Językiem totalnej opozycji, jest j. niemiecki

Obrazek użytkownika Andy51
Idee

Językiem totalnej opozycji, jest j. niemiecki

Onegdaj, językiem dyplomacji  był j. francuski , chcąc zachować  jakieś pozory Dupiarz posługuje się tym językiem, udając „ułożonego” dyplomatę.

Potęga Francji się skończyła, na  świecie w tym w dyplomacji zaczął przeważać język angielski, ale nie wszędzie, nasza totalna opozycja  ma gdzieś j. angielski, dla niej bliższy sercu jest j. niemiecki, vide Róża Trabant von pancerfaust i opposition fuhrer Tusk.

W mieście Gdańsk, tak doświadczonym przez Niemców, w  mieście, w którym rozpoczęła się II WŚ (Westerpatte) , gdzie kilka km. od Gdańska zaraz po wybuchu wojny powstał obóz koncentracyjny Stutthof ( 2 września 1939 r) , gdzie w Lasach Piaśnickich i w Lesie Szpęgawskim Niemcy rozstrzeliwali Polaków ( około 30 tys. rozstrzelanych,  w pierwszych miesiącach wojny) tylko za to że byli Polakami, ta łajza w TVP, po niemiecku 17 stycznia 2021 r. dziękuje Niemcom mówiąc ;Wasza sztuka rządzenia była błogosławieństwem nie tylko dla Niemiec ale i całej Europy.

Ci rozstrzelani w pomorskich lasach przewracają się w grobach, no ale Tusk musi podziękować w języku ojczystym swojej protektorce.

Tak w ogóle, to w tym Gdańsku to dzieją się rzeczy( chodzi o peowski samorząd), o których najstarszym jeszcze żyjącym przedstawicielom Polonii Gdańskiej się nie śniło, jak wypowiedź zastępcy Dulkiewicz Grzelaka, 1 września, że II WŚ zaczęła się od złego słowa Polaka do Niemca.

Również w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz jest ławeczka pisarza Grassa (Blaszany bębenek), nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów Grass  w wieku 17 lat na ochotnika nie wstąpił do zbrodniczej Waffen SS.

Ale to nie koniec, Róża von Trabant und Panzerfaust , która zmieniła barwy i zameldowała się u „Płaczka” po niemiecku w PE czyli w języku, który jest bliższy jej sercu namawia do niewypłacania przez PE pieniędzy z KPO.

O takich drobiazgach jak założenie KLD za niemieckie pieniądze , sprawę którą ujawnił Piskorski, nawet nie warto przypominać.

Tak, że słowa Deutschland, Deutschland über alles w proniemieckiej partii jaką jest PO nabierają szczególnego znaczenia.

Ponieważ Niemcy stanowią zagrożenie nie tylko dla Polski ale i całej Europy, skłaniałbym się do słów wielkiego polityka i męża stanu Churchila, który powiedział: Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, bez podania przyczyny.

 

 

]]>https://aszdziennik.pl/131919,donald-tusk-mowi-po-niemiecku-tvp-pokazuje-go-z-filmem-z-westerplatte]]>

]]>https://wiadomosci.tvp.pl/51842893/donald-tusk-dziekuje-niemcom]]>

]]>https://dorzeczy.pl/kraj/311500/thun-atakuje-polske-po-niemiecku-zwrocila-sie-do-von-der-leyen.html]]>

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

... nie pisać tfu(sk) z dużej litery ...

Vote up!
1
Vote down!
0

ke-fas

#1645080

Fakt, ale nie chce być takim chamem jak ten folksdojcz.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1645090

     Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO latami rabującą i Polskę i Polaków wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

     Mafiozi z PO i opłacający antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli bezkarnego rabowania Polaków.

     Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645126