No i Unia wreszcie się do czego dąży przyznała...

Obrazek użytkownika triarius
Blog

Chcecie biężączki? Bardzo? Jak bardzo? Aż tak bardzo? No to ją dostaniecie! Nie dziękujcie, wyznam wam szczerze... (I tu dalej "Powrotem taty".)

Obejrzałem ci ja sobie dziś... A właściwie to było wczoraj, bo to już 22 minuty po północy, konwentykiel komuchów z SLD. No i chłopcy naprawdę dali czadu. Jeden mały Napieralczak zawodził, nie dość że bez sensu, ale takim głosem, że widać było, że mu coś dali. Publice się w każdym razie tym bardziej chyba podobało, jeśli oczywiście zbiorowy orgazm można tak banalnie i zdawkowo określić.

Drugi mały Napierniczak, nie żeby miał całkiem normalny głos, bo tego nigdy nie ma, ale zawodził nieco jakby mniej, za to stała się rzecz historyczna. Napieralczak zdradził był bowiem licznie tam zebranym i rozentuzjazmowanym komuchom - a przy okazji paru milionom przy telewizorach - o co tak naprawdę chodzi Unii... Napieralczak stwierdził otóż (audite populi!) , że (cytat z pamięci, ale dokładnie o to szło):

w Unii mamy standardy na oscypki i ogórki, nie mamy jednak wciąż standardów na ludzi!

Łał, mocne! Proponuję te wzniosłe słowa odszukać w jakimś WSI24, by je wykuć w marmurze, a dzień wczorajszy ogłosić Świętem Europejskim. Tylko nie wiem, jako żywo, czemu towarzysze tak późno tę rewolucyjną prawdę ludowi zdradzili! Przecież zawsze o to chodziło, prawda? Tylko że lud nie wiedział no to i lewicowego entuzjazmu trudno było zeń wykrzesać. Teraz jednak mamy o co walczyć, mamy do czego dążyć! A więc, tawariszczi:

Ruszaaaaajmy z posad bryłę świaaata, dziś niczym, jutro... Soczyste diety posła w Parlamencie Eurooo-o-o!

Nie zapominając oczywiście o przerabianiu Europejczyków na oscypki. Albo ogórki. Byle standardowe. Odpowiednio zakrzywione. I kochające Unię ma się rozumieć. (Ostatnio taki jeden mędrzec z PSL... Ale to już inna historia.) A na myśl o standardyzacji automatycznie dostające orgazmu. Niemal takiego jak towarzysze obecni na sali w czasie tej historycznej enuncjacji.

Inną - choć nie aż tak historycznie znaczącą jak ta standardyzacja ludzkich ogórków - a raczej lekką zabawną, rzeczą, było stwierdzenie jednego z braci Napierdolczak, że (cytat z pamięci): "SLD to partia, która nie zmienia szyldów". Hłe, hłe!

triarius
---------------------------------------------------
Caeterum lewactwo delendum esse censeo.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (2 głosy)

Komentarze

lewaki czują, że gniazdko po PO-PSL jest im już przygotowywane i stąd ten entuzjazm. Oby Spengler mylił się co do naszych możliwości oparcia się zmianom które m.in Napierdalalski promuje w Polsce.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#18093

Od czasu kiedy dowiedziałem się, że "UE" każe bacom robić egzamin z tego jak ciągnąć kozie za cycka, powtarzam żonie, że dożyjemy czasów kiedy na posiadanie dzieci trzeba będzie mieć licencję państwową.

Oczywiście zacznie się niewinnie, od obowiązkowych kursów, egzaminów, potem mały myk i egzamin będzie państwowy i już jesteśmy w raju. Dziecko spłodzone przez rodziców "nielicencjonowanych" będzie "nielegalne", będzie się od niego płacić grzywnę lub nawet (wersja hard) poddawać obowiązkowej aborcji.

Jestem stuprocentowo przekonany, że i już obecne "elity" - co tam mówić o przyszłych - gładko łyknęłyby ten pomysł, gdyby zapodały to autorytety z Brukseli.

Vote up!
2
Vote down!
-1

hak

#18094

to, że UE chce robić egzamin dla bacy, to przepis tak głupi, że aż śmieszny.

Poza tym lewactwo ludzi gorzej niż żaby traktuje. Płazy są bowiem chronione przez cały okres swojego rozwoju. A człowiek ma się dopiero stać człowiekiem. Żaba jest żabą od momentu poczęcia. To jak to w końcu jest?

A papiery reprodukcyjne? Przecież ekologiści chcą wprowadzić przepis, żeby nie można było mieć więcej niż dwójki dzieci. Niedługo pewnie pójdą dalej, żeby rozmnażać się mogli tylko wybrani. Cała reszta poddawana będzie przymusowej sterylizacji.

Dodam, że w takie rzeczy lewactwo to już się bawiło - przykład nazizmu czy szwedzkiej socjaldemokracji.

Cała ta logika lewactwa wynika z neomaltuzjanizmu. Oni tam gadają o wolności brzucha i takich tam, a rzeczywistym celem jest depopulacja. Istnieje jeszcze inna możliwość, że zewnętrzne grupy nacisku prowadzą do przeforsowania takiego prawa. Jeżeli tak jest, to mechanikę tego procesu opisałem w tekście Pokojowy podbój państwa.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
2
Vote down!
-1

Kirker prawicowy ekstremista

#18101

Wysłałem tekst z Twojego linka znajomym. Wiesz dobrze, że zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości w kwestiach w tej notce poruszanych - dobrze, że zebrałeś to w jednym miejscu.

Brakowało mi tylko wzmianki o eutanazji oraz szerszych informacji nt. rewolucji seksualnej/kulturalnej.

Takie informacje trzeba zbierać i kolportować gdzie się da. Póki jeszcze nam wolno.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#18102

ciekawe, ile napisze, że to tekst jakiegoś "katooszołoma" bądź "faszysty"?;)

A szersze informacje na temat rewolucji seksualnej. Na Wikipedii jest całkiem obszerny artykuł na ten temat:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolucja_seksualna

Nie napisali tam, że związane to było z żydowską szkołą frankfurcką i szalbierzem Adorno-Wiesengrundem. Ten jest znany z wymyślenia jednostki chorobowej znanej jako autorytarne zaburzenie osobowości. Do tego jeszcze inny szarlatan (osobnik również zaburzony seksualnie), Kinsey, który swoje badania prowadził na przestępcach skazanych za wielokrotne gwałty oraz prostytutkach.

A KGB musiało maczać w tym wszystkim palce, bo jak tu nie podłożyć tak potężnej bomby zegarowej.

Nie trzeba potężnego intelektu, żeby dojść do wniosku, że liberalizm światopoglądowy prowadzi do stanu osłabienia społeczeństwa, które ma wszystko gdzieś, byle tylko jeść, odurzać się i cudzołożyć.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
1
Vote down!
-1

Kirker prawicowy ekstremista

#18103

Mieć egzamin z robótek ręcznych ? wg.dyrektywy PE , 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1438082

Mieć egzamin z robótek ręcznych ? wg.dyrektywy PE , 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1438083

Mnie trochę martwi, że tu żadnego Neo nie mamy. Czasem człek potrzebuje komuś dowalić...

Vote up!
1
Vote down!
0
#18105

No cóż, nie ma jak pożarcie lewaka żywcem na śniadanie, a jakaś opozycja by się nam tutaj na Niepoprawnych przydała.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
1
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#18106