Pogrzeb Jacka Maziarskiego - kilka słów po...

Obrazek użytkownika Budyń78
Blog
Dziś w południe w Podkowie Leśnej odbył się pogrzeb Jacka Maziarskiego.
Sporo osób, w tym, oprócz rodziny, grupa polityków z Prawa i Sprawiedliwości oraz dawnego PC, z którym Jacek Maziarski był związany. Ksiądz, podkreślający zawsze godną postawę Maziarskiego. Nietypowe otoczenie - kościół św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej jest jak cała ta miejscowość - zatopiony w pięknie utrzymanej zieleni, wśród której przechadza się nawet paw. Wreszcie ostatnia droga i równie piękny cmentarz, na którym oprócz zmówienia modlitw za zmarłego i jego bliskich wysłuchaliśmy przemówienia Jarosława Kaczyńskiego, opowiadającego o niełatwych życiowych wyborach, które zawsze podejmował jego długoletni współpracownik i kolega, a także wdowy po Jacku, dziękującej wszystkim przyjaciołom za wsparcie w ostatnich, trudnych chwilach.
Po uroczystości złożyliśmy wraz z Markiem D. wyrazy współczucia od całego portalu niepoprawni.pl. Usłyszeliśmy bardzo dla nas ważne słowa, że Jacek Maziarski traktował nasz portal jak swoją ostatnią redakcję i żył, praktycznie do końca, jego życiem. Dla nas jego zaufanie, poparcie i pomoc były i pozostaną zawsze bardzo ważne.
Niebo nie jest odnotowywane w statystykach odwiedzin, jednak wierzymy, że nadal jesteś z nami. Trzymaj się, Jacku. I pisz nadal swoje analizy, niech trafią do tych, którzy naprawdę mogą nam pomóc.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Trzymaj się, Jacku. I pisz nadal swoje analizy, niech trafią do tych, którzy naprawdę mogą nam pomóc".

Do zobaczenia. Jesteś tam tylko przed nami. Spoczywaj w pokoju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#21600

nasz przyjaciel, był i jest z nami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21611