Polacy na jesieni macie wybór, albo 8 gwiazdek, albo 8 stówek.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Polacy, którzy jesienią  pójdą na wybory mają prosty wybór. Albo wybiorą 8 gwiazdek, albo 8 stówek.

„Opposition Führer” w Sulechowie, dał popis swojego chamstwa i pokazał jak gardzi Polakami.

Powiedział ni mniej ni więcej tylko to o wyborcach PiS: że Chleją, biją dzieci i kobiety, i nie pracują.

Gdyby szukać w podobnych przykładów nienawiści, na myśl przychodzą mi dwa. Nienawiść Niemców do Żydów, spowodowała hekatombę tego narodu , za sprawą pewnego pana z wąsikiem, przy pełnym poparciu Niemców, druga z czasów współczesnych , gdy to plemię Hutu wyrżnęło ponad milion Tutsi/

Pewien poseł z  a jakże z PO o nazwisku Zembaczyński ksywka „naleśnik” chcąc być w kursie dzieła, okleił swoje auta ośmioma gwiazdkami, mówiąc, że to jego program, mówiąc, że to jego przewodnia myśl polityczna.

Ameba, która nie ma mózgu a żyje już setki milionów lat przy Zembaczyńskim tytan intelektu.

Jeżeli na spotkaniu w Sulechowie w pierwszym rzędzie siedzi jakaś szemrana para ubrana na czarno a na tych koszulkach 8 białych gwiazdek.

Ten sam Opposition Führer”, który jeszcze trzy dni temu mówił, że wyborcy PiS chleją, ni z gruszki ni z pietruszki mówi, że kwotę wolną od podatku z 30 tys. zwiększy do  60 tys.

Wierzyć Tuskowi i jego bandzie, to tak, jakby wpuścić lisa do kurnika i oczekiwać, że będzie pilnował kur, albo spać pod kołdrą z grzechotnikiem i wierzyć, że nie ukąsi.

„Opposition Führer” za swoich rządów, podwyższył w ciągu 7 lat kwotę wolną od podatku o powalającą sumę 2-3 zł. 

Drodzy rodacy, tak jak powiedziałem , albo będzie tak jak za Tuska, że pieniędzy nie ma i nie będzie, o zakopanych pieniądzach albo magicznych guzikach, albo będzie  osiemset plus i wywiązywaniu się z zobowiązań, które się składało wyborcom, albo będą puste obietnice.

]]>https://niezalezna.pl/484577-osiem-gwiazdek-na-aucie-posla-ko-je-c-pis-to-haslo-przewodnie-mojej-mysli-politycznej]]>

 

 

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO i mafie w UE opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

Dlatego "führer" Tusk z jego „für Deutschland” został skierowany przez rosyjsko-niemiecką agenturę do Polski z nominacją na premiera od załganej lewackiej małpy von der Leyen z UE -- m.in.po to żeby podporządkować i zniszczyć Polskę przez niemiecko-rosyjską agenturą oraz w interesie Niemiec wprowadzić Polskę do strefy euro, co byłoby dla Polski bardzo kosztowne i prowadziłoby do recesji.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1651855

Zgadzam się z Twoją diagnozą, ale tak nie musiało być, gdyby PAD nie zawetował ustawy medialnej.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1651859

Zgadzam się z Twoją diagnozą, ale tak nie musiało być, gdyby Prezes nie namaścił A. Dudę  na PAD-a.

Tak to już jest, że jeden błąd pociąga za sobą następne ... groźniejsze.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1651877

Apoloniusz, piszesz androny, PAD nie namaścił Prezes , tylko wyborcy.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651885

Jako Polak nie dostałbym 800 złotych, a na 8 gwiazdek głosować nie myślę. Więc co to za wybór. Głosować trzeba na tych, którzy zapewnią Polsce choćby w miarę możliwą stabilność. Bezmyślnego rozdawnictwa nie popieram. To kupowanie głosów za pieniądze wyborców. Lepszą zachętą byłby dodatek dla tych kobiet i mężczyzn, którzy będą pracować. Wtedy mogliby skorzystać z dotacji do leczenia czy kształcenia dzieci. Na razie korzystają z tego benefitu w znacznej mierze cwaniacy (cwaniaczki) i nygusy (zarówno Polacy jak i ci innego pochodzenia). Dotychczasowe uregulowania trzeba poprawić, by nie było kombinacji.

Z licytacją na rozdawnictwo trzeba skończyć.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1651890

Z tym rozdawnictwem to jedziesz narracją WSI 24 i Tuska, jak Tusk obiecał  800 + od 1 czerwca  narracja  w ciągu 24 godz. się zmieniła, czekam na taką ewolucję u Ciebie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651913

Fajnie się rozdaje cudze. Twój komentarz, Andy, to nie argumentacja tylko inwektywa. Sic.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1651931

Mamy wybór.

Fajnie rozdawać cudze .Czy lepiej "zajumać " cudze nic nie dając ludziom.Przy okazji napluć im w twarz i upokarzać bez końca.

Wybory pokażą ilu Polaków nic  nie nauczyło skradzione OFE ,wiek emerytalny i niszczenie przemysłu za rządów platformy i psl.  Zobaczymy (ja mały żuczek ) przeżyłem komunę ,stan wojenny i Balcerowicza. W moim mieście 30% bezrobocia .Mam w dupie że 20 %idiotów wierzy uskowi i jego kamaryli ,będę głosował na ZP. A moją faworytką na prezydenta jest Pani Beata Szydło.

Vote up!
1
Vote down!
0

exTetrus

#1651936