Od murzyńskości do kacapości, czyli komu Radosław Sikorski robi laskę?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w nagranej rozmowie z ministrem finansów Jackiem Rostowskim przez "posługujących się cyrylicą agentów"  stwierdził, że polsko-amerykański sojusz jest "nic nie warty" "Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa" (sic!). 

Były oksfordczyk mówił o sojuszu z USA również w innych, niewybrednych słowach, między innymi o robieniu laski Amerykanom: „Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy” - stwierdził Radosław Sikorski.

Z udostępnionym mediom nagrań dowiedzieliśmy się, iż ówczesny minister spraw zagranicznych powiedział również: - Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską samoocenę. Taka murzyńskość.

Jest niewątpliwe, że kto jak kto, ale Radosław Sikorski swoją dumę i samoocenę wyniósł ponad murzyńskość - na niedosięgłe dla innych dyplomatów szczyty. Oczywiście – z wyłączeniem dyplomaty Siergieja Ławrowa, który przez ówczesnego szefa spraw zagranicznych traktowany był z wyjątkową atencją. Zwłaszcza po napaści Rosji na Gruzję i po zamachu na samolot TU-154M pod Smoleńskiem . Właśnie wtedy towarzysz Siergiej został zaproszony przez ówczesnego premiera teoretycznego państwa Donalda Tuska i jego ministra Radka Sikorskiego do udzielenia instrukcji polskim dyplomatom w trakcie dorocznej odprawy dla polskich ambasadorów.

Zatem już w 2010 roku teoretyczne państwo Donalda Tuska dokonało historycznego zwrotu od „murzyńskości” do „kacapości” – co oksfordczyk Sikorski potwierdził w rozmowie z Vincentem pod koniec stycznia lub na początku lutego 2014 r. w restauracji Amber Room Pałacyku Sobańskich. W trakcie tej rozmowy omówiono także problemy rządu Donalda Tuska, skwitowane przez Vincenta w trzech słowach: „szambo, kompletne szambo”. Panowie dokonali także oceny Grzegorza Schetyny – konkurenta kierownika Tuska: – On jest z żulii lwowskiej – stwierdził wywodzący się z Oksfordu Radosław Sikorski …

Nie ma więc dzisiaj problemu, by odpowiedzieć na pytanie komu teraz robi laskę ulubieniec Donalda Tuska. Od czasu historycznego zwrotu od „murzyńskości”, Radek robi laskę kacapom, a dokładniej – samemu Siergiejowi. Opinią Sikorskiego w sprawie odpowiedzialności z wysadzenie części gazociągu Nord Stream2, zawartą w trzech słowach: „Thank you. USA” wymachiwał przecież ambasador Rosji w czasie sesji w ONZ, zaś ostatnia wypowiedź jawnego „ławrowczyka” Radka została skomentowana przez rzeczniczkę MSZ Rosji, Marię Zacharową! Zacharowa, która jest „twarzą” Siergieja Ławrowa nazwała Sikorskiego "orędownikiem prawa międzynarodowego" i stwierdziła, że Polska i Rosja rozmawiały o rozbiorze Ukrainy.

Słowa Zacharowej potwierdził „ławrowczyk” Sikorski w programie Bogdana Rymanowskiego: - Gdy mówiłem, że Putin robi dziwne aluzje, a Żyrinowski nam wręcz proponuje rozbiór Ukrainy, to robiliście z tego aferę, a dziś Rosjanie nadal nam to proponują…

Skoro Rosjanie nadal proponują Platformie Obywatelskiej rozbiór Ukrainy, jak więc nie skorzystać z takiej okazji, gdy Tusk z Sikorskim i Platformą dorwą się do władzy? To na 100% pewne, że po wygranych wyborach Tusk i Sikorski oświadczą w Sejmie RP o nawiązaniu relacji z Rosją i z Putinem „takim jaki jest” ! Człowiek Ławrowa w Warszawie znów zaprosi szefa kacapskiego MSZ do wygłoszenia instrukcji dla polskich ambasadorów, skoro od lat robi Ławrowowi laskę, ku radości rzeczniczki Ławrowa i ambasadora Rosji przy ONZ!

