I kto tu ma problem z alkoholem?

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Kwaśniewski postanowił zdaje się wrócić do polityki jako polski Borys Jelcyn. Późny Jelcyn, uściślijmy dla porządku.

Tak się wszyscy starali, taki wielki robili hałas. A tu Olek, jak to Olek, przypomniał się, tyle, że w stylu towarzyszącym jego późnemu upadkowi, nie zaś wcześniejszej wielkości. Czy nie wytrzeźwiał od swoich poprzednich wyczynów, czy teraz jacyś „inni szatani” podsunęli mu coś do picia – tego się pewnie nie dowiemy, choć niemniej to ciekawe, niż kwestie ślubów i mieszkań w rodzinie Kwaśniewskich. Grunt, że pokaz siły stał się pokazem słabości. Tuska ten pan raczej nie zastąpi, chyba, że na zdjęciu, na którym drugą osobą opróżniającą kieliszek jest Janusz Palikot.

Palikot, który tak bardzo interesował się rzekomym problemem alkoholowym prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wszyscy pamiętają happening z publicznym piciem wódki z „małpek”, blogowe wpisy i prześladowanie prezydenta ciągłymi, „zatroskanymi” pytaniami i apelami i ujawnienie wyników badań. Szczucie medialnej nagonki statystykami zamówień alkoholu dla kancelarii prezydenta. Dziś o wiele większym przerobem procentów przez najwyższe urzędy, ani farbowana opozycja, ani reżimowe media nie chcą nas kłopotać. Jeśli Palikot wychyla 0,2 z Kwaśniewskim, nie pozuje przy tym zdjęć.

Co innego Olek. Lubi kamery i na trzeźwo, i kiedy indziej. Zresztą kto pamięta go w tym pierwszym stanie?
Nie tak dawno Palikot przejąć miał głosy niezadowolonych Platformą co mniej ogarniętych wyborców. Nie tak dawno jeszcze męczył go „alkoholizm” Lecha Kaczyńskiego – nie zapominajmy, że gdy nasze media próbowały, razem z urzędnikami państwowymi, upić nieżyjącego generała Błasika, Palikot miał taki sam pomysł na pośmierne opluwanie Lecha Kaczyńskiego. Nagle jednak ostał się z poparciem wysokości 2%, gdy zapędził się w swoich kolejnych szopkach w te rejony, gdzie dotychczasowi dysponenci jego smyczy niekoniecznie chcieli go zobaczyć.

Wygląda na to, że kolejny plan Palikota rozbija się o problem alkoholowy, najwyraźniej autentyczny, zupełnie innego prezydenta. Istnieje najwyraźniej jakaś sprawiedliwość na tym świecie.

Brak głosów

Komentarze

Kwaśniewskiemu i Palikotowi co rusz ktoś odmawia koncepcji pt. Europa+. Ostatnio odmówił Andrzej Celiński z PD. Nazwał ten pomysł, próbą "załapania" się na polityczną emeryturę w Parlamencie Europejskim, bagatela - 30 tysięcy złotych miesięcznie. Było by za co pić ( i Jolka by nie zawsze wiedziała). 

http://www.youtube.com/watch?v=T4pGDT-fPkI 

a to link do filmiku na youtubie o wypowiedzi "kontrowersyjnej" wypowiedzi Kwaśniewskiego. 

Pozdrawiam

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#350600

przedstawia jakiegoś typka podobnego do kwaśniewskiego,ale ten typek jest wyraznie lekko nawalony.Zachowuje się jak miernej jakości wiejski idiota pod sklepem z głęboko wsadzonymi łapami w kieszenie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#350672

ze jak sie studjowalo w Moskwie na specjalnym wydziale ze w ciagu pol roku robilo sie magistra to jakie to napiecie bylo ,jaki stres,a to ze na sniadanie i kolacje dzien wdzien trzeba bylo wypic butelke wodki zeby ta wiedze kacapska utrwalic i zrozumiec to juz calkiem zapomnieliscie jakie to poswiecenie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350859