Brzeziński lepszy niż Kaczyński??

Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Oglądałem "Wiadomości" TVP 1, prowadzący audycję Kraśko cytował wypowiedź Brzezińskiego. Brzeziński uznał że Rosja może zaatakować kraje bałtyckie. Oczywiście Kraśko do skomentowania tej wypowiedzi zaprosił...szefa WSI-liczył że ten sypnie Putina w tej sprawie??? Ale ja nie o tym...

Kraśko z wielkim niepokojem odnosił się do słów Brzezińskiego....Choć tak po prawdzie to teraz w temacie Rosji każdy jest mądry. W internecie setki wpisów na temat możliwości Rosji powstało....każdy amator wie że Rosja dąży do konfrontacji z zachodem. Ale mówienie o tym dziś nie jest żadną sensacją. Kraśko winien przytoczyć inne słowa w temacie Rosji, te wypowiedziane przed agresją na Ukrainę...

Świetnie wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę! 

One oddają najcelniej zamierzenia Rosji, są tym cenniejsze że wypowiedział je prezydent Polski w 2008 roku. Przemówienie w Tbilisi i te słowa Lecha Kaczyńskiego winny być dla polityki takim samym symbolem jak słowa Kennedy'ego-Ich bin ein Berliner („jestem berlińczykiem”) z 1963 roku. Takim symbolem stały się też słowa Reagana-Panie Gorbaczow, niech pan zburzy ten mur! z 1987 roku. 

To słowa śp. Lecha Kaczyńskiego winny być mottem naszej polityki zagranicznej. Tymi słowami powinniśmy docierać do naiwniaków z zachodu. Te słowa muszą robić wrażenie. 

Liczę że Pan Kraśko nie będzie cytować podróbek-jest oryginał, jest z czego czerpać.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (8 głosów)

Komentarze

a nie ci z zachodu, ktorzy to zresztą handluja nami jak chcą i kiedy im to na ręke.

Vote up!
1
Vote down!
0

cui bono

#1466033

Jeśli władze na to pozwalają....Przykład Turcji i Węgier pokazuje że można prowadzić niezależną politykę....

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1466061

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

co ta wladze wybrali, badz teraz ja toleruja.
Jaki narod taka wladza.
A tymi gudlajami Krasko i Brzezinskim to bym se glowy nie zawracal obaj sa na syjonistycznym garnuszku i sieja taka prorpaganda jaka im podpowiedza.
Brezinski w szczegolnosci to wyjatkowy antypolski parch, ktory przez lemingi jest uwazanay za autorytet.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1466177