Działacz PO skazany za pedofilię, tylko nie mówcie nikomu

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Działacz PO skazany za pedofilię, tylko nie mówcie nikomu

PO działa jak dobrze naoliwiona struktura mafijna. Dlaczego tak sądzę, zaraz to  wyłuszczę.

Otóż prawomocnym wyrokiem sądu pełnomocnik marszałka Geblewicza do spraw uzależnień, kandydat PO do sejmiku Krzysztof F., dalej, mąż zaufania  prezydenta Trzaskowskiego, u którego w domu policja znalazła 339 g marihuany, został skazany za pedofilię na prawie 5 lat ( już siedzi).

Molestowane były dzieci parlamentarzystki Magdaleny F. pewnie z PO dlatego była taka omerta

Pełnomocnik marszałka Geblewicza do spraw uzależnień, kandydat PO do sejmiku Krzysztof F., miał 339 g marihuany, został skazany za pedofilię na prawie 5 lat ( już siedzi) Molestowane były dzieci parlamentarzystki pewnie z PO dlatego była taka omerta, czy Sekielski nakręci film "tylko nie mów nikomu"? tak jak o księdzu, który później został prawomocnym wyrokiem uniewinniony.

Pani F., której dzieci były molestowane, jakoś dziwnie milczy, ale dobro dzieci najprawdopodobniej działaczka KOD, najprawdopodobniej dla dobra PO przemilczała krzywdę swoich dzieci co jest odrażające.

Sprawa była znana od 2 lat, ale w województwie zachodniopomorskim zapanowała dziwna zmowa milczenia.

Niczym na Sycylii zapanowała zmowa milczenia tzw. omerta, dziennikarze Onetu, GW, WSI 24, którzy są tak dociekliwi w przypadku księży w przypadku podejrzenia o pedofilie milczą?   tylko dlatego że dotyczy to działacza PO ?

Jeszcze raz mocno podkreślę, czy to duchowny, polityk, murarz , aktor, itd. takie obrzydliwe  czyny powinny być surowo karane a nie przemilczane jak w wypadku działacza PO.
 
]]>https://wpolityce.pl/polityka/628041-pelnomocnik-marszalka-geblewicza-z-...]]>(link is external)
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

jej pozytywny walor. Andrzej Dominiczak, czołowy lewacki myśliciel (prezes tzw. Towarzystwa Humanistycznego, współpracownik... Centrum Praw Kobiet itd.) pisał w 2004 roku na łamach NIE:

Niemała jest liczba badań wykazujących, że doświadczenia seksualne z dzieciństwa nie są w większości przypadków źródłem cierpień i nie powodują trwałych szkód w życiu emocjonalnym i społecznym. Wiele osób, które w dzieciństwie miały kontakty seksualne z dorosłymi, twierdzi nawet, że doświadczenia te były przyjemne i przyniosły im wiele korzyści.

Być może pani Filiks uważa, że jej dzieci z takich kontaktów odniosły... korzyści.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1649222

Po tej kodziarze można się wszystkiego spodziewać.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1649223

zleciła przebadać różne środowiska pod kątem występowania tam zjawiska pedofilii z założoną roboczą tezą, ze wskazaniem na środowisko katolików, w ty, księża i alumni.
I...SURPIZA!, albowiem okazało się, że w tych dewiacjach, czytaj CHOROBIE! są w czołówce; aktorzy, trenerzy, terapeuci w tym psychologowie, lekarze-głownie psychiatrzy, ginekolodzy, nauczyciele, rodziny zastępcze, instruktorzy sportowi i ...ci spod literówki lgbt.
I szok! wyniki badania głęboko ukryte, zmowa milczenia, albowiem robocza teza poszła się bujać.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1649235

że to także homoseksualista, czynny aktywista LGBT. Oraz to, że podawał i próbował podać dzieciakom narkotyki.

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1649227

Lewacy drą ryja, że gdy zdarzy się jakiś pedofil wśród duchownych  to winy jest cały kościół katolicki, to w przypadku  tego działacza PO winna jest cała proniemiecka partia PO.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1649230

 partyjnej koleżanki.

 

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1649234