Zaniechanie przyczyną słabego wyniku w miastach

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Moim zdaniem zaniechanie było główną przyczyną słabego wyniku w miastach.  Zaniechanie I, brak dekoncentracji mediów, nadal ca. 90% prasy lokalnej jest w rękach niemieckich, a im nie zależy na tym, żeby Polska prowadziła własną politykę, Polska jak za Tuska ma być kondominium Niemiec, gdzie poklepanie po plecach, jakieś stanowisko w strukturach europejskich , powoduje amok w stronnictwie niemieckim.

Zaniechanie II, brak rozliczeń za dziesiątki afer za czasów  PO-PSL, nikt nie został skazany, nikt nie poniósł odpowiedzialności za swoje decyzje.

Zaniechanie III, wydaje mi się, że kilku ministrów 3-4 powinno iść do wymiany, przecież jak uczy historia z terrorystami i donosicielami się nie rozmawia.

PiS nie miał narzędzi żeby przeciwstawić się kłamliwej narracji o Polexicie, a PiS w rejonach często wchodzi w buty PO, gdzie najważniejszym atutem jest kolesiostwo i układy.

W PiS powinno nastąpić przemeblowanie, bo jak tak dalej pójdzie, to te cztery lata będą ostatnimi, w których rządzi partia, dla której interes Polski jest sprawą najważniejszą.

Do wyborów parlamentarnych zostało 12 miesięcy, wybory samorządowe były żółtą kartką dla PiS, chociaż per saldo nie wypadły źle, to w dużych miastach jest dramat.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Punkt pierwszy i drugi jest główną praprzyczyną. To główne grzechy zaniechania Prawa i Sprawiedliwości. Nie chodzi tylko o poprawę bytu, PKB na mieszkańca itp., ale i zdrowie kondycji moralnej Polaków. A z tym jest coraz gorzej..

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1574667

Twoja konstatacja jest słuszna.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1574676

Pan Prezydent i PIS zraził, zeby nie powiedzieć zdradził część swojego twardego elektoratu, licząc w swojej naiwności , że poprzez uległość, brak konsekwencji, niezrozumiałe kompromisy, nie podjęcie istotnych zapowiadanych reform ( np media, kwestie kulturowo-ideologiczne itd ) zyska nowych wyborców, a dotychczasowi nie mając wyboru i tak poprą PIS. Otóż nic z tego. Nowych niemal nie zyskał, a poważna część twardego elektoratu będąc zniechęcona lub czując się oszukana to wyborów po prostu nie poszła. Róbcie tak dalej, a klęslka murowana !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1574669

Nić dodać nic ująć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1574678

Teza, że w miastach przegrał PiS, a wygrała PO jest po prostu bzdurna. W miastach wygrał ANTY-PiS i starzy wyżeracze, a to coś zupełnie innego. O ile wyżeraczy się nie przeskoczy, o tyle obudzenie dżina ANTY PiS jest sporą zasługą samego PiS.
To włażenie w dupę tzw "wyborcom centrowym" i ustępstwa wobec kacyków z UE nic nie dało.Elektoratu nie przybyło (a taki był tego cel). Dokończenie pełnej reformy SN i repolonizacja mediów to podstawa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1574677

Teraz dobrze prawisz co ja ciągle o tym pisze, a elektoratu nie przybyło, a wręcz ubyło, bo tacy jak ja są tysiące co się wkurzyli, na brak reform, brak repolonizacji mediów, wypłacanie miliardów dla żydów i banderowców, a oni i tak dalej wylewają hektolitry pomyj na Polskę i Polaków, co widzimy na przykładzie Lwowa.

A już szczególnie za te jaja z reformami o sądach i reformie degradacyjnej i ustawce z Dudą w tych reformach, by żadnej patologi nie można było ukarać. A jeszcze PiS mówi że będą popierać Dudę na drugą kadencje.

Polacy pomordowani od 1944 r do 1983 przez system komuszy, w grobach się przewracają, widząc jak ich potraktował PiS i Duda, wetując ustawę degradacyjną i dziś dalej trzeba mówić generał Jaruzelski czy generał Kiszczak.

A spróbuj ich nazwać bandytami i mordercami oficjalnie, to ty pójdziesz siedzieć, taką kpinę ten twój PiS wraz z Dudą zrobili z reformy o sądach.

Za to wszystko co zjebali to Polacy mają ich jeszcze popierać, nie rób jaj z pogrzebu.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1574685

Wolisz, żeby było tak jak było ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1574696

Wolę Ruch Narodowy bo to nie patologia PO-PSL-N  i nawet nie próbuj porównywać z tą bandą i mafią co 8 lat rządziła.

Ty popierasz PiS, ja Ruch Narodowy, bo na PiS-ie się zawiodłem i tyle i aż tyle.

Tylko czemu mi imputujesz, tego co ja nie popieram i ty też, co od dzisiaj piszesz na NP??? I jesteś zielony co do mojej osoby.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1574700

Nie pozostaje mi nic innego jak się z Tobą zgodzić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1574695