Treści z tagiem: związki partnerskie

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Czarne protesty  były inspirowane przez środowiska lewicy i feminazistki-takie jak np. Bakuła- Hitler byłby z niej dumny. Środowiska te uznały że ciało kobiety to jej sprawa, że kobieta to nie inkubator. Na tej podstawie żądając aborcji na życzenie. 

Jednocześnie te same środowiska żądają wprowadzenia małżeństw homo, adopcji przez nie...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Paweł Śpiewak w wywiadzie z Eliza Olczak „ Przedterminowe wybory nikomu się 
nie opłacają. PiS potrzebuje czasu, żeby powiększyć przewagę nad PO, lewica jest rozbita, a sama Platforma jest w takiej sytuacji, że wiadomo, iż przegra, tylko 
nie wiadomo, jak wysoko „....”PO traci sympatię swoich głównych wyborców – młodzieży i wielkomiejskiej...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Idee

Korwin Mikke „"posłanka Anna Grodzka nie istnieje". "Istnieje stary komuch, p.Krzysztof Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie podszywając się pod kobietę „...(źródło )   „Homoseksualna dziennikarka zaangażowana w promocję „małżeństw jednopłciowych” w USA, Masha Gessen przyznała, że „tęczowym” aktywistom wcale nie chodzi o uzyskanie...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Z pamiętnika już niemłodej ale wykształconej, z dużego miasta

Czego ludzie tych biednych gejów tak się czepiajo, to ja nie rozumiem. Tak się fajno robi na ulicach, kolorowo jak uny wyjdo z tymy balonamy na ulice. Muzyczka gra, tańce, korowody, wszyscy się całujo, kobitki z kobitkami, faceci z facetami. No super ! Tak ładnie się bawio...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

...na dobranoc dla wnucząt
wieczorne czytanie
przez dziadzię Robusia
i babunię Anię...

Za siedmioma górami, za siedmioma morzami w chatce wśród lasu (bo to zielona wyspa jest, nad Bałtykiem jakby co) mieszka mały Jacuś. Jacuś ma 4 latka i jest szczęśliwym dzieckiem bo rośnie w kochającej się rodzinie. Tata Jacusia,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dlaczego tylko małżenstwa dla pederastów i lesbijek.
A inni?
Przeciez oni tez kochają, a ze inaczej to co komu do tego.
Pajace, błazny i komedianty salonowe z fajnej Polski, Ollejniki, Lisy, postepowcy z Czerskiej i Wiertniczej różne Środziny i Szczuki szable w dłoń i do walki.
Walczcie o ich prawa.
Oni żyją wsród...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Muni
Kraj

Nie wiem jak to funkcjonuje w krajach, które to zainstalowały. Pewnie w USA, które opiera się na "common law" jest to w trakcie jakiegoś nieustannego tworzenia, bo co parka gejów, to nowy precedens, więc mają sądy mnóstwo twórczej pracy.
Ale u nas? Jak to może wyglądać?
Otóż niezbyt może to wyglądać, bo rozpieprzy nam to państwo i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Ten dzień zaczął się dramatycznie, a wszystko z tego powodu, że pierwsza a miała lekcje na nieco późniejszą godzinę. Przed lekcjami Łukaszek, Gruby Maciek i okularnik rozłożyli się na murku w kącie koło pawilonów handlowych i spisywali z zapałem jedne od drugiego zadania domowe. Nagle okularnik podniósł głowę i zawołał:
- Czwartek, uważaj...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Ostatnie medialne wydarzenia ze związkami partnerskimi i A. Grodzko oraz pomniejszych wiele innych można w dużej części tłumaczyć chęcią rządu do odwrócenia uwagi Polaków od rzeczy ważnych i istotnych dla ich życia teraz i w przyszłości. Oczywiście sprawy moralno-etyczne są bardzo ważne, ale one – w takim kształcie w jakim się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Kraj

Temat homomałżeństw nazywanych dla niepoznaki "związkami partnerskimi" wraca jak bumerang. Z braku możliwości zmiany Konstytucji ideolodzy Palikota musieli wymyślić coś innego, żeby zmusić to durne, zacofane społeczeństwo do światłej nowoczesności.

 

Zanim zacznę, muszę przypomnieć kilka podstawowych definicji.

Przywilej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Ło matko!
Salon lewacki oraz postkomuuna znowu w stanie wrzenia oburzenia.
Dla mnie to żadna nowość, bo lewactwo i związany z nim salon IIIRP postkomunistycznej trwa w tym stanie nadętego wzburzenia i oburzenia permamentnie od lat.
Oburzali się na Lecha Wałęsę, że „przyśpieszacz z siekierą”, który nic nigdy nie zrobił i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W medialnej nagonce na posłów odrzucających związki partnerskie należy wspierać oddolne inicjatywy, takie jak np. ta- Fundacji Mamy i Taty-podziękowań dla posłów chroniących rodziny.

Szanowna Pani Poseł,
Szanowny Panie Pośle,
pragniemy wyrazić nasze pełne uznania podziękowanie za Państwa postawę podczas...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Posłanka Pawłowicz usiłowała powiedzieć, że otoczenie innych, niż małżeństwo związków między ludźmi, "szczególną opieką państwa" - pozbawia małżeństwo konstytucyjnej cechy "szczególności".
To mniej więcej tak, jak gdyby przywilej załatwiania spraw poza kolejką przysługujący ciężarnej kobiecie, rozciągnąć na wszystkich innych; następuje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dziś pojawiły sie dane GUS z podsumowaniem poprzedniego roku oraz prognozami na obecny. Dane winny być dla polityków alarmujące.

