Psychiatra Klich  szef MON i jego doktryna obronna Polski z 2011 r.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tylko taka dwójka, mogła wymyśleć coś takiego , że na wypadek „W” , linia obrony Polski, będzie przebiegała na Wiśle.

Tak przekuwały się w czyn słowa w podsłuchanej rozmowie u Sowy, pewnego ministra,  „ ch** z tą Polską wschodnią” , byłego ministra, który w obecnej chwili jest na państwowym wikcie w areszcie.

Ale czego wymagać od takich dwóch gagatków, jednego aplikanta na psychiatrię. Drugiego gościa, który w latach 1990-1992 ukończył ]]>Wojskową Akademię Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej]]> w Moskwie.

Widać, że tam byli towarzysze nieźle wyprali mu mózg i ten człowiek gen. Cieniuch  wysmażył dokument jako ówczesny szef sztabu generalnego i zatwierdzony przez ministra obrony Bogdana Klicha – zakładał, że samodzielna obrona kraju potrwa maksymalnie dwa tygodnie i że Polska w razie ataku byłaby broniona na linii Wisły.

No cóż. czy mieszkańcy Białegostoku, Rzeszowa, Chełma, Siedlec, Olsztyna, Lublina, Tarnowa, Kielc, Elbląga i wielu innych miast, miasteczek i wsi to słyszą? Pytam się czy dalej chcecie głosować na partię proniemiecką i ich wodza?

W zasadzie możemy być wdzięczni Klichowi i Cieniuchowi, bo mogli w planach obronnych, przewidzieć linie obrony Polski na Odrze i Nysie, przy okazji broniliby  Niemców.

Politycy partii proniemieckiej wyją, że plan obrony Polski na linii Wisły był tajny, otóż nie, skoro został odtajniony, to już tajny nie był.

Taki plan mógł wymyślić tylko psychiatra, generał szkolony w Moskwie, albo sztabowcy Putina podsunęli taki plan , a psychiatra z generałem skwapliwie go wykonali.

Donald Tusk ponosi całkowicie odpowiedzialność, za te plany, oddanie pół Polski były całkiem realny, o czym świadczy likwidacji prawie wszystkich jednostek wojskowych na wschód od Wisły.

Być może rząd Tuska i jego ministrowie,  wprowadzali w czyn koncepcje pajaca generała zwanego Szogunem z kancelarii Komorowskiego, który uważał, że strony Rosji nic nam nie grozi, stąd psychiatra zatwierdził plany obrony na linii Wisły, i likwidacja jednostek na wschodzie.

Na zakończenie wypowiedź z wczorajszej Polszmaty gen. Kraszewskiego, który pytany przez red. czy to jest zdrada, powiedział, że min. Błaszczak ujawnił tylko koncepcje, nie podając żadnych szczegółów, a wycie PO to ściema (moja interpretacja)

I tyle w twmacie.

 

 

 

]]>https://www.tvp.info/72800968/blaszczak-ujawnia-plan-obrony-na-wisle-posel-rzepa-dokument-sfabrykowany]]>

]]>https://defence24.pl/polityka-obronna/burza-po-spocie-blaszczaka]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Taki plan mógł wymyślić tylko psychiatra, generał szkolony w Moskwie… -czyżby? Zarówno gauleiter Tusek ,psychiatra, czy jakikolwiek generał Kwaśniewskiej nominacji byli i są zbyt prymitywni i głupi, aby zredagować między Niemcami a Rosją ,V rozbiór Polski . Państwa już przynależnej do układu NATO! Co dla mnie oczywiste inicjatywa wyszła z Berlina i zapewne najpóźniej w tzw. momencie „Zjednoczenia Niemiec” w 1990 r, a następnie podjęta przez ówczesnego szefa kacapskiej agentury w NRD –podległej pod tow. Putina. Wprowadzana po przejęciu przez niego czekistowskiej władzy na Kremlu. Zaś krajowi wspomagacze tej koncepcji , od rozbrajania kraju ,niszczenia potencjału gospodarczego Polski ci od SLD/PZSL/ABW  czy od KLD/PO, to wyłącznie wielopokoleniowa antypolska agentura. Agentura pod ochroną kacapskiego pochodzenia aparatu tzw. sprawiedliwości -wykonująca w latach 1945-2015 dyspozycje połączonych obu ośrodków. W kraju  reprezentowanych od „zjednoczenia Niemiec” przez Donalda (BND) i Bolka, Olka / Pawlaka ( KGB/GRU). Obu tych agentur ,szczególnie rozzuchwalonych w swej działalności , po bezkarnie przeprowadzonym przy współudziale tych ment –zamachu smoleńskim 10.04. 10 r. Nie chodzi mi o gadanie , ale namierzenie i trwałą utylizację tej agentury-by nawet nagrobki, po tych renegatach bandy okrągłego stołu legalizującej PRL-w Polsce nie pozostały! Ale plan niemiecki -to plan niemiecki , a nie kwaśniakowy, czy pawlakowy czy tuskowy- To tylko, spuszczone przez banksterskie kartele na Polskę kacapskie i szwabskie psy!   Ps. Zaczęła się kampania wyborcza. Wszystkie facjaty , jak i  dane personalne  głównych agentur politycznych struktur trenowych teraz ujawnią się przy okazji kampanii wyborczej. Warto zrobić zdjęcia plakatowych facjat i zebrać opublikowane dobrowolnie dane (na ulotkach czy przez  net ) przez wszystkich kandydatów -reprezentantów agentur euronazisów (PO i 2050 ) , jak i kacapistów ( „lewica” + P/ZSL). Warto mieć za w czasu ich dane ,zamiast szukać wiatru w polu - gdy jak już deklarują podejmą prowokację na rzecz „wojny domowej”.pl wołając do sąsiadów PL o zewnętrzną pomoc zbrojną ! A każdy z Polaków może to zrobić indywidualnie i samodzielnie własne archiwum w/w autoramentu lokalnej szumowiny -bez oglądania się na innych... zamiast dać się bezkarnie spacyfikować!
Vote up!
0
Vote down!
0

E.Kościesza

#1654544