Klawiatura to broń!

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Klawiatura to broń. Zwłaszcza, gdy nie możemy liczyć na tradycyjne media.
Dlatego - po raz kolejny - lista grup na facebooku, a także informacje o kilku inicjatywach, które rozpoczęły się w internecie, ale zmienić mają przecież co więcej... Warto pamiętać, że wszelkie inicjatywy wymierzone w PiS, w prawicę czy braci Kaczyńskich zbierają wielokrotnie więcej fanów w internecie - a przecież nie jest ich naprawdę wielokrotnie więcej. Po prostu - nasza strona jeszcze nie w pełni internet chyba docenia. Czas również to zmienić. O losach polityki decydują nieraz głosy osób niezdecydowanych, które, nie mając sprecyzowanych przekonań, przyłączają się do tej strony, która wydaje im się silniejsza lub po prostu bardziej atrakcyjna, modna. To na wykreowaniu takiego poczucia, zwłaszcza wśród młodzieży, Platforma oparła swoją pozycję w wyborach i nadal ma szansę obsadzić fotel prezydenta, i zdobyć pełnię władzy. Dlatego dziś nie możemy ani obrażać się na internet, ani też się bać - bo jeśli dziś zabraknie nam odwagi głoszenia swoich poglądów, bać będziemy się już zawsze. Warto patrzeć dziś na Ukrainę, ponieważ za kilka tygodni możemy znaleźć się w bardzo podobnej sytuacji. Wtedy nie wystarczy już klikanie w zakładkę "lubię to" na facebooku. Dziś zaś - to również ma duże znaczenie.

Profil niepoprawnych na facebooku - w tej chwili ma 199 fanów.

Grupa "Koniec zniewag"
Grupa "Nie zgadzamy się na odwołanie Jana Pospieszalskiego z TVP
Grupa "Prezydent Jarosław Kaczyński" - w tej chwili liczy prawie 10 razy mniej członków, niż grupa przeciwna, o której poniżej. To dysproporcja większa, niż w jakimkolwiek sondażu. A tu mogą rozstrzygać się decyzje wielu najmłodszych wyborców. Istnieje też problem podobny do tego, który znamy z forów internetowych - zakładania grupy bez sprawdzania, czy nie ma już innej, poświęconej tej samej sprawie. Wpływa to na niepotrzebne rozbicie "oddziałów". Możemy znaleźć też grupę "TAK Jarosław Kaczyński Prezydentem RP" liczącą trochę mniej członków.

Warto też nagłaśniać, jaki poziom prezentują "młodzi i wykształceni przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego, ale przy okazji również całej prawicy i kościoła, bowiem im te wszystkie rzeczy zlewają się w jednego wroga. "Najpierw była koalicja z bambrami i złodziejami oraz fanatykami. Myślałem, że bardziej pazernym na władzę nie można być. To Jaruś poszedł po trupie brata na prezydenta. Ja zupełnie przestałem wierzyć w bezmyślny, jarmarczny naród polski..." - pisze p. Tomasz S. "zostaw czlowieku ten katyn! kurwa to bylo lata temu... zajmijmy sie przyszloscia a nie cofaniem sie... idz w chuj przyjdz w piatek. To mówiłem ja "jeden z nieprawych"" - pisze pan Krystian S. Zaś pan Bartosz P. martwi się "Mohery teraz zamiast jezuska, maja obrazki leszka, a ten, chciał, nie chciał ma ryj tak samo zjebany jak brat. Kurwa ! Dlaczego on się zamienił z Wassermannem ??!! :(". Pisownia oryginalna, tylko nazwiska zastąpiłem inicjałami. Wypowiedzi zaczerpnąłem ze strony grupy "NIE CHCĘ aby Jarosław Kaczyński został prezydentem !!!!!!!"

Przypominam o inicjatywach "Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego i poświęconych walce z manipulacjami mediów "Memoriał 10 kwietnia" i "Stop manipulacji w mediach"

Wkrótce ruszy także zapowiadana strona, poświęcona wypowiedziom (tym, które warto zarchiwizować!) na temat prezydenta Lecha Kaczyńskiego, tym sprzed i po wypadku. Jeśli ktoś z czytelników dysponuje ciekawymi materiałami, proszony jest o przesłanie ich na adres Artura M. Nicponia: nicek(at)o2.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

mnóstwo ciekawych opinii o "katastrofie".
W minioną niedzielę, goście Zakowskiego w tvp info zieleni ze złości psioczyli na blogerów co to ośmielają się mieć nie tylko własną ocenę śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a nawet przyczyn "katastrofy"!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#56979

z tej broni nie będzie można korzystać podczas głosowania, spokojnie podchodźmy do sprawy :)

śmiem stwierdzić, że tym razem to elektorat nie-komputerowy będzie tym, który zadecyduje, tak myślę ;)

nemo sapiens nisi patiens

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nemo sapiens nisi patiens

#57026

nie powinniśmy jednak tego komputerowego lekceważyć, zwłaszcza, że im później, tym będzie miał większy wpływ na losy Polski. Na razie zaś tam mobilizuje się praktycznie tylko jedna strona. Skutkiem tego jest trwanie poczucia wśród młodszego elektoratu, że PiS to obciach, wstyd. Oczywiście, można sobie odpuścić walkę o rząd dusz tego pokolenia, ale nie nie będzie się potem co dziwić, gdy podziękują nam np. eutanazją za lat kilkadziesiąt.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57039

i w zupełności się zgadzam co do młodszego elektoratu, ale  faktycznie nie jest prostym zadaniem przekonać młodych ludzi do surfowania po "odpowiednich" stronach, ,,prawdą też jest, że tamta strona ma chyba więcej wolnego czasu gdy młodzi z tej strony nie mają w większości łatwego startu życiowego i nie mają zbyt wiele czasu na czytanie w necie,,,

nemo sapiens nisi patiens

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nemo sapiens nisi patiens

#57044