Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz

Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Kraj

To nie prowokacja. Mógłbym z łatwością wymyśleć inny tytuł, gdyby nie przekonanie, że każdy inny rozmydla skutecznie problem, który chcę poruszyć. Przyjdą takie czasy, że oba nazwiska historia nagrodzi według własnej miary. A nasze stukanie w klawiatury ma sens tylko wtedy, kiedy nam się uda te obie postacie ocenić właściwie, bez niepotrzebnych uprzedzeń.

Mam pewien komfort: nie śledzę codziennie dokonań jednego, czy drugiego, więc nie mam zamiaru i wręcz nie mam prawa wystawiać oceny. Chcę tylko powiedzieć, że cieszę się, że są obaj. I byłbym matołem, gdybym nie dostrzegał zasług ich obu dla ratowania honoru nas wszystkich, patriotów, którym miłość do Ojczyzny nie myli się z zachwytem nad Europą.

Ale mam wątpliwości. I jeden i drugi zawodzą mnie ostatnio. III RP gaśnie jak nędzny ogarek, a oni się nadymają i kłócą, kto ma dmuchnąć pierwszy, zamiast dmuchać razem.

Pamiętam Marsz, po którym wróciłem do domu dumny i pełen nadziei, że nas nikt nie ruszy. Słuchacze Radia Maryja i ludzie z klubów Gazety Polskiej szli ramię przy ramieniu, a ja – wolny elektron – czułem się zaszczycony, że mogę iść obok i nikt mnie nie odrzuca. Wtedy czułem siłę. To nic, że potem tuskodupcy rządzili w rankingach. Już wtedy wiedziałem, że nas nie zatrzymają.

Dziś też wiem. Ale po co ta małostkowość? Niedawno ojciec Rydzyk ogłosił wszem i wobec, że trzeba być czujnym i nie dać złapać się na lep tej telewizji, co to nie wiadomo skąd się wzięła. Ja myślę, że to nie fair. A czy nie lepiej byłoby się najpierw dowiedzieć i potem ogłaszać?

Co na to Sakiewicz? Niby nic. Próbował udowodnić, że nie jest wielbłądem, a potem – cisza. No właśnie. Dlaczego? Domyślam się powodu: zobaczcie jacy jesteście mocni - bez nas. Kto przyjdzie na niedzielny marsz w obronie telewizji Trwam? W niedzielę zobaczymy …

Myślę, że obaj, Rydzyk i Sakiewicz to wielcy Polacy. Ja jednak ciągle czekam na kogoś kto wielkim nie bywa, lecz jest. Może się doczekam …

A póki co, idę w niedzielę na Krakowskie Przedmieście. Telewizji Trwam trzeba pomóc. A w poniedziałek będę oglądał TV Republika ... 

Mam inne wyjście? Nie mam. To przecież jakoś się ułoży ...

Brak głosów

Komentarze

Bardzo słuszna konkluzja.

Nie ma sensu dolewać oliwy do ognia - w otoczeniu i o. Rydzyka i Tomasza Sakiewicza nie brak palaczy i podpalaczy. Mam nadzieję, że zostaną w porę zlokalizowani i unieszkodliwieni.

Jeśli się posłucha jednego i drugiego, konflikt wydaje się być oceną na wyrost. Ot drobna różnica zdań w paru sprawach. Konflikt zaczyna się w zupełnie innym miejscu i najczęściej rozprzestrzenia się poza tymi środowiskami. Niemało tego wlewa się do sieci.

Ktoś bardzo mocno pracuje na ten konflikt - na 99% nie jest to ani o. Rydzyk, ani T. Sakiewicz.

Najlepsze co można zrobić w tej sytuacji to trzymać się z daleka od wszelkich wrzutek polegających na szczuciu jednych na drugich.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358107

Zgadzam się z Wami w 100 procentach.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358108

Cieszy mnie to niezmiernie.

Trzeba bardzo uważnie przyglądać się wszystkim, którzy rozprzestrzeniają chorobotwórcze wirusy, na bazie których ma być wyhodowana nienawiść między ludźmi utożsamiającymi się z mediami Redemptorysty i TV Republika.

Kiedy pierwszy raz dotarło do mnie, że wytwarzana jest linia podziału na TV Trwam i TV Republika - osłupiałem. Wydawało mi się to całkowicie niemożliwe do zrealizowania, ale jak się dobrze przyjrzeć, robione to jest z dużą wprawą, sięgającą doświadczeń młodości pułkownika Lesiaka.

Niestety sporo przyzwoitych ludzi daje się w to wciągać.

Np. wrzutka o kryszy Solorza nad Republiką była tyleż ordynarna co i genialna w swojej brutalnej prostocie. Kto mógł wpaść na taki pomysł ? Nie zdziwiłbym się gdyby był to ktoś, kto w towarzystwie obejmującym wszystkie zainteresowane strony (włączając w to Solorza) opracował w detalach całą tą "aferę".
Najmłodsi mogą nie pamiętać ale w polityce, szczególnie tej o kremlowskim ubarwieniu, nic nie stoi na przeszkodzie żeby odwieczny wierny sługus Moskwy, biorąc za pysk naród tubylców na rozkaz tejże Moskwy, mógł w tym samym rozdaniu straszyć... Moskwą.

To jest tak wyszukane jak strzelenie kogoś piąchą w mordę i wmówienie mu, że sam tak machnął własną grabą zamierzając się na niego, że pociągnął nią rękę napastnika, który chciał obu od tego uchronić ale nie dał rady.
No ale to działało kiedyś i działa teraz.
Kłamstwo do sześcianu trudniej zwalczać niż zwykłe kłamstwo jednowymiarowe.

Dlaczego wydawało mi się to absurdalne ?
Dlatego, że tzw. target obu środowisk medialnych jest całkowicie odmienny, ale razem, mają one wzajemnie się uzupełniającą ofertę.
Jeśli założymy, że TV Trwam i TV Republika nie są dla siebie zagrożeniem, wypada zastanowić się o trzecią stronę, jak w tym przysłowiu - gdzie dwóch się bije...

Obie te telewizje wzięte razem, stają się śmiertelnym zagrożeniem dla dzisiejszego status quo na rynku medialnym, które znakomicie pozorowało posiadanie szerokiego spektrum światopoglądowego, co prowadziło do przezabawnych incydentów, gdy ktoś stwierdzał - "człowieku, ja nie czerpię informacji z jednego źródła, ja czytam GW, Politykę, Wprost i Newsweek, oglądam Polsat i TVN zderzając ich przekaz z TVP, a do tego słucham TokFM i RMF FM" ;)))))

To właśnie ten medialny cyrk ze swoimi sztuczkami i małpami, może być prawdziwą ofiarą sprawnego funkcjonowania Trwam i Republiki.
Oni zrobią wszystko by temu zapobiec.

A my musimy pamiętać o jednym - wyłącznie z o. Rydzykiem lub wyłącznie z Wildsteinem i Sakiewiczem, nie zajedziemy dużo dalej niż jesteśmy obecnie. A jak nam "tamci" dobrze dokręcą śrubę, to śmiem twierdzić, że się cofniemy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358112

Ze to tylko sposób na przyciągnięcie telewidzów?

Moze jesteśmy zbyt prostolinijni aby zrozumieć tą grę?

Ze to tylko taka taktyka?

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#358119

zachowajmy spokój

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#358124

Nieważne jak mówią byle nazwy nie przekręcali ?

Wątpię.
Takie narzędzie jest dobre dla lajfstajlowych potentatów w stylu Benettona, a nie dla mediów, których podstawowym dobrem jest zaufanie do rzetelności.

Nie chce mi się wierzyć aby ktokolwiek przytomny sięgnął po taki styl autopromocji. Bez względu na to czy to miałoby dotyczyć TVT czy TVR.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358205

Mnie zastanawia jedno: dlaczego obaj nie chcą spotkać się i porozmawiać? Choć słowo "zstanawia" nie jest właściwe. Rzekłbym raczej: irytuje.

Kiedy byłem młody i wszystko wiedziałem, broniłem swoich racji zażarcie, do upadłego, żeby wyjść ze sporu zwycięsko (choćby tylko we własnym mniemaniu...).  Dziś wiem, że więcej satysfakcji daje przyznanie się do błędu, nawet gdy dałoby się go przykryć nie tylko tupetem, ale i tupecikiem.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#358148

Widać takie spotkanie nikomu do niczego nie jest w obecnej chwili potrzebne.
Nam też.
Wystarczy jak przestaniemy się dawać "wkręcać".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358203

gość z drogi

i serdecznie pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#382323

Przecież to są dwie różne telewizje! Różne w swoich założeniach programowych.

Telewizja "Trwam" kładzie główny nacisk na sprawy widziane z punktu KK.

Telewizja "Republika" kładzie główny nacisk na dotarcie do wszystkich Polaków. Tych z lewa i tych z prawa, lemingów, a nawet kołtuństwa. Według mnie TVR stawiane są bardzo niepoważne zarzuty, choćby ten dlaczego zaprasza lewicowców czy nawet lewaków? Wspaniale. Zwykle w takiej dyskusji na argumenty, lewicowcy i lewacy są rozbijani w puch. I ma być! Tak musi być. A kto kim był? Ano zobaczymy w praniu kim jest.

I jeszcze jedno. Gdzieś trzeba zacząć, wiadomo, że TVR nie dostanie własnej platformy cyfrowej, więc trzeba to miejsce gdzieś wykupić. Logiczne? Jeszcze czekam, ale zaczyna mnie coraz bardziej śmieszyć, nawet nie denerwować, poprostu potwornie śmieszyć. Jeszcze trochę i ......
____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#358166

masz racje
ale niektgórym zacietrzewionym wyznawcom o.rydzyka tego nie wytłumaczysz

odkad ja zabralam głos w tej sprawie, dla fanów o.rydzyka glos niepoprawny stalam sie tutaj dla nich wrogiem

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358169

 Nie wiem jakich masz swoich fanów, czuję ze czosnkowych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358212

Otóż nie są! No chyba że dla Ciebie "rozbijaniem w puch" jest stwierdzenie pana redaktora, że "jemu by się taki idealny komunizm podobał". Jeżeli o mnie chodzi, to ja już takie argumenty przerabiałem. Za pierwszej komuny.

A co do szerokiego spektrum widowni... Czy w ramach "docierania" należałoby zaprosić także lemingów z lat trzydziestych? Pamiętasz piosenkę z "Kabaretu", tę "Tommorow belongs to me"? Tacy jak ślicznie śpiewający chłopiec w mundurku i dziewczyna  podtrzymująca refren? Też powinni się znaleźć w programie i przedstawiać swoje argumenty, "by można było je rozbijać w puch"?

Myślę, że popełniasz i powielasz dość powszechny niestety błąd.  Mianowicie że misyjność mediów polega na pozyskiwaniu odbiorców metodą "dla każdego coś miłego". A jak się już ich pozyska, to się nad nimi popracuje. Błąd!  Błąd, który się zemści. Dlaczego telewizja "Trwam" trwa? Pomijając aspekt transcendentny, trwa między innymi dlatego, że nie zaprasza do programu księdza Bonieckiego (nie mówiąc o jego nowym przyjacielu) żeby mogli przedstawić swoje argumenty, które potem "rozbije się w puch". Wyznawców Hare Kryszna też redakcja nie zaprasza.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#358198

Widzisz, problem w tym, że taki idealny komunizm podobałby się każdemu. Przcież to Raj! Tylko widzę drobny problem. Raj bez Boga jest utopią! I to bardzo niebezpieczną utopią, bo tam gdzie nie ma Boga zaraz wpychają się bóstwa, takie w rodzaju Lenina, Stalina, Hitlera, Mao Ze Donga, Pol Pota, i wielu wielu innych. Skutek? Połowa ludzkości wysłana do..... Nieba lub Piekła.

Następna rzecz. DYSKUSJA!. Jak wyobrażasz sobie dyskusję gdzie wszyscy zgadzają się wszystkimi? Większego idiotyzmu w życiu nie widzialem, a trzeba przyznać, że prawica toczy taką dyskusję od dziesiątków lat. Skutek? ble, ble, ble, ble.

