborami troche kielbasy.

Bardzo celnie ujal to  Sienkiewicz (podobno prawnuk Henryka) : "ch...j, du.. i kamieni kupa.

od pieciu lat okazuje sie, ze tynk z fasady odpada platami ukazujac bezmiar bezprawia, politryczne oszustwa, ustawianie sadow, prokuratury, oszustwa podatkowe, "leczenie" pacjentow oparte na pobieraniu prywatnie (przez lekarzy) pieniedzy za leczenie w panstwowych szpitalach...

Im wiecej tynku odpada - tym glosniej krzycza ci, ktorzy wisza na resztkach konstrukcji... politycznej stworzonej po 1989 r, 

Vote up!
4
Vote down!
-1

mikolaj

#1627502

Tak a propos tzw elit to na ruskich czołgach przyjechało 17  tys oficerów z rodzinami i ponad 70 tys aparatczyków z rodzinami. Teraz ich potomkowie śmią nazywać się elitami. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1628012

Tylko KASA. PiS nie ma poparcia u drobnych zdawało by się  złodziejaszków układzików przekrętów. Zaczynających się nie płaceniem podatku za wizyty,, drobne,, usługi itd. W efekcie stają się strukturami mafijnymi : Kto nie znami tego można okraść okłamać sponiewierać. Polska stała się bagnem POchłaniającym dobrych prawych i pożytecznych ludzi. Jedyna nadzieja w rozwaleniu kast to PiS. 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Zakamarnik

#1627589