Czy można kłamać bezkarnie i na taką skalę? Można.

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Narracja smoleńska się sypie. Wali się w gruzy. Nie wytrzymuje zderzenia z brzozą.

Generał Janicki, się, delikatnie mówiąc, plątał. O minister Kopacz - raczej szkoda gadać, niż warto rozmawiać. Raport komisji - wart tyle, co (to jednak nowość, nawet w Trzeciej) stenogram z posiedzenia sejmu. Nawet kilku dziennikarzy przyjaznych władzy zgłasza jakieś wątpliwości, oczywiście poza największym polskim ekspertem do spraw lotnictwa. Tylko... co z tego?

"Życia nie zwróci" - i to wystarczy, by nic nie robić. Zwłaszcza, że mogłoby zwrócić godność, a przecież nie po to stado cmentarnych hien obdzierało z niej prezydenta, generałów, pilotów. Nie ma potrzeby powołania nowej komisji. Nie ma potrzeby robienie czegokolwiek. Że się nic nie zgadza? Już ustaliliśmy, że się zgadza. Mamy nie tylko żyrandol, ale i tyle wspaniałych dywanów, że po aferze hazardowej czy stoczniowej, i cały Smoleńsk się tam zmieści. I jeszcze nas pochwalą, że troskliwie przykryliśmy wrak dywanem.

Coś Wam się nie podoba? Wynajmijcie sobie detektywa Rutkowskiego. TVN nakręci o tym program, a na koniec i tak wyjdzie na nasze. Detektyw to swój chłop, nie bez powodu jest gwiazdą w Trzeciej. Z kartą w ZOMO, zarzutami i przyjaciółmi. Państwo polskie zdało egzamin. A skoro zdało, nie będzie go przecież powtarzać.

TVN 24: "Działanie BOR obniżyło bezpieczeństwo premiera i prezydenta"
wpolityce.pl: Kto "zidentyfikował" głos gen. Błasika w kokpicie? Andrzej Stankiewicz: sporą część "odczytał" ppłk Robert Benedict

wpolityce.pl: Zdaniem prezydenta, ujawnienie przełomowej ekspertyzy w sprawie 10/04 to sygnał o "hasaniu", "coś co musi co najmniej dziwić"

Brak głosów

Komentarze

niestety...
10p
pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#221792

warto pamiętać, ze sprawa sfałszowanych stenogramów nie ejst wcale nowa:
http://poczta.niepoprawni.pl/content/jak-w-stenogramach-sejmowych-zmienilo-sie-wystapienie-min-kopacz
to jest wrzesień 2010. Fakt, ze nawet Jan Pospieszalski nie miał o tym pojęcia świadczy o tym, jak opinia publiczna jest manipulowana w tej sprawie

Vote up!
0
Vote down!
0
#221801

 Może zalączony link zawierający ekspertyzę prof.Biniendy z dnia 30/01/2012  w Chicago

pomorze zrozumieć cala prawdę o tragedii smoleńskiej.

 

]]>http://www.youtube.com/watch?v=ERDm3obdH3M&]]> amp;feature=related

Vote up!
0
Vote down!
0
#221834

-To pan odbierał ten płaszcz.Mówił pan dowód osobisty był,paszport,jakieś papiery,dwie dychy dał za zgubiony numerek

-Zgubiony numerek to ja trzymam w ręku i proszę żeby mi pan wydał płaszcz na ten numerek

-Niech pan nie krzyczy na naszego pracownika.Ja tu jestem kierownikiem tej szatni.Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ?

-Cham się uprze i mu daj.No skąd wezmę,jak nie mam

-Tu pisze,niech pan se przeczyta:za zagubione rzeczy szatnia nie ospowiada

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#221802

Problem w tym, że to co Ty czy ja, czy wielu z nas z tej strony rozumie jako oczywiste kłamstwo, bo tak nas wychowano i nauczono, dla innych kłamstwem może nie być i nie jest. Dla nich to jest niezaprzeczalna prawda i innej nie dopuszczają. Dla nas kłamstwo a dla nich wygodna prawda. Mnie to już nie dziwi. Podłość tych ludzi daleku już przekroczyła wszelkie granice.

Graś powiedział "że życia to nikomu nie wróci". A w tych słowach zawarta jest jeszcze inna treść " a władza jest w dalszym ciągu w naszych rękach". To jest oczywiste jak to że jutro będzie sobota. Dalsze podłości będziemy musieli  znosić jeszcze przez ponad trzy lata. Jeśli wcześniej bieda nie wygoni nas za chlebem za granicę. Każda władza kiedyś się skończy i z tym musimy się zmierzyć. Żeby za trzy lata znów nie obudzić się w gorszej rzeczywistości niż teraz. Przed poprzednimi wyborami liczono mocno na kiboli. Głośno tutaj o nich było. Teraz może ACTA.

Nic z tego. Ani jedni ani drudzy. Tylko co z tego kiedy prawica dzieli się a nawet niepoprawni obrażają się na siebie nie wiedzieć o co.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#221806

Mona
Nie cierpie klamstwa, oszustwa i ludzi ktorzy to robia. Mam nadzieje, ze i w tym przypadku prawda na wierzch wyplynie. Po ostatnich wyczynach Onet. pl (Onet.eu) kiedy kasowali moje pozytywne opinie o Kaczynskim to sama skasowalam u nich swoje konto mailowe i oddaje sie teraz czytaniu i przegladaniu takich stron jak Nasz Dziennik, Gazeta Polska i WY! Mowi sie, ze klamstwo ma krotkie nogi. Mam nadzieje, ze na tych krotkich nogach Ci polityczni klamcy rzadowi i ich poplecznicy daleko nie uciekna! Pozdrawiam cieplo wszystkich z Anglii!

Vote up!
0
Vote down!
0

Mona

#221809

Co ze zwisającymi słupkami poparcia?
Na pasku informowało, że ZA powołaniem MIĘDZYNARODOWEJ Komisji Śledczej, było 98% Respondentów.
I JAK to przełożyć na gromkie zapewnienia mediów,
że "temat Smoleński się wypalił, i NIKOGO już nie interesuje"?
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#221815

Aleksander Szumanski

kolejność:
Putin,
Putin,
Putin,
reszta o dupę rozbić - pachołki płatne
I na nich przyjdzie pora, jak na Hitlera, Stalina, Hussajna, Mubaracka, Caucesku, Pol Pota i innych zbójów - zdrajców swojego narodu

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#221821

Oj Budyń, Budyń, co Ty się tak czepiasz ?

To, że oni mogą, to detal. Oni MUSZĄ !!!

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#221886