Małysz na zgryzoty premiera

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

Nic tak nie ukoiło premiera, jak schodzący z podium mistrz skoków, który przed wejściem na platformę zrugał Kaczyńskiego i jego bratanicę. Już za dwa dni OBOP poda najnowszy sondaż wskazujący, że Tuskowi poparcie skoczyło a Małyszowi spadło. Bo Tusk doskonale wie, że w sytuacji braku jakichkolwiek sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej, musi podpierać się sukcesami innych. Pijawka przecież żyje z tego, co wyssa od innego. …

Stąd też wzięło się zaproszenie Małysza do kancelarii premiera – takoż i fotoreporterów i żurnalistów, którzy na znak szacunku dla schodzącego mistrza – przykleili sobie wąsy. Żaden z żurnalistów nie ufarbował się jednak na rudo, co wskazuje, że i Tusk powinien przykleić sobie wąsy, jeśli chce odzyskać miłość społeczeństwa.

Odnowionego Tuska, z przyklejonymi wąsami, Ministerstwo Prawdy już testowało i wychodzi na to, że z braku Małysza, wystarczyć nam musi Tusk z wąsami. No, chyba że sytuacja w Platformie tak się zagmatwa, że posłowie postępowej partii prosić będą mistrza skoków, by wziął w swoje ręce stery rządów: Adam, ratuj Ojczyznę!!! Odnowiony Tusk z kolei, może spróbować szczęścia na skoczni, licząc na dawną sympatię kibiców do Małysza...

To wszystko jest możliwe, gdyż to sam Tusk obronił Małysza przed Jarosławem Kaczyńskim, który śmiał wypomnieć mistrzowi skoków, że:  „Małysz jest autorytetem skoków na nartach, a nie w polityce" . Riposta Tuska była natychmiastowa i jak zwykle druzgocąca: „Adam Małysz ma prawo mówić, co myśli o polityce” - mówił premier. Według Tuska, niektórzy politycy chcieliby wrócić do tego, co kiedyś było, czyli "literaci do piór, studenci do nauki, robotnicy do fabryk".

O nie ! Jeszcze raz NIE !  Bo nie po to budowaliśmy III RP, żeby teraz głupek nie mógł zostać mędrcem, sowiecki agent człowiekiem honoru a malarz kominów premierem! Nie po to walczyliśmy o III RP, żeby teraz nie dać analfabecie pióra do ręki, a robotników pozbawić szansy wyjścia z fabryk wprost na bezrobocie! Pan prezes Kaczyński nie rozumie, że etos naszych czasów wymaga, by studenci porzucili naukę i zaczęli roznosić ulotki kandydatów postępowej partii, dzięki czemu znajdą pracę w dynamicznie rozrastającej się biurokracji III RP. Dlatego, Adam Małysz ma prawo mówić, co myśli o Kaczyńskim i jego bratanicy – podobnie jak myśli i mówi postępowa partia i jej wódz Donald Tusk – obrońcy wolności i demokracji w III RP !

Gdy wkrótce do waszych drzwi zapuka ktoś z przyklejonymi wąsami i z naręczem ulotek – to wiadomo, że puka do was postęp. Nie zamykajcie więc drzwi i pozwólcie znów się na postęp nawrócić tak, jak kilka lat temu.. Wtedy odwiedził was jeden rudy, który teraz przykleja sobie wąsy Małysza...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#146070

Jak widać maturę Małysz musiał zaliczyć korespondencyjnie, co biorąc pod uwagę częste wyjazdy nie dziwi. Trochę szkoda, że tak daje się podpuszczać i wygaduje głupoty, bo chciałem go zapamiętać jako tego, który w przerwach pomiędzy jednym a drugim telewizyjnym ryjem, pozwalał moim skołatanym nerwom przyjąć inną formę zdenerwowania - dającą często radość. Kiedy jednak słucham takich wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że powinien wrócić do Izy, do dekarstwa i odpocząć w pięknej Wiśle. Dał nam to czego potrzebowaliśmy, ale za dużo to i świnia nie chce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146080

Po zakończeniu kariery reklama Lotto nie jest dana na zawsze!
A to spółka skarbu państwa!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#146089

Na miły Bóg nie synowa, tylko bratanica.
Marta Kaczyńska jest bratanicą Jarosława
Weź to wymień, a mój post skasuj.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#146082

W tym kraju nieomylny jest tylko nasz drogi Premier, mędrzec europejski, Vincent, Julia, etc…

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146107

kitciwucho; Skoro pan Malysz dal sie wpuscic w maliny wszyscy zgolmy wasy nawet naturalne na znak protestu. I rada dla Malysza "Nie  zawsze mow ,co wiesz , ale zawsze wiedz , co mowisz" A w ogole myslec trzeba , myslenie nie boli. A w ogole to kitciwucho Malyszu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kitciwucho

#146102

Chyba reklama odebrała mu rozum poleciał jak Red Bul

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146113

Nawet lubilem tego prostego chlopaczka.

W czasach gdy promuje sie chamskich idiotow, taki spokojny chlopaczyna byl jak balsam na dusze. No ale to sie skonczylo kiedy bidula w Wisly chcial powiedziec cos wiecej niz: "no dzisiaj troche mialem mniejsza forme, ale mysle ze jutro bedzie lepiej, jestem dobrej mysli".

Jak widac sporty zimowe nie rozwijaja czlowieka pod wzgledem umiejetnosci samodzielnego myslenia. Niestety wiekszosc sportowcow to zwykli idioci, chociaz zdarzaja sie wyjatki. Niestety nie tym razem...

Ciekawe czy cos na niego maja, czy mu cos obiecali, czy jest po prostu pozytecznym idiota?

To chyba jeden z ostatnich "autorytetow" salonowszczyzny. Jednak dla ogladaczy seriali i widowisk sporowych jest on silnie dzialajacym "autorytetem".

Teraz bedziemy od lemingow slyszec: "no ale Malysz powiedzial". No przeciez Malysz wie, tez latal w powietrzu, to prawie jakby byl ekspertem od lotnictwa. Moze zrobia wspolny program z Hypkim ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146136

Lotto lub bardziej Red BULA. Wszak ten czerwony od "bulu" odwiedził Małysza tuż po ogłoszeniu przez niego zakończenia kariery. Możliwe, że Małyszowi wpadło jakieś dodatkowe parę groszy za dobre wypowiadanie się o obecnej władzy? A może jakieś wspólne polowanko na kozice czy inne barany?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146153