Polexit vs. ustawa 447, atak z dwóch stron

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Te dwie sprawy zawarte w tytule mają służyć przeciwnikom PiS do walki z nim. Z jednej strony KE czyli „gołodupki hop do kupki” , „grzali” przez kilka miesięcy temat polexitu, mimo wielokrotnych zapewnień władz PiS, że to nie prawda a tu nagle pierdut.

Sam Juncker czyli szef PE powiedział, że nic takiego nie nastąpi i tym stwierdzeniem Juncker odciął powietrze totalnym i temat samoistnie umarł śmiercią naturalną. Podobnie niczym Brutus wbił nóż w plecy Cezara, tak Juncker wypowiedział się o euro w Polsce.

Polexit jako pałka do okładania PiS przez KE wbrew wszystkim zapewnieniom PiS, nagle wypadła totalnym z ręki.

Ale również po prawej stronie są ugrupowania, które można nazwać pożytecznymi idiotami , albo „chłopcami Putina”. Te ugrupowanie nazywa się KONFEDERACJA. Ci z kolei „ jadą” kartą tzw. amerykańskiej ustawy 447 mówiącej o restytucji  bezspadkowego mienia żydowskiego.

I tu podobnie jak w przypadku polexitu , mimo zapewnień PMM i JK , że ta ustawa nie dotyczy Polski, to środowiska skupione w KONFEDERACJI próbują zaszczepić Polakom niepokój a przy okazji w jakimś sensie wzbudzają nastroje antysemickie.

Wydaje mi się, że Putin zaciera ręce, bo w jakimś skrajnym przypadku może nie dojść do powstania tzw. Fortu Trump na czym Rosji bardzo zależy.

Widać, że cała propaganda ze strony totalnych jak i KONFEDERACJI czyli de facto chłopców Putina skierowana jest przeciwko PiS , tych 3-4% głosów zabranych przez prawicową zbieraninę, skupioną w KONFEDERACJI może zabraknąć PiS do bardziej wyraźnego zwycięstwa   w wyborach do PE.

https://www.tvp.info/42409109/o-polexicie-mowi-tylko-koalicja-europejska-i-ruch-narodowy-juncker-mysli-trzezwo

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:14)

Komentarze

na prawicy znów pojawili się jątrzący i "niepodważalnie sprawiedliwi patrioci". Czy ktoś z nich pamięta zadymę i rozpad prawicy po słynnym "Konwencie Św. Katarzyny"?

To jest żądza zaistnienia i zdobycia wpływów a z drugiej strony totalne pustosłowie. Korwin-Mikke jak zwykle zmąci wodę, coś chlapnie i pójdzie grać w brydża a towarzystwo obliże sobie łapę. Co złego zrobi w międzyczasie to niestety inna sprawa.

A Totalsi? Tym to się już chyba zwoje palą z rozpaczy - co robić, co robić...? Oby tak dalej :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Piter1

#1590050

Wydaje się że z jednej strony widać pieniądze Brukseli/Niemiec, z drugiej Moskwy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1590051

   Witam! Zjednoczona Targowica i obca agentura uruchomiła cały front prób obstrukcji i prób destrukcji rządu PISU. Rząd, ze spokojem obnaża wszystkie manipulacje.Ten ciąg pokrętnych zdarzeń uspokoi jesienią decyzja USA o stałych bazach NATO wojsk USA na terenie Polski i szerokiej na dużą skalę współpracy gospodarczej. Wierzę, że jesienna wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa zmieni oblicze Polski. Zapowiadany Fort Trump, ostudzi zakusy zewnętrznych wrogów Polski. Mniemam, że także bardzo wpłynie na jesienne wybory parlamentarne. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1590113

Wszystkie ręce na pokład, Polska wyrywa się z ruskich łap, stąd ten atak.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1590477