Rzecznik rządu w najnowszym wydaniu Trybuny Ludu

Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Kraj

Szanowni czytelnicy, drodzy radiosłuchacze i telewidzowie. Rodacy.

 

Niniejszy komunikat ma celu uspokojenie wszystkich tych, którym, wrogie państwu polskiemu siły, zasiały mętlik w głowie. Siły te dążą do rozsiewanie niepokojów służących do ośmieszania jedynej legalnej władzy ustanowionej przy okrągłym meblu i pod-stolikach.

 

Oświadczamy, że nasza czcionka ma wszystkie niezbędne certyfikaty – cechuje ją najbardziej staranna z możliwych kaligrafii, co pozwala mówić i pisać gładko i na okrągło. Nasza czcionka posiada najwyższe normy certyfikatów światowych i zgodna jest ze standaryzacją i normami uni-pejskej. Tak doskonałe wyniki osiągnęliśmy przez wiele lat ćwiczenia starannej kaligrafii dyktowanej przez miłośników Krzywego Koła, a następnie przejętej przez myślicieli Polityki Krytycznej.

 

Wierzymy w światłe umysły naszych obywateli. Stąd, dla zatarcia niemiłego swędu wrogiej fermentacji, proponujemy w ogólnodostępnych pasmach i czasie antenowym największej słuchalności i oglądalności programy edukacyjne niosące ogromny wkład w rozwój i krzewienie kultury. Przygotowaliśmy dla szanownych rodaków nowe bloki telenowel i programy show.

 

W tym miejscu chcemy również wskazać, że jako nieliczni w na świcie stosujemy humanitarną karę śmierci: nasze krzesła elektryczne, szubienice, podobnie jak czcionki, są jednymi z najlepszych w kraju.

Jednocześnie dementujemy fałszywe pogłoski, że w polskich szpitalach umiera z powodu złej opieki więcej ludzi rocznie niż ginie w wypadkach drogowych i katastrofach lądowych, morskich i powietrznych.

 

Nikt nam nie wmówi, że sfałszowaliśmy wybory, że węgiel jest czarny, a odpad nie jest solą.

 

Tu radio Donald! Nieprawdą jest, że nasze audycje nadawane są z płyt, płyt płyt płyt pły....

Ocena wpisu: 
Brak głosów