Bezrobocie cały czas rośnie - wynika z danych GUS. I to we wszystkich województwach. Bez pracy jest już ponad dwa miliony ludzi.

Z danych na koniec grudnia 2012 roku wynika, że 433 zakłady pracy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Od kilku dni huczy w Polsce po odrzuceniu przez Sejm projektów ustaw o związkach partnerskich. Prorządowe media zasypują nas informacjami, jak źle decyzja naszego Sejmu odbierana jest w innych europejskich krajach. Podobno nasze społeczeństwo jest homofoniczne oraz zaściankowe.
Nie wiem czemu ktoś przejmuję się, co o tej decyzji myślą...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zbinie
Kraj

 Mam nieodparte wrażenie że im dalej posuwa się dyskusja o związkach partnerskich tym bardziej jej uczestnicy oddalają się od meritum. Za i przeciw . Ale o co chodzi? Jaki jest problem do uregulowania? Czy ktoś jeszcze o tym pamięta?

 Dzisiaj jest tak że ruch gejowski ma jakieś pomysły i one ustawiają całą dyskusję - tak/nie. Dać im /...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Dzisiejsze /25.01/ głosowanie w sprawie związków partnerskich miało znaczenie. Okazało się, że aż 46 posłów Platformy zagłosowało inaczej niż życzyli sobie tego Tusk, Nowak, czy Grupiński. Tusk ma teraz ból głowy, oprócz bólu gardła. Po raz pierwszy konserwatyści z jego partii w tak dużej liczbie zagłosowali przeciw niemu.

  Przy...

4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W świecie prorządowych mediów jak i w internecie zawrzało. Wszystkie projekty ustaw o związkach partnerskich odrzucono, celem ataków stała sie profesor Pawłowicz. Przedstawiła ona w debacie stanowisko PiSu, mówiła m.in.:

Pawłowicz oceniła, że zajmowanie się w sytuacji kryzysu "projektami ustaw obyczajowych", jest próbą odwrócenia uwagi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika prof Rycho
Idee

Oto pełna lista, powyżej posłów PO, którzy zagłosowali przeciwko projektowi swojej partii!

Dziś historyczny dzień- wielu dziennikarzy stawia pytania ,czy to koniec PO i Tuska .

Wczoraj dali poczatek swej wielkiej arogancji wobec Narodu :wielkie nagrody dla zakłamanej Kopacz,jej podwładnych i chciwego Borusewicza......

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Po odrzuceniu ustaw o związkach partnerskich pojawiło się kilka triumfalnych tekstów. Czy radość ta przedwczesna nie była okaże się we wrześniu.
Na pierwszym posiedzeniu Sejmu po wakacjach, czyli pod koniec sierpnia, klub Platformy przedyskutuje projekt ustawy o związkach partnerskich autorstwa Artura Dunina (PO). W środę projektem zajęło...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika roland
Kraj

Jak zapowiada portal wpolityce.pl czeka nas nowa wrzuta - wraz z ustawą o emeryturach będzie omawiany temat ideologiczny - zastępczy, tzw "związki partnerskie" - przypuszczalnie wraz z in-vitro.

"Reforma emerytalna przeciwstawia Platformie zdecydowaną większość społeczeństwa, a także jej własnych wyborców. Ta reforma ujawnia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Tata Łukaszka siedział w pracy i z każdą minutą jego nastrój się poprawiał. Jeszcze dwie godziny... Jeszcze godzina... Jeszcze pół godziny... Już!
Weekend!
Tata Łukaszka powyłączał wszystko w swoim pokoju, przekręcił klucz w zamku i wsiadł do windy. Jadąc w dół mijał niższe piętra na których kłębiły się tłumy. "Oni jeszcze w pracy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

I oto mamy kolejnego "Mesjasza", który wszystkim zrobi dobrze, kraj będzie miodem i mlekiem płynący, a w nim każdy z każdym, brat z bratem, siostra z bratem, teściowa z zięciem, teść z synową, a jak się już zestarzeją, to
zostaną im czwartki dla seniorów.
Będziemy żyli długo i szczęśliwie na wyspie zielonej, a wokół nas...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Tata Łukaszka razem z synem pojechali w sobotnie przedpołudnie na zakupy do centrum handlowego. Od razu zobaczyli sporą grupę ludzi tłoczącą się koło głównego wejścia do pawilonów.
- Znowu pewno jakieś kupony rabatowe rozdają... - westchnął tata, a Łukaszek zaczął podskakiwać na siedzeniu i krzyczeć, że koniecznie muszą zobaczyć te kupony...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Proces promocji homoseksualizmu w Polsce zyskał kolejnego powiernika – jest nim prezes Donald Tusk. Opowiada się on za odejściem od biologicznego modelu rodziny, a za rodziną manipulowaną społecznie*. Tuskowi bije brawo Włodzimierz Czarzasty.

  Znany gangster, (afera Rywina) działacz PZPR, partii obrony mniejszości...
0
Brak głosów