Dla przypomnienia. Telewizja "Trwam" jest prowadzona przez Zakon Redemptorystów, i choćby z tego tytułu nie wyjdzie poza określone granice, i chwała im za to! TV "Trwam" jest czymś stałym. I niech tak pozostanie.

Nie wszystko jednak co podaje do wierzenia Ojciec Tadeusz Rydzyk musi odpowiadać każdemu. I tu jest pole do do dziełania dla TVR. Obie telewizje wspaniale się uzupełniają. Szkoda, że niektorzy tego nie widzą,.... lub może mają inne zadania?
____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#358334

Może jednak nie każdemu by się podobał. Ten idealny komunizm. Sam znam kilka osób, które nie byłyby nim zachwycone; może inaczej sobie wyobrażają sobie Raj?...

"Następna rzecz. DYSKUSJA" Hmm... Idiotyzm, powiadasz? A może to właśnie  poznawanie przez dyskusję jest idiotyzmem? Rodzice? Spierają się w procesie wychowania dziecka? No, czasem! Ale na ogół wtedy nic dobrego z takiego wychowania nie wychodzi. A szkoła?! Spotkałeś się kiedyś z lekcją prowadzoną przez dwóch nauczycieli o odmiennych poglądach? A wspomniany przeze mnie Kościół - jak to jest z tymi homiliami? Czy jeżeli pytam przyjaciela o zdanie, moim obowiązkiem jest pobiec do jego adwersarza po kontr opinię?  Otóż chyba nie, prawda?

Spytasz być może, jak w takim razie sprawdzić, czy nie jest się nabijanym w butelkę? To proste: w konfrontacji z życiem. Jeśli w ocenie zdarzenia głoszonej dajmy na to przez Gmyza, coś mi nie będzie pasować, a stwierdzę , że sam nie podołam, to poszukam innego źródła. Ale na Atenę! Nie potrzebuję, żeby mi to źródło  wpychało się  w co drugie zdanie Gmyza.. 

Cóż! Nie wiem, jak wyglądają wszystkie programy telewizji Trwam. Nie oglądam telewizji, także tej. Wybieram programy w Internecie, i w nich widziałem, że oferta pozareligijna księdza Rydzyka jest dość pokaźna. Przed chwilą obejrzałem, też w Necie,  program pani Gargas z panem Macierewiczem. Myślę, że gdyby Anita Gargas zaprosiła do programu np pana Laska, to nie oglądałbym..

Do polemiki z Tobą też nie potrzebowałem czekać, aż ktoś inny się z Tobą nie zgodzi. :-)

Pozdrawiam 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#358356

Mieszasz trochę kilka różnych pojęć. Przykładowo, wychowanie dzieci przez rodzicow z dyskusją polityczną. Przeszedłem przez jedno i drugie, i wierz mi to są naprawdę dwie różne rzeczy.

Następne wspominasz o Homilii i nauczaniu w szkole. Obie rzeczy są nauczaniem i z dyskusją polityczną nie mają nic wspólnego.

Tak więc pozwól, że pozostanę przy własnym zdaniu. Dziękuję za polemikę i... do usłyszenia.
__________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#358384

Dokładnie.
Chociaż gdyby to nie było tak poważną sprawą, również uważałbym to za śmieszne, czy wręcz żałosne.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358202

jestem tylko wolnym strzelcem i jak mogę i kiedy mogę biorę udział wspierając Telewizję Trwam czy też wyjazd na Węgry itp.. Dlatego drażni mnie taki, no nie wiem konflikt czy tylko próba sił po prawej stronie. Nie mogę zrozumieć dlaczego tu po prawej stronie tak często dzelimy się i po podziale często jesteśmy sobie wrogami. Nasi przeciwnicy trzymają się razem i tylko  błędy wykluczają ich z bytu na szczycie. U nas natomiast zbyt częste różnice zdań. Zgdzam sie również z Tobą i czekam z nadzieją ,że "To sie jakoś ułoży".

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#358125

 Nie mieszaj miodu z dziegciem,odrobina obiektywizmu wystarczy.

Czy Sakiewicz przeprosił bądź wytłumaczył się z np:

- pomówień o. Rydzyka o agenturalność wobec Rosji (ZSRR)

- haniebnym udziale w szkalowaniu abp. Wielgusa

- śmiesznym donosie na o. Rydzyka do Watykanu?

Zamiast włączyć się w obronę tv TRWAM, przy okazji niszczenia jej, próbuje reklamować tv Republika. Zachowanie porównywalne do zachowania świni w pomidorach.

Nie ma znaku pokoju bez wyznania grzechów, pokuty, zadośćuczynienia i postanowienia poprawy.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358127

Odrobina zdrowego rozsądku powinna wystarczyć do konstatacji, że jest sprawa nadrzędna: Polska.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358129

 Polska to kraj i naród ze swoją przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Obowiązkiem patrioty jest służba Ojczyźnie i Narodowi, służba w prawdzie, szacunku, walka z nieprzyjaciółmi i wilkami w owczej skórze. Dopóki Sakiewicz się nie wytłumaczy, dopóty jest niewiarygodny. Wymachiwanie ruskim i podpieranie Piłsudskim nie zmienią tej oceny. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358141

tł, jeśli łaska.I proszę bez dętych, ogólnikowych pouczeń o obowiązkach patrioty.

Zastanawiające jest to, że gdy przeciwnik przegrywa, potencjalni zwycięzcy nasilają spory.Cui bono? Fecit, qui prodest.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358142

 Żadne pouczenia, tylko próba uporządkowania. Cui bono? Zapytaj Sakiewicza z jakiej loży pobiera instrukcje, inaczej jego postępowania nie da się wytłumaczyć. Pamiętasz jego haniebne wypowiedzi na temat Jana Kobylańskiego, Marszu Niepodległości, branie jurgieltu od Solorza? Łajza nie redaktor- patriota, psiakrew, typu Dworzaka- nawet w seminarium jak trzeba potrafił uczyć. I podobno z porządnej rodziny, jak Luft. Po jednych pieniądzach to wszystko. Czerwona V kolumna. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358145

Pamiętam. Co z tego? Pamiętam też z lat `60 i `70 haniebne wypowiedzi paru osób, które obecnie maszerują w pierwszym, patriotycznym szeregu. Chcesz wyrzucać z wojska sojuszników - nawet jeśli nie są wzorem cnót wszelkich - przed walną bitwą? Wyrzucaj, wyrzucaj...

PS. Co to jest jurgielt od Solorza?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358147

 ważne abyś robił z tego użytek. Jeśli sojusznik co jakiś czas próbuje mnie nozem w plecy, to jaki to sojusznik- materiał na zdrajcę. Nie chodzi o "cnoty wszelakie", chodzi o prawość. Jest w końcu red. nacz. cokolwiek by to miało znaczyć. Do wyrzucania mam takie kwalifikacje, ze co jakiś czas wyrzucam z siebie i sobie.

Jurgielt od Solorza- miejsce na satelicie. Podobno "tajemnica handlowa". 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358150

Najbezpieczniej - szczególnie dla katolika - jest wyrzucać sobie. Wtedy nie popełnia się grzechu fałszywego świadectwa.

Umowy handlowe - szczególnie między podmiotami prywatnymi - są objęte tajemnicą handlową. I dobrze, to normalne. Skoro TVR kupił miejsce na platformie Cyfrowej Polsatu, to kupił miejsce na satelicie. Masz jakieś konkretne dowody, że Polsat dał coś TVR w prezencie?

TV Trwam przez parę lat dzierżawiła częstotliwość od TVP. Mam mieć pretensję do ojca Rydzyka, że tak zrobił?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358152

Włazenie z nim w konszachty już jest bardzo podejrzane. Karmienie go lub karmienie się z jego garów- "tajemnica handlowa"- to tłumaczenia dla naiwniaków i swoich. Kto wierzy sam sobie szkodzi. Sam fakt podpisania umowy z TW pokazuje kolory Sakiewicza. Od prezentów są takie miernoty jak Nowak. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358156

Po przeczytaniu fragmentu zamieszczonej poniżej w tym wątku odpowiedzi @i-adamczk dla @darek123, który zacytuję:

"Mataczenie jakie uprawia Macierewicz, Sakowicz i sp- ółka da się wytłumaczyć chyba tylko strachem przed seryjnym samobójcą."

wszystko jasne. W tym ponad trzyletnia niemal zerowa aktywność @i-adamczak na NP.

Koniec rozmowy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358158

 potem osądzaj. Na tym świecie pełnym złości, są przypadłości nieuleczalne. No, nieszczęścia chodzą po ludziach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358161

Czy ochotniczy(?) członek komisji Laska nie rozumie, co to znaczy "koniec rozmowy"?

Nieszczęścia chodzą po ludziach i aż strach powiedzieć, co szlaja się po portalach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358163

 Ostatni wpis świadczy o katastrofie- zwieracze puściły!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358168

Kolejny przedstawiciel "garbatego bydła" pochylonego z troską.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358174

 myślałem, głodnemu chleb na myśli. "Garbaty" i pejsaty z trzęsionką jak ... na g...wnie albo przed ścianą płaczu.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#358206

Sygnał poszedł z matrixa, śpiochy się pobudziły.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358208

Poszedł, poszedł... ;-). Wszystkie ręce na pokład! Tzn. na klawiaturę :-)))! Z zainteresowaniem będę obserwował pojawianie się kolejnych "garbatych" ;-).

Vote up!
0
Vote down!
0
#358211

To panu i-adamczakowi to nie przeszkadzało?

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#358282

 pomyśl i poczytaj. Na ten temat pisałem już i dzisiaj i tutaj. Jedno juz dziś jest pewne: w zamachu na abp. Wielgusa uczestniczył Sakowicz i spóła, niestety.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#358319

Zamach czy ujawnienie prawdy? Od kiedy to kapuś i donosiciel jest stawiany na cokole? Nawet wtedy, kiedy przyznaje się do donosicielstwa i w dwa dni później idzie w zaparte?

Czym Abp Wielgus różni się się od innych TW? I akurat ten TW jest OK, a ci drudzy be?

Wiesz co koleś, a pocałuj ty nas wszystkich w d....., tylko przez papierek, abyś nie ubrudził.
_________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#358337

Jest parę priorytetów, i kto się z nimi zgadza powinien czuć się mile widziany i uszanowany - inaczej nigdy nie stworzymy silnego Obozu Patriotycznego!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358260

 ale trochę doświadczeń przybyło. O Wałęsie w WZZ też wiedzieli, a były to lata 70-te! I co? Brak reakcji w odpowiednim momencie się czasami potwornie mści. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358268

Jest parę priorytetów, i kto się z nimi zgadza powinien czuć się mile widziany i uszanowany - inaczej nigdy nie stworzymy silnego Obozu Patriotycznego!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358261

zajrzałam do dossier szanownego blogera: no, no, przez 3 lata 52 punkty, to wspaniała kwalifikacja do wygłaszania miażdżących ocen. Powiem więcej: ho, ho!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#358130

 Czy pisanie byle czego o byle czym, (jak Szanowny bloger "ćwiczy"), jest miarą "kwalifikacji? Na temat "markowa" na temat, inaczej wyłazi słoma z butów i wpisy typu "a wy murzynów bijecie. Zenada.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#358143

... Twoimi adwersarzami są tutaj nie jakieś siusiumajtki i gówniarze, a poważni i wykształceni ludzie. Zjedź z tonu i bez wycieczek ad personam! Myślę, że się zrozumieliśmy. A jeśli nie, to chyba będziesz się musiał z nami rozstać na jakiś czas,

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358144

 Dzięki za zwrócenie uwagi, prawda w oczy kole. Zwróć proszę uwagę tym " siusiumajtkom i gówniarzom", jak ich nazwałeś. Oni nie są moimi adwersarzami. "Markowa" wykazał: przez 3 lata mozna się obejść bez wpisów. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358146

Zostawcie w spokoju Abp. Wielgusa, gdyby nie zaplątał się w donoszenie, we współpracę z SB, nie byłoy całej sprawy. Niestety zaplątał się! SAM TO PRZYZNAŁ!!!! Koniec! Dosyć tego!
________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#358170

 Swoim wpisem zaplątałeś się Ty a nie abp. Wielgus. Kup ksiązkę " Zamach na arcybiskupa" Sebastiana Karczewskiego, moze co nieco rozjaśni. Moze. Pamiętasz jak załatwili Gabriela Janowskiego? A "Dramat w trzech aktach" oglądałeś?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358215

Proponuję poczytać akta IPN, a później zabierać głos.
_________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#358338

nie pieprz wierszy, bo.... zwolenniku niecnych czynów

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#358172

 Oj. Rydzyk w przeciwienstwie do Sakiewicza nigdy nie atakowal patriotow. Sakiewicz nazwal Grzegorza Brauna prowokatorem i wystapil z komitetu Marszu Niepodleglosci poniewaz byl w tym komitecie czlowiek, ktory zawsze sluzyl Polsce i Polonii a mianowicie Jan Kobylanski. Do kogo Sakiewicz wysylal te dziwne sygnaly, dlaczego to robil itd.? Bardzo chcialbym znac odpowiedzi na te pytania, czesto o tym mysle. Czytelnicy GP i widzowie tv TRWAM zawsze wspierali sie wzajemnie, miedzy nimi nie ma podzialow poniewaz jest to ta sama patriotyczna czesc Polakow.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#358137

To niech obie telewizje biją POlszewie i jej wrogie media.
Tak myślą zwykli zjadacze chleba,ale nie biznesmeni i politycy,u nich walka o w wpływy i o kasę,zabija lub ucisza,sumienie by być prawym,do czego sami głośno nawołują.

