Niesiołowski z PJN

Obrazek użytkownika Antypeerel
Kraj

Marta Kaczyńska w ostatnim "Uważam rze" powiedziała kilka słów prawdy o byłej wierchuszce sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego, która próbując rozwalić PiS od środka stworzyła kanapkę o nazwie "Polska jest Najważniejsza". Jak podkreśliła "PJN nie ma prawa do dziedzictwa" po prezydencie.
Prawda, jak wiadomomo powszechnie, w oczy kole. Odezwali się więc od razu liderzy PJN. Joanna Kluzik-Rostkowska, zapomiana gwiazdeczka dziennikarska poprawiająca własne ego brylowaniem w WSI24, oznajmiła, że słowa córki Lecha Kaczyńskiego "wpisują się w filozofię, że tylko PiS może być spadkobiercą idei Lecha Kaczyńskiego".
To jednak betka. Paweł Poncyliusz poszedł dalej i oświadczył, iż Marcie Kaczyńskiej "najzwyczajnej szwankuje zdrowie psychiczne".
Dotąd największym chamem politycznym był Stefan Niesiołowski z Platformy. Teraz o palmę pierwszeństwa będzie musiał ciężko walczyć z Poncyliuszem. Może zresztą spotkają się niedługo w jednych szeregach? Nie przez przypadek Paweł P. w jednym z programów Rymanowskiego oświadczył, że PJN będzie wspierać PO w Sejmie w głosowaniach nad reformami.
I teraz już wiemy dlaczego partyjka Kluzik i Poncyliusza jest tak pompowana w salonowych mediach. Przepustką jest bycie cichym koalicjantem PO,a być może - co zapowiedziała Kluzik-Rostkowska m.in. w wywiadzie dla Reutera - powyborcza jawna już koalicja z Platformą. Zresztą może wyjdzie kiedyś na jaw jakie to służby nakazały powołać PJN, by rozwalić PiS, tak jak niegdyś WSI stworzyły Platformę?

Brak głosów

Komentarze

 I tu nie mam żadnych wątpliwości. Chamskie uwagi poncyliusza są przedłużeniem akcji służb polegajacej na ciągłym nękaniu Jarosława Kaczyńskiego i jego rodziny. Caly czas specsłużby usiłują reanimować platformę lodziarzy, ale chyba PO rozpieprzy się już na dobre. 

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#135985

musi być montowana z wyprzedzeniem na wypadek kompletnej ruiny PO.
Z chwilą, gdy Kluzik-Rostkowska odrzuciła ofertę wiceprezesa PiSu i zażądała stanowiska przewodniczącej sejmowej komisji d/s katastrofy smoleńskiej (na miejsce Maciarewicza) nastąpiła tzw. "czysta sytuacja strzelecka"(wg. terminologii piłkarskiej.
Już rozwiane zostały wszelkie wątpliwości kim jest ta osoba.
Pamiętamy "zmianę wizerunku J.Kaczyńskiego" w czasie kampanii i zachwyty mediów nad skutecznością taktyki. Niestety udało się odwieść Kaczyńskiego od "grania trumnami" i poruszania spraw niewygodnych. Pamiętamy sondaże utwierdzające Kaczyńskiego w przekonaniu, że wygra trzymając się taktyki narzuconej przez późniejszych rozłamowców.
Po dewastującym, spektakularnym odejściu tej grupy z PiS przed wyboramin samorządowymi prorokowano koniec PiS i "nowy podział sceny politycznej" ze słupkami i wykresami.
Funkcjonariusze służb mają bogate doświadczenie w rozwalaniu partii. Najlepiej na "frakcję patriotyczną"(PPS Mikołjczyka). Rozbili także KPN i UPR- czyli ugrupowania nad którymi nie mieli całkowitej kontroli.

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#136008

Chyba zapomniałeś kto był założycielem i szefem KPNu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#136334

dowiemy się prawdy

Vote up!
0
Vote down!
0
#136332