Ksiądz oskarżany w filmie Sekielskiego prawomocnie uniewinniony

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Pedofilia jest wyjątkowa obrzydliwym przestępstwem i powinno być  surowo i przykładnie karane, bez względu na to czy jest to celebryta, duchowny, murarz, czy ktokolwiek.

Lewactwo i liberałowie ze szczególną satysfakcją atakują  duchownych, chociaż w statystykach duchowni stanowią niewielki procent skazanych za pedofilie ( chociaż nie powinno w takich statystykach ich być w ogóle), to w zamyśle lewactwa duchowny katolicki ma się kojarzyć  z pedofilią.

I ruszyli do ataku, najpierw gwiazdy WSI 24nijacy Sekielscy pt. „ tylko nie mów nikomu”, w którym ksiądz był oskarżany o pedofilie , a lewactwo miało używania co nie miara. Co prawda ów ksiądz już nie jest  księdzem tylko osobą cywilną, ale to nie zmienia postaci rzeczy, ów ksiądz a obecnie osoba cywilna powinna wystąpić do WSI 24 i Sekielskich o takie odszkodowanie, żeby im „kapcie spadły” a powodem jest ostateczny wyrok uniewinniający ówczesnego księdza przez SO w Łomży.

Jeżeli  inna „gwiazda” WSI 24 za wpis  na twitterze  pisarza Jacka  Piekary wg. niej ją obrażający, łaskawy  sąd przyznał jej dziesiątki tysięcy złotu, to w wypadku filmu „ Tylko nie mów nikomu” pomawiający księdza sąd powinien przyznać co najmniej kilka mln zł odszkodowania.

Mało tego lewaczki Szajbus Bajbus i żona cudownie zmartwychwstałego  Diduszko postanowiły kuć żelazo i niby molestowany Lisiński , który wyssał historie z brudnego palca, a funkcjonariusze WSI 24 bracia Sekielscy zrobili film mający uderzać w kościół.

Wariatki lewaczki „ zawinęły” Lisińskiego , który wymyślił historię i ciupasem pojechały do Rzymu do Papieża przedstawiając  tę hienę jako ofiarę pedofilii.

Papież w poczuciu winy kościoła przeprosił oszusta i pocałował go w rękę.

Zastanawiające jest, że służby papieskie nie sprawdziły tego zdarzenia i dopuściły tego oszusta wraz z dwoma lewaczkami do Papieża.

Reasumując jak napisałem na wstępie, pedofilie trzeba ścigać i karać, ale ponieważ kościół jest solą w oku lewactwa, lewactwo stara się zdeprecjonować wiarę katolicką nawet na podstawie wydumanych oskarżeń, czego dowód mieliśmy w  filmie „Tylko nie mów nikomu”.

 

 

]]>https://www.tvp.info/58272688/ksiadz-z-filmu-sekielskich-prawomocnie-uniewinniony-wyrok-ws-adama-s]]>

]]>https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/578243-lisinski-nie-byl-molestowany-przez-ksiedza-sad-wydal-wyrok?fbclid=IwAR34Z4OSONTRxydDzsKMEgrrRMYAtBDMuvT2rSsbMtnn5kg9zcq8gSZedhA]]>

]]>https://www.tvp.info/56969271/dorota-wellman-jacek-piekara-nowe-decyzje-po-rozprawie-w-sadzie-prokop-ukarany]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

- to błędne myślenie i postrzeganie rzeczywistości przez Polaków którzy w 90-tych latach największą esbecką TW-u świnię lecha wałęse wybrali sobie za ojca narodu co mały włos nie doprowadziło do rozbioru Polski.

Tak łatwo jest manipulować nami Polakami. Fakt że to nie nasza wina że ludziom którym zaufaliśmy zaczynają robić nas "w trąbkę".

Może ten jeden ksiądz akurat był niewinny ale problem był ukrywany i ogromny i co do tego nie ma wątpliwości.

Papież powinien ufundować specjalną nagrodę Sekielskim którzy pomogli oczyścić Kościół Katolicki z pedofilskiej gangreny która za jakiś czas doprowadziła by do całkowitego upadku autorytetu księży i Kościoła.

De facto uratowali Kościół Katolicki od upadku choć nie wykluczam że zamiary mieli inne.

Kościół tak by się sam oczyścił jak i oczyściło się środowisko sędziów w Polsce - czyli wogóle.