TV TRWAM jestem pewny,a TV Republikę jeszcze nie,bo dopiero wystartowała,i trzeba czasu by mieć jakiś osąd,a jak zmieni
kierunek,do widzowie zaraz to zobaczą.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358149

 Chyba z daleka widac lepiej, warto poczytac co o Rydzyk mowi o p Sakiewiczu i jesli wierzymy temu pierwszemu to nie mozemy jednoczesnie wierzyc drugiemu (nie podwazam jednak jego zaslug w naglasnianiu sprawy katastrofy smolenskiej) . Warto tez zastanowic sie nad pro izraelskim kursem gp a (jak twierdzi S Michalkiewicz) lobby izraelskie dazy do uciszenia RM i telewizji Trwam . Moze to tlumaczy tzw "podszczypywanie" RM przez p Sakiewicza. Moze wielu sie na to oburzy  ale mnie sie wydaje ze p  Sakiewicz (ale nie ludzie popierajacy gp) to w przeciwienstwie do o Rydzyka nie prawdziwy patriota ale duzego kalibru cwaniak (samozwanczy "wrog ludu czy "partyzant wolnego slowa").  Dla mnie ktos kto szkodzi Kosciolowi  mimo ze walczy z postkomuna  faktycznie dziala razem z nia przeciw Polsce. Poza tym nie uwazam za patriotyzm wyslugiwanie sie  agenturze  panstwa A po to zeby dzialac przeciw agenturze panstwa B. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358151

 Jeśli do tego dołożysz fakty o inscenizacji w Smoleńsku braku dowodów na wylot samolotu do Smoleńska, o których pisze i dowodzi Krzysztof Cierpisz ze Szwecji, będziesz jeszcze lepiej widział. Mataczenie jakie uprawia Macierewicz, Sakowicz i sp- ółka da się wytłumaczyć chyba tylko strachem przed seryjnym samobójcą.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358153

Mataczenie uprawiane przez Macierewicza... Brawo, brawo!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358159

Ty mozesz mieć gdy wyłączysz telewizor a włączysz rozum. Na początek wystarczy gest Kubusia Puchatka. i konstatacja: myśleć, myśleć, myśleć!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358164

...!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358165

 Nie przejmuj się, to się leczy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358171

Pisząc o mataczeniu masz na myśli Maciorę-Maciorewicza i wydawany przez niego ryk maciory?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358196

weż tę niebieską tabletkę, bo coś z tobą nie teges

pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#358176

 Jak bierzesz, to podziel się wrazeniami. A jak masz coś mądrego do powiedzenia to wal prosto z mostu, nie jak "Satyr" ni z gruszki ni z pietruszki. Według ciebie jak ktoś wątpi i wykazuje fałszywość ustaleń ZP i GP to na bank przydupas Laska i wsiakaja moskowskaja swołocz. Cóz, kazdy sądzi po sobie. Sądzę ze musisz podwoić dawkę albo zmienić lekarza (suflera).

Vote up!
0
Vote down!
0
#358200

... kij w mrowisko. Obudziłeś się z głową w nocniku i pieprzysz. Może najpierw podziękuj tym, którzy ci obiecali zapłacić za wierszówke na Niepoprawnych.pl, a nie zapłacili i do nich wylewaj swoje chore pretensje. Co ma znaczyć tekst, cyt.: "Mataczenie jakie uprawia Macierewicz, Sakowicz i sp- ółka da się wytłumaczyć chyba tylko strachem przed seryjnym samobójcą"??? Czy wiesz, co napisałeś? Jakie mataczenie? Czas zatem, abym użył swojego ulubionego powiedzenia w stosunku do "mądrego inaczej". 

Otóż... "jesteś tak móndry, jak Krysioków dzieciok. Jeno się toto urodziło, już dwa zómbki móndrości mioło"!

Satyr   
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358191

 Weź urlop, włącz internet i zwoje mózgowe, moze coś z tego wyjdzie. Trzeba mieć nadzieję, przynajmniej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358201

... zanim zrozumiesz, o co pytam. Zatem powtarzam je jeszcze raz: Co ma znaczyć tekst, cyt.: "Mataczenie jakie uprawia Macierewicz, Sakowicz i sp- ółka da się wytłumaczyć chyba tylko strachem przed seryjnym samobójcą"???

Satyr   

P.S.
Za nisko siedzisz, abyś mi pisał, co mam robić.
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358247

 niz to co napisałem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358271

Jakby ktoś nie wiedział, te "fakty" inż. Cierpisza to taki FYM w wersji turbo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358195

A co, jeżeli to nie jest wysługiwanie się "agenturze państwa A", lecz taktyka nie prowadzenia walki na zbyt wielu frontach? A co jeżeli cieplejsze sygnały w tamtym kierunku, to jest próba wbijania (lokalnego) klina między litery "o" i "k" w słowie żydokomuna?

Mnie do TVR zniechęciło coś innego: na kilka audycji, które obejrzałem jeszcze bezpłatnie w Necie, połowa była z udziałem jakichś lewaków. Rozumiem, że  redakcja chce poszerzć krąg odbiorców, ale moim zdaniem powinna to robić pracując nad atrakcyjnością prawicowego przekazu, a nie poprzez wdawanie się w jałowe dysputy z czerwonym. W dodatku przegrane, bo na zachwyty zaproszonej panienki (w męskim kapeluszu) nad marksizmem, redaktora TVR stać było tylko na "argument", że jemu też by się taki idealny komunizm podobał (w domyśle "ale go nie ma"). Czyli "ustrój jest wspaniały, tylko ludzie do niego nie dorośli"? Już to skądś znam... Teraz na prawdę potrzebuję solidnego argumentu, żeby zacząć "Republikę" oglądać. Zwłaszcza że jest to także telewizja Ziemkiewicza, którego nie stać było na dwa zdania wyjaśnienia na początku "afery", o co chodziło z tym jego rzekomym powrotem do Hajdarowicza. Za dumny pan Rafał, żeby się tłumaczyć przed swoimi czytelnikami, którzy powinni go wielbić w milczeniu? Nie będzie się zniżał? To niech się pnie wysoko, choćby na drzewo!

  

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#358160

taaa
najlepiej dyskutgowac ze soba
a jeszcze lepiej posadzic tam o.Rydzyka i on pozamiata

ha,ha,ha....

Vote up!
0
Vote down!
0
#358177

W zasadzie forma Twojej odpowiedzi zniechęca do podtrzymywania rozmowy, ale powiem Ci tak:

"Każda dyskusja służy utwierdzaniu interlokutora w jego błędnym mniemaniu."

Dlatego ksiądz w czasie kazania nie zaprasza do dyskusji agnostyka, tylko męczy się sam, a od poziomu argumentów zależy, ilu słuchających kupi jego słowa. I liczy na to, że będzie wśród "kupujących" jakiś agnostyk.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#358199

Stasiek

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#362811

jesli juiz to nieprawdziwy

a ty prawdziwek jestes tak?
i masz patent na prawdziwka
smiac mi sie chce z tego argumentu

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#358173

[quote=Roman z USA]

 Oj. Rydzyk w przeciwienstwie do Sakiewicza nigdy nie atakowal patriotow.[/quote]

Nieprawda.

[quote=Roman z USA]Sakiewicz nazwal Grzegorza Brauna prowokatorem[/quote]

Nieprawda.

[quote=Roman z USA]Czytelnicy GP i widzowie tv TRWAM zawsze wspierali sie wzajemnie, miedzy nimi nie ma podzialow poniewaz jest to ta sama patriotyczna czesc Polakow.

[/quote]

Sugeruję najpierw przemyśleć to co ma się do powiedzenia, bo tego typu wypowiedzi wpisują się niestety w scenariusz rozwalenia jedności, o której piszesz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358209

 Widze, ze bardzo napracowales sie  aby mnie zdyskredytowac a zdyskredytowales samego siebie. Klamiesz jak Tusk ! Napisalem, ze oj. Rydzyk w przeciwienstwie do Sakiewicza nigdy nie atakowal patriotow, ty odpowiedziales, ze jest to nieprawda nie udowadniajac, ze jestem "klamca". Nie widze w twojej odpowiedzi ani jednego cytatu z kazania lub wywiadu z oj. Rydzykiem, ktory potwierdzalby, ze to ty masz racje a nie ja. T. Sakiewicz napisal nie tak dawno temu caly artykul poswiecony G. Braunowi w ktorym nazywa tego czlowieka prowokatorem, przypuszczam, ze artykul ten czytalo tysiece Polakow. Burza po tym artykule byla tak duza, ze nie wierze abys ty nie czytal tych wypocin T. Sakiewicza. Staralem sie odnalezc ten artykul ale niestety tak kompromitowal autora, ze chyba usunieto go z GP i niezaleznej.pl. Zamieszczam ponizej inny artykul Sakiewicza, ktory nawiazuje do tego  w ktorym atakuje G. Brauna.

http://niezalezna.pl/35280-pomocnicy-prowokacji

Co ma wspolnego to co napisalem z jednoscia? Uwazam, ze po Magdalence trzeba dmuchac nawet na zimne a Sakiewicz "popisal" sie juz nie pierwszy raz.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#358342

Nie napisałem, że jesteś kłamcą, a że to co napisałeś jest nieprawdą - różnica jest zasadnicza.
Z reguły na początku zakładam zwykłą niewiedzę.

Nie widzisz w mojej wypowiedzi ani jednego cytatu bo go tam nie ma i nie będzie, bo zbyt bardzo doceniam wkład o. Tadeusza w to co się dzieje w Polsce, aby w nieskończoność rozchlapywać rzeczy, które nie mają obecnie najmniejszego znaczenia i lepiej o nich zapomnieć.
Znane są mi dwa takie przypadki, w których w grę poszły podobne emocje i identyczny brak wstrzemięźliwości jak w przypadku Sakiewicza.

Sakiewicz - określenia Grzegorza Brauna prowokatorem znaleźć nie sposób, bo nigdzie (według mojej wiedzy) Tomasz Sakiewicz niczego takiego nie napisał. Odsyłam do tego samego artykułu, który podajesz.

Pisząc:
[quote]T. Sakiewicz napisal nie tak dawno temu caly artykul poswiecony G. Braunowi w ktorym nazywa tego czlowieka prowokatorem[/quote]
i uzasadniając to linkowanym artykułem po prostu ordynarnie kłamiesz albo zbyt słabo posługujesz się językiem polskim w czytaniu.

Sakiewiczowi baty za ten artykuł się należą, ale wyłącznie za to, że nazbyt pochopnie sam się nim wpisał do grona "pomocników prowokacji", bowiem prowokacja ma to do siebie, że potrzebuje czynnego zaangażowania otoczenia ofiary.

Sam początkowo miałem podobne zdanie jak Sakiewicz, jednak generalnie kieruję się zasadą, że nie sposób obwiniać kogokolwiek z "naszych" o to co powiedział i o co zarzuty czynią mu takie giganty moralności i odpowiedzialności za słowo jak ferajna z Czerskiej. Po przeanalizowaniu tła całej afery wyszło mi, że Braun nie ma sobie nic do zarzucenia, a paru naszych (Sakiewicz, Ziemkiewicz) zrobili z siebie zwykłych idiotów.

