Tusk dołącza do Putina  i "blokuje" ukraińskie zboże.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Nasz człowiek w W-wie ( wg. Rosjan) nijaki,  Tusk niczym pokorne ciele dwie matki ssie, matkę niemiecką, w ostatnim czasie Merkel i ciele rosyjskie.

Jeżeli chodzi o Merkel, to sympatie do niej spowodowane jest kilkoma czynnikami, rodzinnymi i być może aktami Stasi, bo jak ćwierkają wróbelki, był współpracownikiem dedeerowskiej służby bezpieczeństwa o pseudonimie „Oskar” a w przeciwieństwie do akt UB , akta Stasi nie płonęły i być może Merkel powiedziała co w nich jest na Tuskai i co on podpisał.

Jakie kwity mają  na Tuska na Rosjanie nie wiem, ale chyba mocne, skoro w grożącej światu zwłaszcza w Afryce i niektórych krajach Azji klęsce głodu, przez  blokowanie przez Rosjan Ukraińskich portów , w czasie gdy Ukraina nie może wyeksportować  swojego zboża, a pojawia się szansa, że przynajmniej część tego zboża przez porty polskie , pojawia się on Opposition Führer i straszy polskich rolników, że eksport przez Polskę, może „wiecie rozumiecie” odbić się na polskich rolnikach.

Niemal natychmiast propaganda rosyjska cytuje słowa Tuska, bo jakże nie cytować ich człowieka w W-wie. Tusk stroi się w różne piórka, zależnie od okoliczności. Warto przypomnieć wypowiedź Tuska  po aneksji Krymu w 2014 r. :Pomoc Ukrainie to „antyrosyjska krucjata” i „narażanie Europy”. Tak Tusk bronił swojej polityki w 2014 r. i dalej Polska, póki jestem premierem polskiego rządu, nie stanie na czele antyrosyjskiej krucjaty jak widać  jak to się mówi „ stara miłość nie rdzewieje”, ale żeby kochać Rosjan pełną miłością najprawdopodobniej pomagają dokumenty będące w rękach Rosjan.

Tusk niczym kameleon zmienia się w zależności od okoliczności i miejsca w którym jest. Mówi, że sprzeciwiał się swojej patronce Makreli w sprawie Nord Stream II, że na Ukrainie jest szanowany i szereg innych bzdur przy okazji ma amnezje, bo nie pamięta tego co powiedział parę lat wcześniej.

]]>https://www.rp.pl/polityka/art36450061-tusk-apeluje-by-pomoc-dla-ukrainy-nie-oznaczala-strat-dla-polskich-rolnikow]]>

]]>https://www.tvp.info/60609630/ukraina-prorosyjska-era-tuska-donald-tusk-jako-premier-o-antyrosyjskiej-krucjacie-i-narazaniu-europy]]>  

]]>https://www.tvp.info/60609821/tranzyt-ukrainskiego-zboza-to-w-ocenie-donalda-tuska-niespodziewana-konkurencja-dla-polskich-rolnikow-posypaly-sie-komentarze]]>

]]>https://niezalezna.pl/445456-tusk-zaniepokojony-tranzytem-ukrainskiego-zboza-przez-polske-rachon-podwaza-kluczowy-aspekt-pomocy]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO latami rabującą i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO czy też finansujący PO - chcą „żeby było jak było” - czyli powrotu możliwości bezkarnego rabowania setek miliardów złotych i Polakom i Polsce.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644953

Nienaidzą Polski wręcz patologicznie, w TVP Tusk na tle Żurawia Gdańskiego po niemiecku dziękuje Niemcom i mówi, że rządy CDU były błogosławieństwem, a europoseł z 2050, po niemiecku nawołuje do sankcji przeciwko Polsce.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1644967

A może ten "nasz człowiek w Warszawie" liczy na jakieś miejsce w Dumie?  Skoro już nie kieruje EPL-em to jest teraz wolny strzelec. Do wynajęcia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#1644969

Nie można tego wykluczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1644975