Podobno ma sypać

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Dobrze, że Waglewski czy Olbrychski przypominają, co i kto jest największym złem w polskiej polityce, bo ludzie gotowi zapomnieć przez te wszystkie komisje, niekomisje... A dziś - według prognoz pogody - ma ponoć sypać.

Wczoraj (tzn w środę, zaznaczę, zważywszy na to, że mamy pierwszą w nocy) w TV mignęła mi informacja, że Mirosław Sekuła obserwował dziś obrady komisji ds. nacisków, by uczyć się sposobu pracy od Andrzeja Czumy. Ten zaś pokazał, co potrafi, przerywając co chwila pytania swoim głosem Kononowicza-bis i praktycznie uniemożliwiając pracę posłom PiS. Przed przerwą o 15 pomyślałem sobie, że tej dwójce nie zostało już nic, poza opuszczeniem obrad i wyłączyłem telewizor. Gdy zaś usiadłem do komputera okazało się, że para z PiS to właśnie zrobiła i naprawdę nie sposób się tym ludziom dziwić. Ponieważ przed komisją hazardową trudne dla Platformy przesłuchania nadzieja Partii w tym, że Sekuła dobrze odrobił lekcję. Zwrot "odbieram panu głos" ma już opanowany, teraz jeszcze tylko "pan mówi od rzeczy" i jesteśmy uratowani. Sekułę zmotywować powinien też zresztą fakt, że właśnie zatrzymano aktualnego wiceprezydenta Zabrza. Po co ryzykować podobne kłopoty? Trzeba się postarać.

Nie zapominajmy jednak o nieszczęsnej prognozie pogody. Czy się sprawdzi, przekonamy się za kilka godzin. Tylko, cholera, naprawdę trudno wyleczyć gardło przy takiej aurze.

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#44905

...biały puch...

Vote up!
0
Vote down!
0
#44917

trzeba to jedynie jakoś umiejętnie posprzątać.

Kiedyś to różnego rodzaju komuchy zamiatali poprostu pod dywan, ale dzisiaj towarzystwo zrobiło się bardziej leniwe.

Dzisiaj przy tym ogólnym
"ekonomicznym i nie tylko - syfie"
politycy wskazując nam łapą na leżącą obok w pogotowiu
"górę śmieci" - warczą,
co k...wa jak się wam nie podoba,
to zasypiemy was tym g..nem i tyle !

I taka to alternatywa.

A ja się grzecznie pytam,
kto ich "kuśka" wybierał ?!

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#44931

Ejże...sądzisz, że towarzystwo zrobiło się bardziej leniwe? Ja uważam, że bardziej bezczelne, do czego upoważniają ich media. W zasadzie wszystkie komercyjne, ale nie tylko. Kiedyś były żółte firanki i te klimaty. Dzisiaj uznano to za zbędne gadżety. Ale skoro w pewnym okresie hasłem dnia stalo się stwierdzenie, że pierwszy milion trzeba ukraśc to później już było z górki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#46505

Rzeczywiściwe to chyba najbardziej oddaje wyraz tej tragedii i po takim haśle nie bardzo wiem co jeszcze możnaby dodać?
Czasami w obliczu ich chamstwa i politycznego warcholstwa
człowiekowi braknie słów...
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#46511