Jednak ponad wszystko o. Tadeusz Rydzyk, Tomasz Sakiewicz, Grzegorz Braun to ludzie o wręcz kapitalnych zasługach dla świadomości Polaków o państwie, w którym przyszło nam żyć. Nawet autorytet Romana z USA nie zmusi mnie do tego abym na spokojnie patrzył jak miesza się te nazwiska do kłamliwych spisków.

Wspomniani ludzie to ludzie dużego formatu, ale jednak ludzie, a co za tym idzie - nie są wolni od ludzkich pomyłek i często popełniają błędy, których popełniać nie powinni.
Nie ma to jednak znaczenia dla nikogo poza "trzecim co korzysta" na tym, że będziemy się rzucać na siebie z oskarżeniami o świętość jednego i zdradliwość drugiego.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358412

przeczytałam podlinkowany artykuł T. Sakiewicza, oraz komentarze, jak zwykle - rozmaite. Przeważał jednak ton - który najlepiej oddaje nastepujący fragment:

(komentarz 'gość' 30/11/2012 - 03:32) cytuję:

"Szanowny Panie Redaktorze!
Dlaczego sądzi Pan, że to była prowokacja? Tytuł Pańskiego tekstu brzmi "Pomocnicy prowokacji" - czyli według Pan Grzegorz Braun jest prowokatorem??!!
Poza tym pisze Pan, że "wysłuchał" Pan tego co mówił Pan Braun - i co, nie wychwycił Pan tego, że on mówił właśnie o sądach, które powinny skazywać za zdradę stanu za karę śmierci? Braun - wbrew temu co Pan imputuje - nie wzywał do samosądów. Sąd a samosąd to dwie różnie sprawy - pewien jestem, że Pan sobie z tego zdaje sprawę, więc tym bardziej dziwi mnie niepomiernie Pański tekst. Skąd Panu w ogóle przyszło do głowy to porównanie z "wymachiwaniem okrwawionym toporem"?? Pisząc tak, stawia się Pan w jednym szeregu z tzw. dziennikarzami z Czerskiej."

Tyle 'gość' 30/11/2012 - 03:32

Jeśli @AdamDee mógłby spojrzeć i zastanowić się, poza tym - zapoznać się z filmową twórczością Grzegorza Brauna, może nie byłby tak rozjuszony na Romana z USA.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#382169

... nad twórczością Grzegorza Brauna. Jest jej admiratorem. Jako i fanem osobliwego stylu jakim posługuje się Grzegorz Braun w swoich licznych wypowiedziach.
AdamDee nie podziela wszystkich koncepcji Grzegorza Brauna, ale stoi na stanowisku, że sposób ich prezentacji, tudzież morderczo logiczne rozumowanie, nie pozwala przejść obojętnie mimo.

AdamDee nie jest rozjuszony ale po prostu ostrożny, jako, że Roman z USA, za sprawą wielu swoich wpisów zaczyna przypominać mu pewną postać. Ostatnio na przykład, ociekająca egzaltacją wersja historii Polski XX wieku i wskazanie na jedynie dwóch wielkich Polaków - postaci bezsprzecznie znaczących, choć w żaden sposób nieporównywalnych.
Miało Krakowskie Przedmieście swojego Andrzejka, mamy i my...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#382445

Porównujesz blogera Romana z USA do tej kanalii?
Andrzejka Hadacza ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#382447

Jestem ostrożny kiedy koło palącego się domu widzę gościa z kanistrem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#382450

Niestety, "zły pieniądz wypiera dobry"; dziwi mnie, że tak obawiasz się Romana z USA, a marnego słówka nie piśniesz na innych, niezwykle aktywnych trolli, którzy dławią każdy wartościowy watek. Zrażają porządnych blogerów. Wielu z nich przestało się odzywać, czego odżałować nie mogę. Dosłownie zostali przepędzeni przez krzykaczy. Na przykład Jan Bogatko.

Dorobiliśmy się swojej forumowej "palikociarni". Chwast pleni się gęsto, trudno. Zawsze można zignorować trolla. Nie czytac, nie odpowiadać, nie karmić.
Ale nie zrażajmy porządnych ludzi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#382470

Także niezbyt komfortowo czuje się na NP poeta Lwow47, którego wiersze są komentowane w sposób chamski i bezczelny przez innego blogera-trolla.

Pozdrawiam,
                  

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#382471

[quote=Satyr]

Także niezbyt komfortowo czuje się na NP poeta Lwow47, którego wiersze są komentowane w sposób chamski i bezczelny przez innego blogera-trolla.

[/quote]

Niestety nie mam tyle czasu aby być na bieżąco ze wszystkim co się na NP dzieje. Zupełnie nie kojarzę o co chodzi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#382642

... chociażby tutaj:
1)  http://niepoprawni.pl/blog/7494/na-wschod-od-berlina-i-na-zachod-od-moskwy  

2)  http://niepoprawni.pl/blog/7494/i-szatan-smieje-sie-nad-swiatem

3)  http://niepoprawni.pl/blog/7494/opuchniete-slowo-ojczyzna 

       
 

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#382647

... gdy je głodzić.
Jakoś mam szczęście się nie natykać na ten akurat egzemplarz, ale widzę, że jest alive&kicking.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#382655

ale o uchronienie własnych szarych komórek przed toksynami - a także o niezaśmiecanie forum.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#382665

Od te racji trolli nie ubywa, porządek się nie staje.

Ktoś mi relacjonuje na prv, że w takim to, a takim wątku (kilku, gwoli ścisłości) jakaś łajza, chodzi i próbuje sprowokować awanturę. Kpi, drwi i z nawet pobieżnego przeglądu widać, że ewoluuje. Brak natychmiastowych konsekwencji prowadzi do eskalacji. Wczoraj było jeszcze jak-cię-mogę, dzisiaj jest chlew, jutro poleci to dalej.
I nikt nic nie robi. Nikomu nawet nie chce się zgłosić wpisów, które ewidentnie łamią regulamin bo są atakami ad personam, bez najmniejszego związku z wątkiem. Nawet ślepy zauważyłby zwykła bandyterkę.

Co może czuć autor wpisów ?

Nie wiem, ale pewnie to co czuje człowiek zaczepiany w tramwaju, gdy wszyscy odwracają wzrok, żeby nie eskalować, żeby nie schodzić poniżej pewnego poziomu, żeby nie brudzić sobie rąk, bądź szarych komórek - pewnie myśli początkowo, "o co tu chodzi ?", ze mną jest coś nie tak czy z tamtym, potem pewnie rezygnuje nie otrzymując jawnego wsparcia.

Obawiam się, że to droga donikąd.

Strażników NP w jakimś sensie rozumiem, łatwo doprowadzić do eskalacji w drugą stronę i wytworzyć sterylną atmosferę jak z jakiegoś inkubatora. Od czegoś takiego ludzie też będą uciekać.
Dodatkowo pewnie zakładają, że wszyscy jesteśmy już dużymi dziewczynkami i chłopcami i jakoś poradzimy sobie z odpowiedzialnością za rzecz wspólną - różne niestety z tym bywa ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#382810

[quote=markowa]Niestety, "zły pieniądz wypiera dobry"; dziwi mnie, że tak obawiasz się Romana z USA, a marnego słówka nie piśniesz na innych, niezwykle aktywnych trolli, którzy dławią każdy wartościowy watek.[/quote]

Przepraszam, ale nie jestem na etacie służb porządkowych NP, więc niespecjalnie poczuwam się do winy w tym zakresie.
Przyzwyczaiłem się natomiast do niezrozumiałego kiedyś dla mnie zjawiska, które podobnie jak w realu, sprawia, że jedni ludzie potrafią znielubić się od pierwszego wejrzenia, inni wręcz przeciwnie - polubić, również beż żadnego wytłumaczalnego powodu.
W sieci nie trzeba wejrzenia w fizyczność, wystarczy nieakceptowalność czyjegoś stylu.

[quote=markowa]Zrażają porządnych blogerów. Wielu z nich przestało się odzywać, czego odżałować nie mogę. Dosłownie zostali przepędzeni przez krzykaczy. Na przykład Jan Bogatko.[/quote]

Żałuję, że Jan Bogatko nie wytrzymał ciśnienia i przestał pisać. Powinien zostać i "robić swoje".

[quote=markowa]Dorobiliśmy się swojej forumowej "palikociarni". Chwast pleni się gęsto, trudno. Zawsze można zignorować trolla. Nie czytac, nie odpowiadać, nie karmić.[/quote]

Urban legend, niestety. Troll to stworzenie podobne do huby - wystarczy wrosnąć w pień drzewa i starczy. Drzewo może udawać, że go nie dostrzega ale to nie zmienia sytuacji.
Jak żyję, jeszcze nie widziałem śmierci zagłodzonego trolla - inaczej - nie widziałem jeszcze aby zasada "nie karmić" działała gdziekolwiek poza zoo.

[quote=markowa]Ale nie zrażajmy porządnych ludzi.[/quote]

Całkowicie się zgadzam.
Pytanie czy należy zaliczać do grona "porządnych ludzi" komentatorów, którzy naginają fakty, a jak matrix zaiskrzy to znikają, po czym wracają i abarot to samo ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#382640

Zarzut sprzyjania Rosji wobec O. T. Rydzyka jaki padł na łamach "GP" uważam , jak zresztą wielu powyżej piszących za wymagający rozstrzygnięcia. W taki lub inny sposób.
Jako czytelnik mógłbym dobijać się na portalu Niezależnej o jakieś wyjaśnienia ale równie dobrze mógłbym pisać na Berdyczów.
Co do stosunku Sakiewicza do Rosji i jej zagrożenia dla Polski to moje zdanie i jego są najoględniej mówiąc niezbieżne. Nie uważam alby Rosja była kolosem na glinianych nogach i o pijanej głowie.
Nazwanie Grzegorza Brauna prowokatorem i odcięcie się publiczne od jego wypowiedzi w stylu stalinowskiej krytyki to kwestia wyborów politycznych ale też i określenie stopnia determinacji w walce o sprawy polskie określonego obozu politycznego.Dla porządku z Sakiewicze w tej kwestii także całkowicie się nie zgadzam.
Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o p. Kobylańskiego.
Konszachty zwane biznesową współpracą z Solorzem - to jest umówmy się jak z pisaniem na Nowym Ekranie. Sprawa ma podejrzanych mocodawców i podobno szczere zamiary. jak dalece Sakiewicz jest wyrachowany a jak dalece naiwny - niech każdy sam sobie odpowie. Ja sobie odpowiedziałem przyglądając się sposobowi debaty i przyglądając się liście zapraszanych gości. A także czytając w GP peany na temat Polsatu.
Tak jak należy dbać aby środowisk patriotycznych nie skłócono - tak też należny dbać o to aby nie dać się wpuścić na kolejny etap opozycji konstruktywnej.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#358154

 Jest nas coraz więcej.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358157

...wiesz, jestem facetem wielkiej Wiary.
Ufam, że jesteś Polakiem....powiedz proszę-
- czy widzisz taką ewentualność, aby te dwie TV,
"Trwam" i "Republika", dogadały się co do pryncypiów?
Dlaczego idziesz za en vogue ?
Liczę , że jest to zbieg okoliczności, a nie ciężka, zlecona robota ?!!
pozdrawiam z prośbą o zadumę .

