Lisiński i Gaweł, jeden tropił pedofilie drugi rasizm.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Lisiński i Gaweł na sztandarach totalnej opozycji. Lisiński , którego do Watykanu na spotkanie z Papieżem wzięła  Szajbuska w otoczeniu takich postaci jak antyklerykałka i ateistka Dziduszko, a Papież myśląc, że Lisiński jest ofiarą księdza pedofila, w geście przeprosin tego oszusta pocałował w rękę.

Rodzi się pytanie co robią służby Papieża, że dopuściły przed oblicze takiego autoramentu  osoby ? Okazuje się że oszust  nie dość , że pożyczył od księdza pieniądze, to gdy ów ksiądz zwrócił się do tego oszusta o zwrot pieniędzy, ten oskarżył go o molestowanie co przewrotnie wykorzystali Sekielscy w swoim filmie o pedofilii w kościele z przekazem podprogowym atakującym kościół katolicki.

Drugą „gwiazdą” jest nijaki Gaweł szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Skazany na więzienie za oszustwo i wyłudzenie nie stawił się w więzieniu, nawet gdy wystawiono za nim list gończy.

Nawet Sąd , który delikatnie mówiąc nie jest zwolennikiem obecnego rządu skazał tego „tropiciela” Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na 3 lata więzienia.

Ten człowiek okazał się zwykłem oszustem, a chcąc uciec przed odpowiedzialnością znalazł się w Norwegii udając prześladowanego.

Takie typy jak Gaweł i Lisiński lgną do totalnych jak pszczoły do miodu, a media głównego nurtu nie patrząc na ich przewiny robią z nich „bohaterów”.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/449118-afera-z-lisinskim-otwiera-oczy-ile-klamliwych-oskarzen

https://wpolityce.pl/kryminal/443211-rafal-gawel-ukryl-sie-w-norwegii-i-poprosil-o-azyl

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)