Wczoraj na pomnik PPP wlazły Mupety  opozycji

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wczoraj pod pomnikiem  PPP  ( Pomnik Państwa Podziemnego) zebrali się wyznawcy a na pomnik z  bucioramii  wleźli Mupety opozycji.  Większość  to byli tacy Statler i Waldorf w wydaniu opozycji. Bo kogo tam nie było ? ano i grabarz gospodarki Balcerowicz, i Wujec, i Frasyniuk i śmieszna aktorka Stalińska, tęczowy Szumełda, alimenciarz Kijowski, Adaś Michnik ( spier…aj skurwysynu) Żakowski ( opozycja musi działać jak Hamas, Rysiek z Madery, Grzegorz ( widelec) i wiele innych mupetowskich postaci.

Ta cała ferajna wyglądała jak stare zapomniane ubrania wyciągnięte z szafy, które zostały wyciągnięte i ubrane, a to , że nie pasowały do rzeczywistości to inna sprawa.

Dwa hasła obnażyły opozycję pierwsze to „ Sąd Najwyższy jest nasz” nie narodu ale ich oraz „Sejm jest nasz” tzn. nie jest to organ konstytucyjny wybierany przez suwerena, ale ich. Ubecy razem z byłymi opozycjonistami, szansoniści z aktorzynami, wiedzą że sądy są ich ostatnim bastionem  stąd ta ich determinacja w obronie sądów, niczym Żydów w obronie Masady jest symboliczna.

Bronią sądów , by nadzwyczajna kasta ludzi dalej była wyalienowana, i działała sobie a muzom, stąd na manifestacji i sędzia Żurek i były prezes TK Rzepliński, którzy udowadniają jacy oni są apolityczni.

Moim zdaniem kończy się czas sędziokracji a zacznie się czas narodu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1544406

Ze świecą dużego kalibru.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1544414

i już !

ot prawdziwa "KASTA"

serdeczne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1544455

Maski opadły.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1544457