Vote up!
0
Vote down!
0
#358175

 przeciez nie chodzi o "dogadywanie się", chodzi o WIARYGODNOŚĆ. Dlatego swoje wpisy zacząłem od mieszania miodu i dziegciu, którego łyzka spaskudzi całą beczkę miodu. Popatrz jak reagują, kryska, łj, SATYR. to są funkcyjni, jeśli nie udało się z pancerną brzozą, to teraz Macierewicz z zamachem i bombami. GDZIE SĄ SZCZĄTKI CIAŁ POR POROZRZUCANYCH PO DRZEWACH??? DLACZEGO BRAK NA MIEJSCU NAJSILNEJSZYCH KONSTRUKCJI SAMOLOTU JAKIMI SĄ FOTELE? DLACZEGO MACIEREWICZ ZAJĄŁ SIĘ TYLKO OSTATNIĄ FAZĄ LOTU? itd, itp. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358204

..... Ci ludzie, których wymieniłeś to moi Przyjaciele.
Jeśli już musisz kogoś obrażać - to mnie, ale wara od nich.
Oni, przez trzy lata udowodnili, że zasługują na miano
wspaniałych Polaków.
- Natomiast ty, przez trzy lata byłeś na łańcuchu przy Ruskiej Budzie - do dzisiaj - dzisiaj zostałeś spuszczony.
- Co ty nam proponujesz ? następną soap opera, reżyserii Palikota ?
Chyba.... chyba , że to twoje "wejście smoka", pokazujesz nam swoje ego ?
- Tylko chłopino ,....co to jest to twoje ego ?
To może jakaś narośl na mózgu ? - ty to sprawdź !
ps.
..... radzę, nie wykorzystuj sytuacji, że część administracji NP., to 100% -owi, Demokraci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358218

 Wyluzuj, ja nie mam nic do twoich przyjaciół, mam problem z wyrazanymi przez nich- i przez Ciebie- poglądami. Jakiś łańcuch się Tobie śni w Budzie Ruskiej występy pod kierunkiem Palikota? Jak zwykle u Was wszystko kojarzy i kończy się ad  personam. 

A straszyć to se mozesz, jak mawiał mój dziadek- nie strasz,nie strasz, bo się zes...asz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358219

....tak to prawda, trza "wyluzować" !
Miałem nadzieję - skrytą - , że się zreflektujesz !?
Cholera wie......może jesteś ,tylko zagubiony ?
Trzymaj się i bez urazy !
ps.
.... przed chwilą przeczytałem, że zmarł mój kumpel
Marek Jackowski
R.I.P.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358220

[quote=maruś]... przed chwilą przeczytałem, że zmarł mój kumpel
Marek Jackowski
R.I.P.[/quote]

Ech, szkoda faceta...
Jego gitara nastawiła mnie na ten instrument...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358251

Cześć Adamie. Bardzo miło, że zechciałeś, zatrzymać się nad tą smutną informacją. - Jestem naprawdę zdruzgotany. To był wspaniały, pełen uczciwości i skromności Gość. - "Dziecko", tej machiny showbiznesu, kiełkującego w PRL-u, który nie pozwolił się pożreć przez system. Przede wszystkim był uczciwy wobec siebie.
Vote up!
0
Vote down!
0
#358389

[quote=maruś]Cześć Adamie.
Bardzo miło, że zechciałeś, zatrzymać się
nad tą smutną informacją.
- Jestem naprawdę zdruzgotany.
To był wspaniały, pełen uczciwości i skromności Gość.
- "Dziecko", tej machiny showbiznesu, kiełkującego w PRL-u,
który nie pozwolił się pożreć przez system.
Przede wszystkim był uczciwy wobec siebie.[/quote]

I był świetnym gitarzystą - to plus piekło zgotowane mu przez pierwszą małżonkę, z pewnością skróci mu czas oczekiwania na otwarcie się piotrowej bramy...

"Tylu fajnych chłopaków... zmarnowało się..."

;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358413

Jeśli jesteś tutaj trzy lata i czytasz NP, a mimo to uważasz Satyra i TŁ za funkcyjnych - to równie dobrze ja mogę za funkcyjnego uważać Ciebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358229

gość z drogi

no to już coś sie komuś "POmertało"Czytam teksty OBU Panów i nigdy przez głowę mi nie przeszło,ze czytam funkcyjnych....dopiero przed chwilą wczytałam się w treść wypowiedzi i oczy przecieram ze zdumienia...

Szok 

przykre TO i smutne i ja się nie zawsze zgadzam ze wszystkimi tezami,np w sprawie nowej telewizji...ale 

personalne napadanie na czołowych blogerów uważam za złamanie naszej wewnętrznej  etyki

pozdr

dla Satyra i TŁ

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#358230

 nadredachtora, oberpatrioty zakochanego w Piłsudskim Sakiewicza, obszczykującego hierarchię Kościoła Katolickiego. Jak się wczytasz to nie ja ale oni atakują.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358232

Satyr jest funkcyjnym Sakiewicza? Powaznie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358235

 Jak Twój przyjaciel, to Jego spytaj. I nie ufaj wiadomościom niezdementowanym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358236

Rozumiem, że Ty się Satyra zapytałeś, skoro piszesz, ze jest funkcyjnym Sakiewicza. Zapytałes?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358239

Jurgielt z Ubowa to wie ;))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358240

 jak się brało, to się wie. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358242

n/t
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358243

 Czego Ciebie nauczyli? Chyba że trapi Ciebie zapalenie wyobraźni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358244

Abek namierzony i zatopiony.
Koniec meczu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358245

 Rzeczywiście okazało się, ze nie grasz w szachy a w cymbergaja albo dupnika.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358249

... przyzwyczajenia ze służby ?
Ścieżki zdrowia, dupniak... ?
Co jeszcze powiesz zanim się odmeldujesz ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358252

 Ja nie nalezę do Twojej rodzinki, o ile wiem na Tobie takie rzeczy Tatuś ćwiczył. I cóś zostało.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358258

Cienizna...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358302

 na Ciebie starczy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358312

 wystarczy popatrzeć, koń jaki jest każdy widzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358241

Aż w taką Twoją ślepotę nie wierzę. AdamDee ma rację, że jednak jestes prowok.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358246

 Satyr zaczepiał jak funk Sakiewicza to się doczekał. A Ty od razu prowok. Jak tak dalej pójdzie, niebawem zacznie Cię gonić duuuuuuzy pociąg. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358248

Pan Bóg jak chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum. I tak właśnie i-adamczaka ukarał, więc teraz jest jeszcze bardziej prosty niż budowa cepa.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358253

Obawiam się, że to nie głupota. I nie tylko jego. Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358254

 Jeszcze raz pytam po czym poznajesz takie rzeczy? 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358257

Ten niby adamczak to prawdopodobnie któraś z zablokowanych ostatnio mend internetowych.
Założył sobie kilka czy kilkanaście kont-śpiochów, a teraz jedno z nich uaktywnił.
Przecież to niedorzeczność, żeby taki zapalony polemista, tak dobrze zorientowany w tutejszych układach, przez trzy lata siedział cicho i akurat dziś postanowił sobie pokomentować.
Nie będę pisał kim mi ta postać śmierdzi, bo pewności nie mam. Tak czy siak, to element z tego obrzydliwego proruskiego, endeckiego barachła, które się tu co i rusz przyplątuje.
Ten jest dodatkowo od Białasa and company, bo to tam lansowany jest cierpiący na jakieś zaburzenia pan Cierpisz.

Zwracam uwagę Administracji, że zezwalając na propagowanie tych durnych teorii, zezwala zarazem na propagowanie oszczerstw pod adresem Jarosława Kaczyńskiego.
Teoria Cierpisza zakłada, że Lech Kaczyński został zamordowany jeszcze przed wylotem z Warszawy, wróć!, nie było żadnego wylotu, a on zaginął gdzieś w Wilnie, które odwiedził dzień czy dwa wcześniej.
Skoro Jarosław Kaczyński utrzymuje, że rozmawiał z bratem podczas lotu, to zgodnie z teorią Cierpisza kłamie, ergo współpracuje z mordercami swojego brata.

Ze swej strony mogę tylko zapowiedzieć, że będę reagował ostro na pojawienie się każdej mendy głoszącej tak podłe insynuacje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358259

 trochę zimnej wody by się Tobie przydało. J. Kaczyński od dłuzszego czasu mówi ze to był zamach, jak mi udowodnisz ze wskazuje GDZIE i KIEDY to się wydarzyło- zwracam honor. I niepotrzebnie się nabzdyczasz. Jak byś poszukał co pisałem na ten temat latem 2010 roku moze zmieniłbyś zdanie. Tacy jak Ty straszyli mnie wtedy prokuratorem. A fachowcem od zapachów tez jesteś miernym. Jak przystało na sanacyjny pomiot, zresztą,

Vote up!
0
Vote down!
0
#358263

Nie wiem kto cię straszył prokuratorem, ale z pewnością nie byli to tacy, jak ja.
Ludzi grożących nickom prokuratorem i sądem uważam za idiotów.
Honoru ani zwrócić ani odebrać mi nie możesz, bo bazując na tej dyskusji uważam ciebie za - tu przyhamowuję, bo konflikt z takim, jak ty synem, doprowadził do czasowej likwidacji mojego konta na niepoprawnych.
Nie mam ochoty na dyskusje z tobą.
Napisałem do Administracji i wymienionych w nagłówku komentarza blogerów, a nie do ciebie.
Mam nadzieję, że wkrótce wywalą cię stąd, tak jak i inne, delikatnie mówiąc, postaci z waszej drużyny. Dlatego też szkoda mi na ciebie czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358269

 parę pieter nizej i przeczytaj kilka razy bo chyba nie trafia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358308

Cały Traube. Działasz wg określonego schematu.
Po obrzydliwych komentarzach(dostaniesz za nie co najwyżej delikatną reprymendę) następuje krótka cisza,po niej wzmożona aktywność,a na końcu zawsze wyłazi z Ciebie mały donosiciel.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#358373

Aleś mnie rozgryzła!
Dodam do tego opisu, że wy mi się czasem mieszacie i teraz nie jestem już pewny, czy o tym psie z mojego poprzedniego komentarza na niepoprawnych, pisałem do ciebie czy do Lotnej. Ale to, jak to mówią, jeden pies.

Co do krótkiej ciszy i wzmożonej aktywności, nie bardzo wiem, o czym mówisz. Zazwyczaj mam mniej czasu na siedzenie przy komputerze podczas tygodnia, a więcej w weekendy, choć nie ma tu reguły. Kiedy gdzieś wyjadę albo kiedy mam w domu gości też nie mam czasu na komentowanie.
Wydawałoby się, że to naturalne i dotyczy większości z pisujących na blogach, ale w twojej łepetynie urasta to do rangi jakiejś świadomej taktyki.

Jako mały donosiciel zachowałbym się informując dyskretnie, poprzez PW, jednego czy kilku adminów o działalności naszego kolegi.

Zawsze wydawało mi się, że występowanie z otwartą przyłbicą jest czymś kompletnie przeciwnym donosicielstwu, ale widocznie i w tym względzie mamy różne opinie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358376

 Niedawno napisałem coś o mężczyznach i męskich zachowaniach, ale po tym co przeczytałem tu przed chwilą:

ale w twojej łepetynie urasta to do rangi jakiejś świadomej taktyki.

  mogę dodać tylko dwa słowa : moralne dno  !!

PS.Jest mi zwyczajnie wstyd za takich .....

Pozdrawiam .

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358421

bzy i konwalie pachną, słońce świeci, białe chmurki wędrują po błękitnym niebie. Czemu nie korzystasz tkwiąc przy klawiaturze? A jak już chcesz napisać coś, to napisz ad rem, nie ad personam. Grzecznie proszę....
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.
Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#358431

 Po raz kolejny proszę o nie stosowanie podwójnych standardów wobec Niepoprawnych . Nadal powtarzam, że jest tu grupa uprzywilejowanych ludzi, którzy bezkarnie  na lewo i prawo w sposób niezwykle chamski obrażają innych komentujących . Nie wspomnę już o totalnym chamstwie wobec kobiet, oczywiście tych "wybranych" kobiet . Twój szyderczy tekst skierowany do mnie świadczy wyłącznie o stosowanych przez Ciebie szykanach wobec mojej osoby . Zauważam ostatnio, że każde Twój wpis pod moim komentarzem, i komentarzami innych "prawdziwie" Niepoprawnych, mających odmienne zdanie od ogólnie panującej tu "opcji", kończy się internowaniem . Twój wpis po raz kolejny traktuję jako zastraszanie i zamykanie ust . Przypomina mi to mało zaszczytne zajęcie faceta  zwanego wykidajło . Na portalu panują dziwne zasady, choćby to, że niektóre "wybrane " osoby nie mają możliwości zgłaszania tekstów, kontaktowania się z innymi Niepoprawnymi a na maile wysyłane do administracji nigdy nie uzyskują odpowiedzi . Poprzednia moja kara , która według maila otrzymanego od administracji portalu miała trwać 1 tydzień , trwała 2 tygodnie. Ostatnia kara, którą administracja "wyceniła" na 48 godzin i potwierdziła mailem przesłanym do mnie  trwała 2 tygodnie !!. Czy to nie są szykany ? Próbujesz mnie po jednym wpisie wysłać,  gdzie

bzy i konwalie pachną, słońce świeci, białe chmurki wędrują po błękitnym niebie.

