Owsiak dla Wałęsy

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Na przyszły rok Jerzy Owsiak zapowiada nową formułę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra w roku 2014 zagra dla… Lecha Wałęsy.

Sympatia Owsiaka do Wałęsy jest powszechnie znana. W swoim czasie szerokim echem odbyła się wypowiedź szefa WOŚP o „przyłożeniu z baśki” każdemu, kto będzie czepiał się eks-prezydenta. Tym razem jednak na deklaracji prawdopodobnie się nie kończy.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje o stratach finansowych Wałęsy. Kilka wypowiedzi na temat homoseksualistów, kosztowało dawnego szefa „S” odwołanie kilku zagranicznych wykładów. Ta lista pozostaje otwarta, tymczasem każde takie spotkanie to kilka tysięcy dolarów. Wałęsa tymczasem ma na utrzymaniu rodzinę, ponoć także pomaga wielu innym osobom, słowem – ma wydatki. Na tyle duże, by już dawno sygnalizować, że nie wystarczyłaby mu pensja w wysokości marnych, powiedzmy, trzech tysięcy złotych.

Potrzebna jest więc pomoc. Jak mówi anonimowy współpracownik Orkiestry: „To dzięki Lechowi dzieciaki, którym pomagamy, urodziły się w wolnej Polsce. To dzięki Lechowi możemy organizować Orkiestrę, czy Woodstock. Dlatego dziś to jemu, w pierwszej kolejności, trzeba pomóc”.

Nie wiadomo jeszcze, czy na pomoc dla Lecha Wałęsy przeznaczona będzie cała przyszłoroczna zbiórka, czy tylko jej część. Jest jednak pewne, że Orkiestra pomoże Wałęsie w trudnej sytuacji, w czym pomogą na pewno miliony wdzięcznych Polaków. Krzysztof Skiba zapowiedział już, że na potrzeby WOŚP zespół Big Cyc nagra piosenkę „Pomagam elektrykom” – będzie to hołd dla Wałęsy, a przy tym przeprosiny za dawne, szczeniackie wygłupy – zapowiada artysta. Orkiestra zagra też z nowym logo, w którym czerwone serduszko ozdobią charakterystyczne wąsy. Oby tylko Wałęsie starczyło zapasów do przyszłej zimy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jest legalny i ma wsparcie PObolszewi i pejsatych mediow
Owsiak bedzie gral na pogrzebach swoich dobroczyncow za darmo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347654

 teraz Owsiak zagra dla Bolka, potem na flachę dla Olka, później na nowy żyrandol dla Bronka...  ;-))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347682

[quote]„To dzięki Lechowi dzieciaki, którym pomagamy, urodziły się w wolnej Polsce. To dzięki Lechowi możemy organizować Orkiestrę, czy Woodstock. Dlatego dziś to jemu, w pierwszej kolejności, trzeba pomóc”.[/quote]

Gdyby nie data tego niusa, powiedziałbym tak:

- to bez sensu. Dzieciaki, które dziś żyją tak jak żyją, tj. o głodzie, chłodzie, bez lekarskiej pomocy, w szkole wypełnionej przemocą i bez przyszłości, zawdzięczają to przede wszystkim jaruzelskiemu i kiszczakowi, i to na ich rzecz Orkiestra powinna grać.

;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#347692

Jeżeli to nie jest żart z okazji 1-ego kwietnia, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#347708

to był żart, choć nie mogę zagwarantować, że nie okaże się w jakiejś części proroctwem...
pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347720