Pod ścianą

Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Kraj

Kiedyś pisałem tu o Tusku, który z mownicy sejmowej lżył Jarosława Kaczyńskiego i oskarżał go wykorzystywanie śmierci brata dla własnych, niegodnych celów. Napisałem wtedy, że większego kurewstwa w życiu nie słyszałem. Ktoś z komentujących poddał w wątpliwość moje przekonanie, że większej podłości nie można wymyśleć.

Miał rację. Jak większość z nas nie zawsze mam czas by się wsłuchiwać w codzienne bzdety tzw. polityków, ale jeśli jest prawdą, że poseł Halicki oskażył Martę Kaczyńską o próbę wyłudzenia jakichś pieniędzy, bo zamach to nie wypadek, to natychmiast zmieniam swój naiwny pogląd.

Słusznie, jestem idiotą.

W najśmielszych przypuszczeniach nie mogłem przewidzieć, że można się posunąć aż do do takiej podłości.

Najpierw dygresja: jestem filologiem. Znam zasady net etykiety, sam staram się ją stosować, lecz niech nikt mi nie mówi, że język ma mijać się z prawdą. Język jest po to by do prawdy się zbliżać. Czy jest, w w związku z tym, ktoś, kto mi zabroni powiedzieć, że Halicki jest superchujem? Co byście powiedzieli, gdyby wam jakiś pętak zarzucił, że chcecie śmierć obojga rodziców zamienić na pieniądze? Co byście powiedzieli? Że co, że to nie prawda? Że tak się nie godzi?

Ostatnia łajza - tak trzeba powiedzieć. Po to są takie słowa.

Ja nie mam wątpliwości. Niech mnie żaden Admin nie próbuje pouczać, że mam stosować savoir vivre. Nie po to przez stulecia język się zmieniał i kształtował by go teraz kastrować, no właśnie, w imię czego?

W pełni świadomy słów, które tu piszę, twierdzę i uważam, że wypowiedź posła Halickiego spełnia wszystkie warunki by wobec niej i jego zdjąć wszelkie ograniczenia jakiejkolwiek poprawności, bo na nią nie zasłużył.

Poseł Halicki jest zwykłą kanalią. Za mało? OK. Jest biednym, przeraźliwie przestraszonym pieskiem, który znalazszły się pod ścianą, nie wie czy szczekać, czy może ją obsikać...

A teraz pytanie zamiast konkluzji:

Co my na to? Jak długo jeszcze mamy pobłażliwie czekać i słuchać ujadania kundli?

Brak głosów

Komentarze

 te same odczucia. Coś takiego nadaje się dla prokuratury (tej prawdziwej, kiedy przyjdzie) i społecznego potępienia. Ten dupek nie wiedział widocznie, czym błysnąć przed obliczem Herr tusska, no i rzygnął. Zapamiętam sobie tę kanalię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#312529

Odpowiadam - tak długo dopuki w ojczyźnie żyje kilkumilionowa sfora kundli, odziedziczona po PZPR, MO, ORMO, ZOMO, Informacji Wojskowej i jej córki WSI oraz wszelkiego rodzaju innej maści kolaborantów i złodzieji. To oni i ich progenitura stanowią żelazny elektorat PO, PSL, SLD. Poczucie przyzwoitości jest im tak obce jak 7 przykazanie - nie kradnij.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tango

#312566

Wobec takiego skundlonego "polityka"? brak w Kosmosie określenia! Oni przechodzą samych siebie w obrażaniu innych!
Szkoda klawiatury dla takich....!!!

8.12.2012 10.42

Vote up!
0
Vote down!
0
#312569

Szczęście tego pajaca i reszty, a nasz pech, że jesteśmy Narodem cywilizowanym, bo inaczej, tę pętlę, którą sami sobie zapletli i na szyję zakładają, już dawno byśmy zacisnęli...

Vote up!
0
Vote down!
0
#312583

marcopolo

Szanowny Panie! Calkowicie sie z Panem zgadzam,ale zastanawia mnie obojetnosc PiS na takie miernoty,a przeciez wystarczy zrobc wykaz nazwisk tych miernot i podac do publicznej wiadomosci,ze od tego i tego dnia przedstawiciele PiS nie biora udzialu w dyskusji TV ,jezeli beda obecne te MIERNOTY,a ,jeszcze jedna sprawa b.wazna jezeli beda robic z sobie "jaja" na wizji ,prowadzacy ,czy jakis inne Rozenki,Palikoty,czy Millery i oczywiscie I Adwokat RP - komuch  KALISZ ,to prosze wstac i wyjsc,czemu siedzicie i pozwalacie soba pomiatac!!Nie martwcie sie nie zostaniecie sami ,jest nas kilka milionow ,a reszta jak zobaczy ,ze nie pozwalacie sie soba ponizac ,to i was popra!!Godnie z podniesionym

czolem kroczcie do zwyciestwa ,bo prawda wkrotce ZWYCIEZY!!Podrawiam!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#312589

Rzecz tylko w tym, że te MIERNOTY (ładnie ich Pan nazwał, dobitnie i z klasą :] ) nic sobie z tego nie zrobią, nasrać im na łby to powiedzą, że deszcz pada, ba wykorzystają to w swoich celach. Zaraz wszystkie media na usługach trąbić będą jak to z przedstawicielami PIS nie da się prowadzić "nowoczesnego dialogu", jak to się obrażają i chamsko zachowują wychodząc ze studia lub odmawiając udziału w debacie, gwałcąc przy tym savoir-vivre, Konwencję Genewską i Konstytucję Demoludów z Marsa...Tępy leming obejrzy, wysłucha, przyjmie posłusznie i przekaże dalej. Dla takiego ruchu potrzebne by było nagłe, masowe poparcie trzeźwo myślącego społeczeństwa, żeby działanie o którym Pan piszesz uznano powszechnie za prawidłowe, bez względu na naciski mediów, zagranicy czy innych ufoludków. Taka odcinka i nagłe przesterowanie z efektem kubła zimnej wody i zasadą "jesteś z nami a jak nie to wpierdol". Wtedy, może by się udało ten chlew wytępić.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#312695