A co najważniejsze: Scholz i Niemcy nie mogą doczekać się tej radosnej chwili, gdy Polska zostanie wyrwana z kaczystowskiego reżimu i powróci na łono praworządnej Rzeszy Europejskiej! Ta historyczna chwila pozwoli na ostateczne rozwiązanie problemu Ukrainy i przywrócenie funkcjonowania gazociągów Nord Stream 1 i 2. Po to, by Rzesza Europejska rosła w siłę a jej obywatelom żyło się dostatniej…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

To jedna z większych politycznych kanalii, zaraz po Tusku. Obrzydliwy typ - i nie chodzi mi  przypadkowo o takiej samej natury fizjognomię.

Vote up!
11
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1649900

Tow. Radek –Zdradek, działający pod przykryciem z polskobrzmiącą ksywą „Sikorski”. Za sprawą swego osobistego albo może formalnego związku z A. Applebaum, (dobrze upozycjonowanej persony wśród sitw filosowieckiego komunistycznego mainstreamu działającego od czasu FED na obszarze USA pod szyldem tzw. partii „Demokratów” ), jak wskazuje jego działalność, oddelegowany  w charakterze antyNATO-wskiego konia trojańskiego na obszar Polski. Typowy agent NKWD ,  jakimi w okresie miedzywojnia byli tow. Berman czy tow. Bierut. Enkawudzista- i „wódzista” o niejasnej tożsamości, przeszłości i źródłach dochodów. Taki współczesny antypolski Hans Kloss. Tylko niemieckiego mundurku na razie nie używa (–aby np. się odróżnić od „polskiej murzyńskości”). Ale i na to zapewne się już szykuje (po coś przecież co rusz robił Niemcom laskę na najwyższych stanowiskach rządowych i na forum PE  ) , licząc zapewne  że, już po ustanowieniu granicy rosyjsko-niemieckiej na linii Wisły, -będzie brał pensję jako Oberpolizeifurher  Generalnego Gubernatorstwa, występując w mundurze niemieckim  u boku ryżego Gauleitera… zobaczymy. Wtedy warto będzie wrócić do warszawskiej historii gen SS Franza Kutchery.  

Pewną zagwozdką jest nie tylko to ,że pozostaje nietykalnym przez służby polskiego kontrwywiadu (wygląda, że takowy, po prostu nie istnieje! ), ale nawet przez urząd skarbowy. Urząd,  który ściga i represjonuje  każdego etnicznego Polaka za brak udokumentowanego źródła dochodu,  nawet wielkości 100 PLN. A tu zero reakcji tej instytucji przy 800 tys dolarów lewego dochodu rocznie ,i to z utajnionego przez beneficjenta źródła!

Na przykładzie działalności tej osoby wygląda ,że polski urząd skarbowy podobnie jak i polski kontrwywiad w 3-ciej RP nie istnieją.  Istnieją fizycznie  ,ale nie jako polskie instytucje!  I ukazanie tego publicznie ,to jedyny cenny wkład tego osobnika na rzecz uświadomienia realnego stanu państwa, operującego przez postkomunistyczne centralne instytucje z obszaru żydawki-warszafki. Jak widać też pełnej takich poślednich tow. „sikorskich” na owych urzędach.   

Vote up!
10
Vote down!
0

E.Kościesza

#1649901

Radosław Sikorski zablokował na you tube film o sobie "Pan z Chobielina", jak współpracował z Rosją i Ławrowem, gdy był w rządzie Tuska ministrem sprawa zagranicznych. Teraz się wstydzi tego co robił? Dzięki takim jak on mamy wojnę w Ukrainie. Żeby go zobaczyć trzeba się zalogować w youtube i kliknąć w przycisk "rozumiem i chcę kontynuować".
https://www.youtube.com/watch?v=WDMiH8B6RHw&t=281s

Vote up!
3
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1649903