???. Jest w tobie jeszcze odrobina uczciwości ? . Myślisz,że te dyskusje na portalu czytają idioci, którzy nie potrafią z ich treści wyciągnąć wniosków? . Czy to co do mnie piszesz to nie jest ad personam ?. Masz jakieś nadzwyczajne przywileje ?. Jesteś tu Bogiem i carem , sędzią i katem ??????. Chcę Ci tylko przypomnieć, że ludzie silni, sprawiedliwi i uczciwi, to z reguły ludzie niezwykle skromni i szanujący innych, .niezależnie kim są . Na koniec dedykuję tobie to:

bzy i konwalie pachną, słońce świeci, białe chmurki wędrują po błękitnym niebie. Czemu nie korzystasz tkwiąc przy klawiaturze?

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358472

Ci niedobrzy ludzie z administracji cię internowali? Oj! Mam tylko nadzieję, że był to obóz w Jaworzu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358475

Taka natrętna myśl, że to już było.
Złodziej złapany w sklepie, skarży właściciela
o bezprawne ograniczenie wolności.
Gość nie zapraszany, wycierający nos w firanki
głośno protestuje na gospodarza, który wskazuje mu drzwi.
To moda, czy obciążenie?
Skąd się to bierze?

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358481

Oto jest pytanie ;-)!!!

Niech ryczy z bólu ranny łoś,
Zwierz zdrów przebiega knieje.
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś,
To są zwyczajne dzieje.

:-)))!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358485

Pojedziemy na łów, na łów...
Darz bór:)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358490

Miałam takie samo skojarzenie i gdybyś mnie nie ubiegł, napisałabym podobnie.
Czekam na Skowronka, spóźnia się jakoś.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358517

:)))
Chociaż jacool nie zawodzi...
Tęskniłem już za ekipą w "żółtych kamizelkach".
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358521

http://www.youtube.com/watch?v=qizs0z8CZcg

Vote up!
0
Vote down!
0
#358479

właśnie wróciłem do domu po spędzeniu miłego dnia na powietrzeu. Opalałem się, podziwiałem bzy białe i fioletowe, wąchałem konwalie, podlewałem rosliny pożyteczne, eksterminowałem chwasty...
A na koniec jeszcze twój rozczulająco-zabawny komentarz :) Biedny Tybieriusz zastraszony moim "grzecznie proszę..." :) Ech, mimozy i jętki jedniodniówki...
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.
Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#358486

 Jeden mój wpis a "doborowa ekipa" zameldowała się w prawie w komplecie.  Jesteście przewidywalni, jak kury u mojej babci na podwórku gdy rzuciła im garść zboża . Czyżby zachowania atawistyczne  ?

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358505

Tybciu, sądzisz że ty jesteś nieprzewidywalny ;-)?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358507

Wróżysz gdzieś?
Bo wygląda na to, ze lepiej wiesz co zrobię, niż ja sam.
Jasnowidz, czy podsłuch na rurach c.o?
A tak vice-versa -
Ja także przewidziałem te ruchy.
Wybory do PE się zbliżają, to i wszystkie rozpoznawalne ręce z gumowymi uszami już "na pokładzie".
Co tym razem?
Rudy w odwrocie, piechur w kolaboracji, lesio jeszcze nie odtajał z ubawów w Pruszkowie, różowy rysio dał się poznać na gejowskich paradach.
Kogo teraz będziecie reklamować?
Niewymowny czy rozenek?
A może grzesia "no mercy"?
Macie jeszcze kogoś na liście?

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358513

 Ten wyświechtany tekst wpisujecie tu z "chłopcami z ferajny" na zmianę . Numer na "łapać złodzieja" już tu nie przejdzie. Spróbuj  na Onecie, może zrobisz furorę .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358516

Wiedza rzecz cenna, ale czego się nie robi
dla celeburków...
A więc:
Nick jest odpowiednikiem imienia i dlatego
elementarna ogłada nakazuje pisać go z dużej litery.
Szczególnie, kiedy jego posiadacz tej formy używa.
A z łonetem nie będę robić ci konkurencji.
No ale starczy tej dobroci.
Żegnam

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358518

Ja Ciebie Tyberiusz naprawdę proszę, nie psuj mi na wieczór humoru.
Cały dzień spędziłem na łonie natury i rodziny. Grałem w bule, badmintona, siatkówkę i karty. Zajadałem grillkiem i sałatkami do syta i popijałem piwem (momentami słuchając RM)a Ty mi tu szanowanych, niespełnionych, inteligentów do inteligentnych kur przyrównujesz. Wstydź się.

No przecież powinieneś wiedzieć, że niespełniony inteligent, sam swoich słabości nie przeskoczy i zamiast wroga szukać wśród komuchów, wybierze sobie inteligentną, kobietę sukcesu.

Tak Tyberiusz. Zakompleksieni, niespełnienie, niedocenieni polscy inteligenci, szukają wroga wśród inteligentnych, mających sukces kobiet.
Obsobaczą, co jest do obsobaczenia a potem idą na marsz z transparentem " my polska inteligencja" i czują się spełnieni.

Pozdrawiam majowo :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#358519

Mobilni patrioci codzienni spełniają się grillując. I broniąc inteligentnych kobiet sukcesu. I szukając wroga wśród nieżyjących, których pamięć można bezkarnie zniesławiać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358523

Patriotyzm mobilny, patriotyzm na co dzień wymaga wysiłku. Przeciwwagą wysiłku jest wypoczynek. Nie wszyscy inteligenci w Polsce to wiedzą.
Wypoczynek czynny w weekendy ładuje akumulatory na co dzień. Oni o tym nie wiedzą i z uporem maniaka uprawiają patriotyzm niedzielny, chorągiewkowy.

Patriotyzm NIEDZIELNY wymaga szukania guru, świętych, wodzów i kultu przywódców i bohaterów.

Patriotyzm CODZIENNY szuka zdrajców, potępia sprzedawczyków, rozlicza fałszywych proroków (żywych i umarłych).

Daleka jest droga do prawdy..........niektórym nie będzie dane dojść tam jeszcze długo.......a szkoda.

Zakrytoje.
Nie dyskutuję z osobami obrażającymi inteligentne kobiety.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#358527

Mało mnie obchodzi, z kim łaskawie dyskutujesz, a z kim nie.

http://niepoprawni.pl/blog/3635/garbaci-pochylaja-sie-z-troska

Vote up!
0
Vote down!
0
#358528

Racja.
Szkoda czasu na dyskusję z kimś, kto z braku Polskich słów,
musi podpierać się mową ojczystą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358536

 Zapomniałem dodać, że kury mojej babci miały paskudny zwyczaj obsry.... przepraszam, zanieczyszczania zawsze nienagannie uprzątniętego podwórka . Coś jak tu ...

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358537

Będzie o wiele czyściej, jeśli zaglądając tutaj
nie będziesz zapominał o torebce.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358539

 Zgadzam się z tobą. Pomyślałem już o tym wcześniej. Podobne torebki rozdają w samolotach dla ludzi mających odruchy wymiotne.

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358542

No widzisz?
Jak chcesz, to umiesz.
Żebyś się tak jeszcze nauczył odpowiadać na proste pytania,
to już byłaby pełnia.
A skoro zaglądasz tu, ryzykując odruchy wymiotne, to czy myślałeś o leczeniu?
To się chyba masochizm nazywa?
A jak się nasili, to zaczniesz się samookaleczać i
w końcu narazisz nas na wydatki na kwiaty.
Nie wstydź się.
Jak ładnie poprosisz, to i medyka ci poszukamy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358547

 Jeśli zachodzi potrzeba oczyszczenia domu z wszelkiego plugastwa, trzeba się niestety narazić również na odruchy wymiotne . Najpierw ciężka i czasami obrzydliwa praca, by później odetchnąć pełną piersią . Kury niestety tego nie wiedzą . Szczególnie te obsry... przepraszam, zanieczyszczające z upodobania .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358548

Medyk jest  absolutnie zbędny,po co się katować ? Wystarczy nie zaglądać tu i odruchy miną. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358550

To niestety nie takie proste, kiedy ma się do czynienia
z uzależnionymi.
W TV Knowledge pokazywało niedawno osobnika, który z pełną świadomością zażera się na śmierć.
Taka autodestrukcja to zwykle skutek autyzmu, ciężkiego dzieciństwa, albo niskiej samooceny.
Wypada współczuć, bo to też ludzka istota

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358554

Mimo wszystko jest to dla mnie niezrozumiałe, trzeba chyba mieć jakąś wielką przyjemność tak ciągle  być (przepraszam za wyrażenie) opieprzanym. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358555

No cóż.
Ja też tylko próbuję zrozumieć:)
I z założenia staram się wykluczyć, że to tylko
metoda na unikanie fizycznej pracy.
Takie "opieprzanie" mniej męczy od porannego wstawania
i całodziennego szuflowania łopatą za garść
złotówek.
I to dlatego podejrzewam masochizm połączony z agresją
wobec środowiska.
A może żona go bije i tu przychodzi się wyładować?
Tu nie dostanie wazonem na odlew.
Któż wie, co go jeszcze doświadczyło.
Biedactwo.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358560

Tak, rozumiem. Jajka maja swoją cenę i najczęściej tą ceną jest wspomniane ob......ie.
Ale, oj tam, oj tam.
Miałem kiedyś niesamowite szczęście spotkać na NP inteligentnego, niespełnionego i niedocenionego mieszczanina, który nie wiedział co to jest woliera dla ptactwa.

No wiesz, jak siedzi się za długo w książkach i nie wychodzi na świeże powietrze (bo można się na przykład poślizgnąć na .....), to potem myśli się, że woliery to.............waluta :)

P.S. Jak myślisz, czy pradawne jaszczury też znosiły jaja i sra.y w gniazdo, czy były żyworodne ?

Pozdrawiam majowo :)
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#358545

 Przeczytaj z uwagą albo na głos mój pierwszy wpis Kto moze zbanować Satyra za obraźliwe wypowiedzi???? Chyba tylko Sakiewicz. A nie pisałem ze to jego funk!? c.b.d.u.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358256

wywołujacych zamęt na prawicy

tak trzymać, a bedzie gorzej

Vote up!
0
Vote down!
0
#358185

--- 19 Maja 2013 roku o godz. 12:00, spotykamy sie na Placu Zamkowym w Warszawie , pod haslem :

OBUDZ SIE POLSKO ! ! !

Ramie w Ramie , ze komus od dawna zalezy , bardzo usilnie pracuje , stara sie wywolywac konflikty i dmucha na ten "OGAREK" niezgody , obserwujemy bez przerwy ! ! !

Polska jest obudzona ! ! !

Vote up!
0
Vote down!
0
#358167

Pozdrowienia z "10", tym bardziej, że za propozycję, aby dać szansę TVR można co najmniej pałę zarobić!

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#358179

oj mozna i to wiele
i na wszystkie wpisy odtad pała jak w banku

pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#358183

Chciałbym, abyś wiedziała, że następne Twoje dwa artykuły/notki (jak zwał, tak zwał), które napisałaś po pierwszym naszym sporze na temat TV Republika - oceniłem na 10. Jesli piszesz z sensem, w oparciu o namacalne i czytelne argumenty, to byłbym "zakabzialcem" i mściwym chamem wobec Ciebie, by tylko z pobudek odwetowych oceniać treść Twojego wpisu na jedynkę. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358193

Bardzo dziękuję za rozważną i odważną wypowiedź, której waga została, jak widzę, doceniona przez czujnych obserwatorów polskiego życia umysłowego.

Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknej pogody ! - AT

Vote up!
0
Vote down!
0

Andrzej Tatkowski

#358197

gość z drogi

w naszym wspolnym marszu poparcia..ale od dawien dawna bronie również Gazety Polskiej a teraz mam Nadzieję,ze nowa telewizja też sie sprawdzi DLAPOLSKI...