Dziś nieubłaganie nadciąga kolejna sprawa o której tu od pewnego czasu wspominam - a mianowicie o aferze SKOK Wołomin i tej mafii która opanowała całe życie w Polsce i kieruje nasz kraj w przepaść choć ten siwy głupek z pozycji fotela w Sejmie tego nie widzi bo utracił panowanie nie tylko nad strukturami PiS-u ale i traci kontakt z rzeczywistością.

Mam nadzieję że ten prawdziwy polityczno - przestępczy tajfun który nadciąga pomoże PiS-owi w oczyszczeniu się z aferałów w swoim środowisku bo jest im to bardzo potrzebne - szczególnie tych z Wołomina którzy od lat współpracują (za wiedzą Kaczyńskiego czy nie to już dziś nieważne bo się wyparł i skłamał w sprawie tej afery) - z tamtejszymi SB-kami, WSI i lokalną przestępczą i togową mafią.

Tylko prawda Was i nas wyzwoli i tylko prawda się liczy i tu emocje są niepotrzebne.
Tu niżej macie link do tematu ale to jest początek trzęsienia ziemi który ten siwy głupiec chciał ukryć przed Narodem.
To wszystko zwali mu się teraz na łeb. Tak to jest jak spraw nie załatwia się na bieżąco (aneks do raportu o WSI, zamach w Smoleńsku i wiele innych) - które za pewien czas wracają niszczącą lawiną.

https://www.salon24.pl/u/salon-kulturalny/1203089,sekielski-o-swoim-nowym-filmie-obraz-wstrzasnie-politykami

To też z dedykacją dla tych którzy twierdzili że tworzę jakieś insynuacje w sprawie tej o niespotykanym charakterze na kuli ziemskiej ukrytej afery.

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1640915

To świadczy o tym, co propaganda potrafi zrobić z ludzi.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1640917

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- Polska zacznie dryfować politycznie a śmierć czyli rozbiory znowu zajrzy Polakom w oczy.
Tusk wie po co tu przybył bo on zna prawdę (Bolek też) - a jak zwykle cały naród Polski nie.

Ta zbieranina która utworzy przyszły Rząd nie dotrwa do końca kadencji.

Jak mi wiadomo zapowiadanej wiosną emisji filmu o SKOK-ach nie będzie bo teraz chcą tylko szantażem (SB, postkomuna, WSI i inne złodziejskie łajzy w togach) - ugrać od rządu PiS-u i Kaczyńskiego pewne ustępstwa.

Film pójdzie w przyszłym roku jak Rząd poda termin wyborów.

Tu zwiastun filmu - tytuł "Korzenie zła":

https://www.youtube.com/watch?v=QL5TiaT9lgw

To jest prawdziwa przyczyna gnicia Polski i tych niezrozumiałych dla Was volt i roszad o czym Wam tu już pisałem wielokrotnie. Wiem że większość osób na forum to dobrzy i patriotyczni ludzie ale dobro-chciejstwem nie macie żadnego wpływu na to co się dzieje.

Przerabiamy powtórkę z historii choć przez bliskość zdarzeń i uczestnictwa w nich wielu z Was tego wogóle nie widzi. To smutne i przykre.

Rozliczenia złodziei ze SKOK-ów nie będzie ponieważ razem kradli pieniądze a PiS będzie miał usprawiedliwienie że sprawy nie mogą teraz ruszyć i rozliczyć bo utracili władzę. 8 lat przebimbali "goniąc króliczka".

Nad tym siwym i chciwym sklerotykiem pracują całe sztaby obcych służb aby Polskę powalić na kolana i niestety ale im się to uda bo dużo chciwych bydlaków dało się złapać na przynętę - "darmowych kredytów ze SKOK-ów"

Tak zaminowali cały Rząd. Teraz trwa odliczanie czasu do odpalenia ładunków.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1640977

to kolejny też nie nie musi. Filmom politycznym nie można ślepo wierzyć, jeśli tworzą je producenci i autorzy, którzy jasno określają się politycznie. Ani w TVP nie pojawi się film dokumentalny o niedociągnięcach obecnego rządu, ani w TVN nie zobaczymy materiału chwalącego PiS. Tak więc nie warto podniecać się, że sprawa SKOK Wołomin wstrząśnie politykami, bo tak wcale być nie musi. To tylko film polityczny Sekielskich.

Vote up!
2
Vote down!
0

Brawo dla mnie!

#1640956

Ponieważ SKOKI mają "kasę" , to jeżeli wyłapią jakąś nieprawdę w ich filmie, to drżyjcie Sekielscy.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1641046