Lis w kurwniku

Obrazek użytkownika Budyń78
Blog
PO planuje udostępnić esbeckim konfidentom akta ich ofiar, Rosjanie stawiają Pawlakowi nowe żądania i można być pewnym, że dostaną, czego sobie zażyczą, Palikot żąda aresztu dla Gosiewskiego (na początek...) a Hanna Lis wraca podobno do TVP. I dobrze!


Jak wiemy, głównie od oburzonych dziewic z Platformy Obywatelskiej, w ramach tymczasowego podziału TVP między PiS a SLD, postkomunistom przypadł program drugi. Temu wydarzeniu zawdzięczamy Pospieszalskiego w jedynce (przy okazji - dziś zapowiada się ciekawy odcinek), a tymczasem na plotkarskim bloku Wirtualnej Polski czytamy, że Hanna Lis ma dostać prowadzenie "Panoramy". Jeżeli rzecz się potwierdzi, będzie to bardzo dobra wiadomość. Jeśli "Panorama" miałaby odzyskać pozycję dwójkowego okrętu flagowego, a przy tym stać się oknem na świat dla SLD - znienawidzona przez Pudelka i telewidzów żenująca żona szybko zgrywającego się gwiazdora jest idealną gwarancją, że postkomuniści swoją szansę zmarnują. Nikt ich lepiej społeczeństwu nie obrzydzi, nawet Urban. To taka krótka uwaga, niegodna dłuższej notki - zwłaszcza, że za chwilę wspomniane "Warto rozmawiać", które dziś na pewno warto obejrzeć.

PS. ta notka nie pojawi się w walczącym o kulturę Salonie 24, stąd taki a nie inny tytuł - urażonych przepraszam. A S24 tak walczył z chamstwem, że aż przestał działać znowu...

najbliższe koncert Spirit of 84:

Another Punk Rock Christmas, 19 grudnia, Warszawa, Radio Luxemburg + Dumbs + afterparty: DJ Bigos
Ostróda, 9 stycznia, Młyńskie Koło (koncert w ramach WOŚP)
informacje na temat płyty i sposobów jej zdobycia
można znaleźć tutaj
zapraszam na nasz profil na myspace

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Olechowski przypomni raporty"gospodarcze" a inni TW też będą mieli swe deja vu.
Lisica rychło zdołuje panoramę i wszystko wróci do publicznej normy, czyli blisko burdelu!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#39248

Donek nie chce zbytnio TVP, bo boi się zagłaskania na śmierć. Mówił o przetrącaniu łap tym, którzy będą chcieli sięgnąć po telewizję. Myślę, że właśnie Donka można tylko na tą śmierć zagłaskać. Krytyka raczej nie przyniesie dobrego rezultatu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#39263