Więc popierając wszystkie słuszne marsze w obronie telewizji Trwam i dodając do niej swój grosz,życzę dobrze 

nowej telewizji 

dla Autora dziesiątka...a nowej telewizji...powodzenia w odbudowywaniu Polski...

jeśli zawiedzie,wycofam moje poparcie..na razie oglądam ich  i pozdrawiam

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#358214

Funkcyjny to ty jesteś robaczku,z jakiej norki onetowej wypełzałeś desantowcu.

Nie będziesz tu mi przyjaciół obrażał,i swą POprawność POlityczną POkazywał.

I co trutniu myślałeś że swoimi wyPOcinami karierę zrobisz tu
na NP,a my wszyscy padniemy zachwytu,dla twego kunsztu dedukcji.

I obudziłeś się, a tu 6 rano,czas do pracy

Vote up!
0
Vote down!
0
#358222

 Zgłoś się do Satyra, On takich co plują banuje. Ale cosik cuje, ze tyz udajes górola i Ciebie nie zbanuje. Taki tyn świat panocku, a cy Ty z tych ministerialnych Sawickich. Nawet imię się zgadza. Grunt to rodzinka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358237

Rodzinka ale z PISu,nie trafiłeś,masz pecha.
A Satyrowi do pięt nie dorastasz,i nie sil się na myślenie,
bo żyłka pierdząca ci pęknie,i będziesz kaleką.

A co myślałeś być tu bezkarnym,gdy obrażasz tu blogerów,jesteś tu trzy lata i nie wiesz że trutni szybko się
pozbywamy,bez żalu z naszej strony.

Proponował bym ci żebyś mniej czytał SF,bo potem fantazja wychodzi na twoich wpisach

Vote up!
0
Vote down!
0
#358281

 Szkoda tylko, ze wsrod tych "trutni" , ktorych sie pozbywacie, jest wielu patriotow, ktorych calym przestepstwem jest to, ze wyrazaja wlasne zdanie i podejmuja dyskusje, zamiast beczec na jedna nute, jak na stado baranow przystalo. Faktycznie, trutnie. Dzialanie w mysl zasady: jedna partia, jedna mysl, tylko skad my to znamy?

Jak chodzi o poziom dyskusji, to sami "pozbywajacy sie trutni" sprowadziliscie ja do parteru, atakujac ad personam komentatora, ktory osmiela sie wypowiadac wlasne sady i przemyslenia.

Niepoprawni w calej swej okazalosci. Brawo!

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358289

Ten facet sam traktuje siebie jak trutnia, jak obcy element, który tu przylazł narozrabiać i sobie jaja porobić.
Po co to pierdzielenie o poglądach, stadzie baranów itp. kiedy tu tylko o grandę chodzi?

Vote up!
0
Vote down!
0
#358298

 Tobie się role pomyliły, hę? Zresztą. kazdy sądzi po sobie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358300

Jeśli już robimy aluzje. No i "każden"

Zresztą, to pasuje, jak do przysłowiowego ulału, do obecnej sytuacji.
Jakbym miał czas i chęć, aby sobie porobić z kogoś na np. Salonie24 jaja, to założyłbym sobie lipne konto i zachowywał się tak, jak ty się tutaj zachowujesz. Ot, takie prowokacyjne błazenady.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358316

 pasuje do Ciebie. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358321

Tamto już wymazałem,pomyliłem się,to miało iść do kogoś innego,omyłkowo walnąłem do ciebie

sorki

Vote up!
0
Vote down!
0
#358331

Jest OK.
Ja tu tylko z tym nowym sobie pisałem:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358332

Bardzo cie prosze nigdy wiecej sie do mnie nie odzywaj ani nie probuj ze mna polemizowac.

To twoje "pierdzielenie  o pogladach" to tylko mala namiastka twojego astronomicznego chamstwa, ktore wykazales w calej krasie w notce, ktora zostala przez adminow usuniecia, zamiast ciebie wykopac z portalu. Dla mnie jestes kompletnym, absolutnym, beznadziejnym dnem i wszelkie nastepne zaczepki z twojej strony beda przeze mnie ignorowane.

Bez odbioru.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358360

I cóż ja poradzę na to, że mimo iż już parokrotnie informowałem, że notkę usunąłem sam, a admini usunęli ją jedynie ze strony głównej, łżesz w najlepsze, że "została przez adminów usunięta"?
Zanim ją admini ze strony głównej usunęli, poprosiłem zresztą o to sam w komentarzu. Być może zrobiliby to i bez tego, ale faktem jest, że ja to sugerowałem.
Dopiero potem, widząc, że większość komentujących zrozumiało ją zupełnie niezgodnie z moimi intencjami, usunąłem ją z portalu.
Intencją było pokazanie fałszywej twarzy jednego z blogerów, deklarującego lojalność wobec portalu, a jednocześnie obsmarowującego go na Salonie24. Co było najistotniejsze, obsmarowującego przy pomocy cytatów z dwóch blogerów znanych z licznych sporów z większością niepoprawnych. On zacytował ich, jako typowych reprezentantów portalu. I to było świństwo.
Ty i twój kumpel zrozumieliście z tego tyle, że ja chciałem pokazać, że ci dwaj kłócili się z Seawolfem. Wyjaśniałem już parokrotnie, że do nich nie miałem najmniejszych pretensji o krytykę Seawolfa, bo nie mogli przewidzieć, że jest chory, że umrze itd.
Pretensje miałem tylko i wyłącznie do obłudnego świętoszka, który ich wypowiedzi wykorzystał.
Nawet jednak, jak to dziesięć razy powtórzę, to i tak, przy najbliższej okazji ty powielisz swoje kłamstwo. Kłamstwo, bo zostałaś parokrotnie poinformowana o stanie faktycznym, a jeśli masz wątpliwości, czy mówię prawdę, zwróć się z pytaniem do Administracji.

Jak ci już pisałem, twoja ocena tej notki wynikała z kompletnego niezrozumienia jej zawartości. Dlatego, o czym cię również informowałem, opiniami twoimi i twojego przyjaciela, przejmuję się tyle, co ujadaniem psa za płotem i takąż mam ochotę do polemik.

Gdybyś nie podłączała się ochoczo do każdego trolla atakującego ten portal, nie mielibyśmy zapewne okazji do wymiany komentarzy.

Tak czy siak, będę szczerze zobowiązany, kiedy przy następnej okazji będziesz uprzejma napisać o notce, którą sam usunąłem zamiast bredzić o tym, że została ona usunięta przez adminów. Jeśli tyle w twej głowie się ostanie, uznam, że było warto zmarnować parę minut na ten komentarz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358372

Informacje Traubego o usuniętej z SG notce są precyzyjne i w każdym szczególe zgodne z prawdą. Przesłanie notki było właśnie takie, jak przedstawia jej autor, jednak był to zły moment na publikowanie, co Traube zrozumiał po pierwszych reakcjach komentatorów i zdjęciu tekstu ze strony głównej. Jak sądzę temat możemy uznać za wyjaśniony.
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.
Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#358377

 Kiedyś udzielałem tej rady  swoim córkom, teraz pozwolę sobie udzielić jej Tobie: nigdy nie rozmawiaj z "nieznajomym". Faceci ( celowo nie użyłem słowa mężczyźni) wykazujący agresję wobec kobiet są z założenia niebezpieczni .Szczególnie ci " nieznajomi" .

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#358435

 Dziekuje za rade, ale wszyscy sa tu dla mnie nieznajomi, wiekszosc blogerow i komentujacych to mezczyzni, a  nigdy nie wiadomo z kogo i kiedy wyjdzie chamstwo i agresja, a wiec dostosowanie sie do Twojej rady byloby raczej trudne, choc staram sie jak moge unikac tych agresywnych, obu plci. No chyba, ze ci, do ktorych "wszystko nalezy", rozwiaza ten problem dla mnie. Ex machina deus.

:))

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358439

Cóż za niespodzianka, że jak przyjdzie co do czego, a w szczególności dochodzi do kopniaków wymierzanych w trumnę Lecha, Lotna zjawia się jakby sama "Logika" ją naprowadzała...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358299

To model latający na uwięzi ;-).

Vote up!
0
Vote down!
0
#358303

Hi hi :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358333

"Cóż za niespodzianka, że jak przyjdzie co do czego, a w szczególności dochodzi do kopniaków wymierzanych w trumnę Lecha, Lotna zjawia się jakby sama "Logika" ją naprowadzała... "

Udowodnij mi oszczerco i zapyzialy karle, gdzie i kiedy "kopalam trumne Lecha". Twoje wycieczki ad personam, wzgledem mojej osoby, kiedy ci brakuje argumentow bardzo niebezpiecznie siegaja dna, zreszta nie po raz pierwszy. Jesli pretendujesz do niedoscignionego wzoru chamstwa Traube, to mam dla ciebie dobra wiadomosc: wiele ci nie brakuje.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358420

[quote=Lotna]Udowodnij mi oszczerco i zapyzialy karle[/quote]

Uuuu, ładnie, czuję się mile zaskoczony, jak zawsze gdy rzeczywistość przerośnie moje i tak nie najlepsze zdanie o pewnych rzeczach.

[quote=Lotna]gdzie i kiedy "kopalam trumne Lecha".[/quote]

Nazwanie Lecha Kaczyńskiego zdrajcą będzie wypełniać znamiona kopania trumny ?

[quote=Lotna]Twoje wycieczki ad personam, wzgledem mojej osoby, kiedy ci brakuje argumentow bardzo niebezpiecznie siegaja dna, zreszta nie po raz pierwszy. Jesli pretendujesz do niedoscignionego wzoru chamstwa Traube, to mam dla ciebie dobra wiadomosc: wiele ci nie brakuje.[/quote]

Taki ze mnie, uważasz, amator-deratyzator. Hobby takie.

Nie musisz do tego wciągać innych.

Opis dna przyjmuję z uwagą, zawsze liczę się ze zdaniem specjalistów-praktyków. Choć zdarza się, że i taki specjalista-praktyk, mimo formalnego wykształcenia i doświadczenia, zaczyna bredzić od rzeczy - będziesz takim Laskiem w spódnicy, czy co ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358445

Widzę że nie umiesz czytać.
Czy ja coś pisałem o wymianie poglądów,ja pisałem że nie pozwolę obrażać przyjaciół,i tyle,i aż tyle.

A jak cie coś boli,to napisz do mnie

Vote up!
0
Vote down!
0
#358318

 Zle widzisz. Ja umiem czytac, ale ty nie za bardzo, przynajmniej ze zrozumieniem. Nigdzie nie pisalam, ze pisales o wymianie pogladow, to ja pisalam o wymianie pogladow a nie ty. Czy to tez jest tu zabronione?

Szkoda tylko, ze twoja dbalosc o przyjaciol nie zawiera krytyki ich wlasnego chamstwa, ktore przejawia sie zawsze, gdy brakuje im argumentow  - poprzez ublizanie swoim adwersarzom zamiast dyskutowania z ich pogladami, a jedyne co potrafia, to plakac o naruszeniu netykiety (ktora sami naruszyli w pierwszym rzedzie) i banowac tych, ktorzy nie pozostali im winni. Potem, jakby nigdy nic, wypowiadaja sie na temat Boga i swojego sumienia. Pyszne.

Nic mnie nie boli i nie upadlam na glowe, aby pisac do ciebie. Mam tu zreszta taka uprzywilejowana pozycje, ktora nie pozwala mi na kontakty z innymi blogerami, zapytaj twoich przyjaciol, to ci powiedza.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358423

Powściągnij proszę emocje i nie używaj epitetów w odniesieniu do swych - chocby nieprzyjaznych - interlokutorów. I uprzedzając - nie zamierzam dyskutować kto pierwszy kopnął babkę i sypnął piaskiem w oczy. Czytam i wyciagam wnioski samodzielnie. I pamiętaj: "Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie."
----------------------------------------------
Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.

Vote up!
0
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#358429

 Pouczaj swoje dzieci, jak je masz, a nie mnie, bo z wieku przedszkolnego wyroslam dawno temu. Kazdy widzi, kto i jakich epitetow uzywa i wielka szkoda, ze twoje obserwacje i wyciaganie wnioskow sa zawsze jednostronne. Nie, nie wszystko nalezy do ciebie, choc zapewne bardzo bys tego chcial. Swiat jest zwariowany, ale nie az tak, aby wszystko nalezalo do ciebie. No coz, wielu mysli, ze sa cesarzem Bonaparte, jestes w doborowym towarzystwie.

