DAMA i prostak

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Aż się nie chce komentować takich bredni Marty Kaczyńskiej, której zdrowie psychiczne najwyraźniej szwankuje - mówi "Super Expressowi" Poncyljusz,

To odpowiedż "dżentelmena" o wygórowanych aspiracjach lecz małych możliwościach i jeszcze mniejszego talentu na wywiad Marty Kaczyńskiej w tygodniku Uważam Rze.
Córka ś.p.Prezydenta LK podważyła prawo "dziedzictwa" po Lechu Kaczyńskim dla PJN.

- Wiemy, że już w sierpniu prowadzili rozmowy z Palikotem- powiedziała

- Nie są, jak próbowali siebie nazywać, dziećmi Lecha Kaczyńskiego. Niektóre z tych osób od dawna nie były w kontakcie z moim tatą, a teraz publicznie przypisują sobie jakąś wyjątkową bliskość. To nieprawda.-

Jej zdaniem, założyciele ugrupowania od początku działali na szkodę PiS i nigdy nie wspierali prezesa partii - prywatnie jej wujka.

- Sama byłam świadkiem, jak w sztabie wyborczym stwierdzano, że nie chodzi o wygraną, bo na nią nie ma szans" - ujawniła, podkreślając, że osoby zaangażowane w kampanię, które później założyły PJN, "nie były szczere -

Marta Kaczyńska zadarła z pożądanym przez kobiety zwyciężcą rankingu - polityka, z którym Polki chcą uprawiać seks!
Paweł Poncyljusz z PJN, który nie robi tajemnicy z tego, że żona jest o niego zazdrosna.
A zwycięstwo w rankingu jest dla niego przyjemne.

- Żona się ze mnie śmiała, szydziła - powiedział w programie "Rozmowa Rymanowskiego" poseł Paweł Poncyljusz. Skomentował w ten sposób sondaż, z którego wynika, że Polki chętnie umówiłyby się z nim na randkę.
Poncyljusz zażartował, że może to dla jego żony przykład, że dobrze wybrała.

A może trzeba się zapytać, czy u Poncyliusza wszyscy zdrowi.

http://www.tvn24.pl/0,1687504,0,1,poncyljusz-zona-sie-ze-mnie-smiala,wiadomosc.html
http://www.pardon.pl/artykul/13644/kaczynska_to_nowy_jaroslaw_oni_nie_maja_prawa
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/marta-kaczynska-pjn-nie-ma-prawa-do-dziedzictwa-mojego-taty-pawe-poncyljusz-jej-zdrowie-psychiczne-n_171633.html

ps. polecam cały wywiad w tygodniku przeprowadzony przez Michała i Jacka Karnowskiego.

http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/542915,Uwazam-rze-warto-czytac.html

PJN ma nowego wroga.

Brak głosów

Komentarze

Z Poncyliusza wyszedł taki najzwyklejszy Palikot, taki zwykły buraczany kmiot. Jak można w taki sposób wypowiadać się na temat osoby darzonej powszechnym szacunkiem, która w tak straszliwych okolicznościach utraciła najbliższych. W tym momencie należało by raczej zapytać kim jest naprawdę ten pajac mający o sobie niczym nieumotywowane mniemanie. Polityk z "wyciętego lasu", a robi na kanapie dużo hałasu. Kto to jest Poncyliusz? To jest przecież polityk „od czapki” i powiedzmy sobie szczerze taki kieszonkowy prezesik komicznej kanapy pod nazwą „Palikot Jest Najważniejszy”. Poncyliusz i cała ta jego paczka kluzikowców z "piaskownicy" PJN dokazywała sobie z Palikotem w czasie kiedy ci ludzie (rzekomo) prowadzili kampanię wyborczą Jarosława Kaczyńskiego. Słowem knluli świństewka mniejsze i większe pod Jarosławem Kaczyńskim, a dziś chcą się podpierać autorytetem śp. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Podłość w polityce występuje wszak często, ale to co zaprezentował Poncyliusz to jest jednak wyjątkowe draństwo. Oni się "przejadą" na tak bezczelnym kpiarstwie z rodziny Kaczyńskich. Ta fala drwin i obraźliwych wypowiedzi już na szczęście opada i nakręcony Poncylliusz o tym po prostu nie ma pojecia, a przynajmniej nie przyjmuje tego do wiadomości. Poncyliuszowa hucpa robiona jest pewnie na kolejne zamówienie wsi24, ale z pewnością nie poprawi wątłych notowań kanapowców. Poparcie dla nich nadal będzie oscylować w granicach błędu statystycznego. Poncyliusz to przysłowiowy „cienki Bolek”, poważny polityk nie zachowuje się w ten sposób, ale prostak tak.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#135537

Jak ktoś nie ma argumentów to zachowuje się właśnie tak jak Poncyljusz. Polacy powinni z urzędu dostać doktoraty z psychologii społecznej. Rządy Tuska tak nas w tej dziedzinie wyedukowały, ze łatwo jest poznać kto kim jest.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135548

Bez przesady. Proszę. Pamiętajcie o jednym. Słowa Pawełka słyszycie w odpowiednim medium i w określonym kontekście. Odpowiednie tło i można z tych samych słów można wyczytać co innego.

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#135561

w stosunku do kobiety jest zwykłym chamstwem. Zresztą zauważam, że członkowie PJNu nie grzeszą taktem i chętnie używają słów powszechnie uważanych za niekulturalne. Komu chcą tym zaimponować?

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#135547

Chamstwo powiadasz...

To sporo się musiało zmienić w tak zwanym międzyczasie, bo zupełnie niedawno jeden frajerzyna na tym portalu bez krępacji obiecywał, że napluje kobiecie w twarz wzbudzając tym radosne chrumkanie u filcowni.

ukłony.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135570

Taki mydłek w typie "Edek z fabryki kredek".Na żagle bym go(celoooowo..) nie zaprosił,a i w góry bym z nim(też celowo)nie poszedł.

Szybki ziemniak.Wsadzony w piwnicy jesienią,do wykopania na wiosnę.

Pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#135549

Kiedyś ten EDEK zawinął mi majty jak u Olusi nocowałem....

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#135563

Swoją drogą to bardzo fajny koleś. Uczciwy, inteligentny. Ma fajną żonę, super dzieciaki. Trochę naiwny, ale złego słowa na niego nie powiem! I jestem pewien, że Ci którzy go znają również!

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#135564

prostak z pjn i cham paligłup,......10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#135614

To, że zaszedł tak wysoko we władzach PiS, może tylko dziwić. Ani bystry, ani mądry, ani kulturalny. Jak odszedł do PJN, stwierdziłam, że to z korzyścią dla PiS. Może kobiety wypowiedziały się o nim pochlebnie (mnie się jednak nie podoba), ale wątpię czy będą chciały zmarnować na niego swój głos wyborczy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135653

tylko że .....nie ta klasa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135679