Wiadomośc dnia?

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Ileż to razy oglądając wiadomości, słyszę o czymś i myślę sobie - o, o tym da się napisać naprawdę wredną notkę, z tych, które wszyscy umiejący czytać ze zrozumieniem, lubią najbardziej. Ale odkładam rzecz na potem, a później uznaję, że tak naprawdę nie ma o czym pisać. No bo co ciekawego w tym, że koledzy koledze przyznali nagrodę Najlepszy Kolega 2009?Godne odnotowania jest co najwyżej to, że w okolicach godziny 16 była to jedyna wiadomość, która dla telewizji z "Info" w nazwie godna była umieszczenia na pasku, w związku z czym leciała w kółko. Dziennikarka czytająca zaś informacje przejęła się tak, że mówiła o nagrodzie dla Tomasa Lisza. Nagroda Lisowi należy się jak psu buda, bo w niepewnych czasach trzeba podkreślać wierność pewnym zasadom i przywiązanie do symboli. A czy może być lepszy symbol, niż arogancki prostak mieszający z błotem podwładnych, który na dźwięk słowa "lustracja" poci się i biegnie po pomoc do Lecha Wałęsy? Chyba takiego nie ma. A że nie ma też jakiś specjalnych osiągnięć dziennikarskich ostatnio, więc trzeba mu dać nagrodę. Pocieszenia chociażby. Zwłaszcza, że za rok pewnie to on będzie w kapitule i da nagrodę koledze X, na którego zagłosuje też kolega Y, który dziennikarzem roku głosami Lisa i kolegi X wybrany zostanie za dwa lata. "Jedna wielka zgraja/wspólnie się pilnuje/Nikogo nie dopuszcza/Wspólnie kopuluje" - śpiewał Dezerter w Jarocinie 84. A że w roku 1984 jesteśmy coraz głębiej, zamiast się od niego oddalać, to i tekst dziś coraz bardziej aktualny.

najbliższe koncert Spirit of 84:

Another Punk Rock Christmas, 19 grudnia, Warszawa, Radio Luxemburg + Dumbs + afterparty: DJ Bigos
Ostróda, 9 stycznia, Młyńskie Koło (koncert w ramach WOŚP)
informacje na temat płyty i sposobów jej zdobycia
można znaleźć tutaj
zapraszam na nasz profil na myspace

Brak głosów

Komentarze

albo mam niskie ciśnienie, albo popraw

Vote up!
0
Vote down!
0
#40066

nie rozumiem

Vote up!
0
Vote down!
0
#40068

[quote=Budyń78]A czy arogancki prostak mieszający z błotem podwładnych, który na dźwięk słowa "lustracja" poci się i biegnie po pomoc do Lecha Wałęsy? Chyba nie ma.[/quote]

Vote up!
0
Vote down!
0
#40078

już widzę, tam pół zdania zginęło. zaraz to poprawię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#40107

Chodzi o Ewę Ewart, której.... nie znam, choć interesuję się dokumentem. Wiem, że TVN dał jej osobny cykl autorski. Dotychczas większość nagród medialnych rozdzielał bez żenady "Ojciec Dyrektor" Walter. Tym razem okazało się, że użyteczność Lisa dla III RP jest ważniejsza. Swoją drogą można zapytać, dlaczego nie bierze on swoich 70 tysięcy miesięcznie od stacji prywatnych, tylko od bankrutującej (na życzenie tychże i PO) TVP???? Misja????

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#40100

Ale odkładam rzecz na potem, a później uznaję, że tak naprawdę nie ma o czym pisać.

Mam tak samo.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#40144