Zegnam ozieble.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358434

Ja pani nie pouczam. Znam zajęcia rokujące więcej powodzenia - na przykład noszenie wody sitem. Ja proszę absolutnie oficjalnie, nie prywatnie.
A o słowa "Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie." powiedział Fortynbras - to taki facet eliminujący rozpuszczonych i dramatyzujących młodzieńców, ktrzy wyrosli z wieku przedszkolnego :)
Nie żegnam się na razie - nad czym zresztą w głebi duszy ubolewam :)
----------------------------------------------
Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#358441

[quote=Lotna]

 Pouczaj swoje dzieci, jak je masz, a nie mnie, bo z wieku przedszkolnego wyroslam dawno temu. Kazdy widzi, kto i jakich epitetow uzywa[...]

[/quote]

[quote]oszczerco i zapyzialy karle[/quote]

Co racja, to racja. Każdy widzi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358448

No nie?
Zabrakło tylko -reakcji...
Jednak, czym skorupka za młodu przesiąknie...
Tym na starość trąci

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358452

 Za to twoja byla blyskawiczna. Czy AdamDee sam przytoczy iwektywy, ktore rozpisuje pod moim adresem, czy ja mam to zrobic?

Bo nie wydaje mi sie, aby bylo tu miejsce i pora na to, a zreszta, wszyscy je juz dawno widzieli i czytali, z administracja wlacznie. Jedyna reakcja to: "ach popraw sie, Adamie bo mi ostatnio bardzo podpadles". Pamiec nie dopisuje? To widocznie, jak mowisz, starosc. A moze pamiec wybiorcza, jak to zwykle bywa u demagogow.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358455

>I<

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358460

[quote=Lotna]

 Za to twoja byla blyskawiczna. Czy AdamDee sam przytoczy iwektywy, ktore rozpisuje pod moim adresem, czy ja mam to zrobic?

[/quote]

Bardzo proszę o przytoczenie inwektyw z mojej strony, które mogłyby się równać z Twoimi, bo ja jakoś nie pamiętam czegoś podobnego.

[quote=Lotna]

Bo nie wydaje mi sie, aby bylo tu miejsce i pora na to, a zreszta, wszyscy je juz dawno widzieli i czytali, z administracja wlacznie.[/quote]

To kłamstwo - proszę o dowód.

[quote=Lotna]Jedyna reakcja to: "ach popraw sie, Adamie bo mi ostatnio bardzo podpadles".[/quote]

To kłamstwo - proszę o dowód.

[quote=Lotna]Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie![/quote]

Z Tobą Lotna jest ten kłopot, że nie do końca jest jasne cóż to za Ojczyzna miałaby być i nie do końca oczywiste kim miałby być ów Pan.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358466

Z zaciekawieniem będę obserwował ten wątek:-)

Stawiam dolary przeciw orzechom, że Lotna żadnych dowodów nie przedstawi.

Mało tego, jestem przekonany, że przy okazji kolejnej polemiki napisze o Twoich wulgarnych bluzgach pod jej adresem.

Pozdrawiam w oczekiwaniu na rozwój wypadków,

Vote up!
0
Vote down!
0
#358469

Dłuższą chwilę to potrwa ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358484

 

Raz przygalopuje Lotna na Tyberiuszu, inną razą Tyberiusz...

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 00:01

... przyleci na Lotnej.

Dywizjon 404 - "File Not Found"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

@AdamDee

, 13 kwietnia, 2013 - 00:08

Chciałeś chyba powiedzieć: Jagdgeschwader 404 der Luftwaffe ;-)?

Chyba miał na myśli

all10101, 13 kwietnia, 2013 - 00:11

 Error 404. File not found. 

@all10101

, 13 kwietnia, 2013 - 00:14

Upieram się przy Luftwaffe ;-).

@TŁ

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 00:28

Chciałem powiedzieć, że zanim lodówkę otworzę, dwa razy się zastanawiam i biorę głęboki wdech.

Co to jest, że co i rusz, któreś z tych nielotów musi podzielić się ze wszystkimi swoim kolejnym niezrozumieniem o czym mowa ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

@Adam Dee

, 13 kwietnia, 2013 - 00:34

Tak mają, że muszą ;-).

@TŁ

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 00:37

No, skoro mus.
To mus.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

@AdamDee

all10101, 13 kwietnia, 2013 - 00:40

 EMUs are EMUs. Nieloty.

@AdamDee

all10101, 13 kwietnia, 2013 - 00:09

 To ONA mu pozwala???   :-))

@all10101

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 00:29

Człoooowieku, nie takie perwersje pod tym słońcem widziano ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Gdyby ONA NA NIM

all10101, 13 kwietnia, 2013 - 00:37

 to jeszcze bym zrozumiał, ale "na abarot"? Toż to, Panie, ohyda jest! ;-)

@all10101

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 00:51

Są takie rzeczy, których normalny człowiek nie pojmie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Lotna - na kursie i na ścieżce

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 12:59

Kontynuuj zniżanie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

AD

PP, 13 kwietnia, 2013 - 15:16

Ktoś tu rzeczywiście obniżył loty. :(

@PP

AdamDee, 13 kwietnia, 2013 - 17:22

Czasami należy wykonać manewr zwany lotem koszącym.
Już nie mówię o jakichś wielkich potyczkach - nawet oprysk robi się w ten sposób.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

AD

PP, 13 kwietnia, 2013 - 18:53

Ty tu nie myśl o opryskach, ale o tym, jak sprawić, żebym znowu miała Cię za dżentelmena, boś mi się ostro naraził!

A Lotna wyraziła tylko swoją opinię - Jej prawo!
I wcale nie jest nielotem, wręcz przeciwnie, Mądralo!

:)

Bez odbioru, gentlemen.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#358532

OK, jeden problem wyjaśniony.

Sformułowania:

- Raz przygalopuje Lotna na Tyberiuszu, inną razą Tyberiusz przyleci na Lotnej.
- Dywizjon 404 - "File Not Found"
- nielot
- na kursie, na ścieżce

zasługują na ripostę w postaci "oszczerco i zapyzialy karle".

Rozumiem preferowaną estetykę.
Może nawet i nie dziwne jak na kogoś, kto za nick przybiera sobie słowo kojarzące się wyłącznie z paszkwilancką książką i filmem, będącymi kamieniem węgielnym komunistycznego zakłamania historii.

Ale...

Nadal nie doczekałem się odwołania bądź udowodnienia stosownymi cytatami łgarstwa o forach jakie rzekomo posiadam u adminów:
[quote=Lotna]zreszta, wszyscy je juz dawno widzieli i czytali, z administracja wlacznie. Jedyna reakcja to: "ach popraw sie, Adamie bo mi ostatnio bardzo podpadles".[/quote]

Oraz nadal nie widzę wyjaśnienia na pytanie:

- Nazwanie Lecha Kaczyńskiego zdrajcą będzie wypełniać znamiona kopania trumny ?

które to pytanie zostało zadane w kontekście pozorowanego oburzenia:
[quote=Lotna]gdzie i kiedy "kopalam trumne Lecha".[/quote]

Pozostaję w nadziei, że "bez odbioru" nie oznacza - namataczyłam, nakłamałam, czas się uLotnić.
Wypadałoby dowieść lub przeprosić...

---------------------------------
ps.: prosiłem, nie mieszaj do sprawy innych blogerów, piszemy na własny rachunek i we własnym imieniu - takie to skomplikowane ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#358552

Powiem krótko,przyjażń ma swe prawa,i będę z nimi na dobre i na złe,i będę ich wspierał,a ta jedność tak widzę cie boli,i ci przeszkadza

Vote up!
0
Vote down!
0
#358436

 dzisiaj pisałem: nie strasz, nie strasz, bo się zes..asz. I trafi do Ciebie po zapachu Niesiołowski, szpec od pierwotniaków i po co Ci to. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358304

Nie kozacz,i uważaj bo cie Biedroń i Grocka namierzają,bo polują na takich chłoptasiów jak ty

Vote up!
0
Vote down!
0
#358320

 juz dorwali, to widać, słychać i czuc. Najwyzszy czas umyć co nie co.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358323

To się podmyj po igraszkach,na co czekasz

Vote up!
0
Vote down!
0
#358325

Słonko juz zaszło, miesiąc wysoko, a Ty wciąż czujny, zwarty i gotowy. Cały dzień w pocie czoła pilnujesz tego watku, komentujesz, dajesz odpór. I obrażasz innych Niepoprawnych. Dlatego proszę Cie uprzejmie - acz stanowczo - odpocznij, odpuść i przestań. Kolejne Twoje komentarze coraz bardziej łamią netykietę oraz nasz regulamin.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#358329

Po co w ogóle poruszać ten temat akurat przed jutrzejszym marszem, na którym będą przecież i jedni, i drudzy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358234

 ze będą, ma być nas jak najwięcej. Co oczywiście nie przeszkadza przypatrywać się kto jest pasterzem a kto wilkiem w owczej skórze. Takich jak Sakiewicz było w naszej Ojczyźnie na pęczki, jak nie renegat to jurgielnik albo inny asior.

Vote up!
1
Vote down!
0
#358238

Sądziłem,że chodzi o meritum. Spór pomiędzy Sakiewiczem a Rydzykiem. Ale wygląda na to iż chodzi tu o osobiste porachunki.
Takiego stężenia argumentów ad personam rodem ze znanych portali nie oglądałem tu dawno.
To znak , że sprawa ważna i nabrzmiała niezwykle.
Mamy jako zabierający głos zdania odmienne.
Tuszę , że choć principia tożsame.
W takiej sytuacji proponuję zamknąć temat.
Zgodnie z maksymą " Com napisał - napisałem".
Nie musimy się we wszystkim zgadzać ale dyskusja na takim jak poprzednio poziomie służy jedynie wrogom Polski.
A w tym wrogom Rydzyka i Sakiewicza takoż.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#358279

Piszę po raz drugi, że ten temat akurat w przeddzień jutrzejszego protestu trochę mnie dziwi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358284

Z całym szacunkiem, Proxenio - a mogę wiedzieć dlaczego?
Wywołałem go przecież wyłacznie dlatego, że widzę potrzebę by zniknął w obliczu spraw stokroć ważniejszych niż połajanki, które można przeczytać w komentarzach. Czy choćby jedno zdanie tekstu daje podstawę by uważać, że celem tego tekstu było podsycanie konfliktu, a nie jego gaszenie?
Zresztą, marsze mają to do siebie, że mają początek i koniec. Można iść na czele i można na końcu. Ważne, aby - razem.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

charamassa

#358301

Napisałeś:

"Wywołałem go przecież wyłacznie dlatego, że widzę potrzebę by zniknął [...]"

Właśnie w tym widzę sprzeczność, ale może to sprawa pogody, zostawmy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358305

Uważam, że nasz spór rzeczywiście nie ma sensu, szczególnie ze względu na jutrzejsze nasze spotkanie na pl. Zamkowym w Warszawie.

Pan Bóg dał nam oczy, uszy i rozum, więc jeszcze trochę poobserwujmy i posłuchajmy, co dalej czynić będą TV Trwam i TV Republika, a potem wyciągnijmy właściwe wnioski. Znacie moje zdanie na temat TV Republika i red. T. Sakiewicza, które wydedukowałem na podstawie związku przyczynowo-skutkowego.

Wyraziłem je tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/457/rozczarowanie-tv-republika
i tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/1649/tv-republika-dla-kogo 
 

Ale rozsądek i moje sumienie każą mi jednak jeszcze poczekać z końcową oceną, więc czekam i wszystkim tu komentującym też proponuję to samo. Oczywiście nie będziemy czekać w nieskończoność, bo sprawa się wyklaruje - jak przypuszczam - w ciągu najbliższych paru tygodni. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#358315

Marsz “Obudźcie się Polacy” w Warszawie
red. Wojciech Reszczyński

http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2013/05/2013.05.18.aktReszynski.mp3

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/marsz-obudzcie-sie-polacy-w-warszawie/

**********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#358336