Gąsienica przeobraża się w motyla, PO w partię niemiecką

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Gąsienica przeobraża się w motyla, PO w partię niemiecką

Przeobrażenia mogą mieć różny wymiar. Okropna  gąsienica przeobraża się w pięknego motyla. W przypadku PO następuje proces odwrotny. Z partii która  sama się nazywa obywatelską, następuje przepoczwarzenie w partie proniemiecką , żeby nie powiedzieć mocniej.

Proniemiecka  partia , która dla niepoznaki nazywa się PO postępuje niczym kiedyś PZPR, które jeździło do Moskwy po wskazówki , teraz PO chodzi po wytyczne do ambasady niemieckiej w W-wie, albo Dyndała jeździ bezpośrednio do swojej prowadzącej Merkel.

To co ostatnio wyprawia PO przechodzi ludzkie pojęcie. Schetyna używa języka nazistów, w stosunku do PiS. Tak jak Niemcy dehumanizowali Żydów  przyrównując ich do insektów ( wszy), tak Schetyna przyrównuje PiS do szarańczy.

Mało tego poseł Furgo na swoim profilu twiterowym publikuje zmodyfikowany obraz nazistów z 1940 r. z twarzami PMM, Ziobro, Kaczyńskiego i Macierewicza.

Polskojęzyczne media wielokrotnie używało w stosunku do PiS określenia faszyści, przy czym wtórowali im ich ideowi koledzy w PE jak np. Guy Verhofstadt.

Donosicielstwo, dzielenie się swoimi żalami z Niemcami, powoduje że  PO traci przymiotnik polski na rzecz niemiecki , chodzi o prezentowanie ich interesów.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

z tą poprawką ,ze oni juz od dawna skrecili w tamtą stronę,niedaleko szukając , były szef MONu Klich i jego Fundacja Niemiecka ,/po awanturach prowadzona przez żonę/

szef MON i niemiecka fundacja o specjalistycznym profilu,ciekawe prawda ?

takich przykładów jest mnóstwo

pozdrowienia :)

P.s  ciekawy temat a jakoś dziwnie niezauważony,,dlaczego ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1573523

Jeżeli to prawda, to bardzo dziwne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1573530

prawda i to niestety najprawdziwsza podobnie jak  niemieckie pieniądze dla partii Tuska /Piskorski/

pozdrowienia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1573549