O tym, dlaczego Komorowskiemu nie ufam

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Według ostatniego badania CBOS Komorowskiemu ufa aż 70% Polaków. Przygnębiająca większość Polaków przyznaje więc, że jest idiotami, bo nie ma chyba bardziej oczywistej oczywistości niż ta, że Komorowski nie ma uczciwych zamiarów wobec nich, że nimi manipuluje i wykorzystuje ich tylko jako "mięso wyborcze".

Po pierwsze, to jest ten gość, który się zgodził na bycie strażnikiem żyrandola w pałacu, przyjął to poniżające zajęcie i się jeszcze oblizuje!

Czy ludzie wierzą w to, że Komorowski jest bardziej ugodowy niż był śp. Prezydent Lech Kaczyński i że on z Tuskiem żyją w bezkonfliktowej zgodzie? Chociaż centralne media ukrywają pod zasłoną sztucznych uśmiechów i uścisków rąk kolejną wojnę między "dużym" i "małym pałacem", to jednak co nieco się wypsnęło! Tusk już się poczuł władcą, postanowił sobie o tym, że nie będzie powoływał nowego rządu, a tu...bach! Komorowski go przyciął! I będzie tak, jak Komorowski zarządził. Będzie majestatyczne nadużywanie przepisów konstytucyjnych, by usankcjonować bezczynność władzy, przywiązanej do starych stołków.

Czy Komorowski jest wobec Polaków szczery? Czy ma czyste jak kryształ intencje? Czy nie chowa za plecami swojego wypróbowanego zbira - Palikota z jego bandą? Na razie - po staremu - Palikot ma zlecenie, by walczyć z krzyżem i z "krzyżowcami" od Kaczyńskiego, wszcząć nową wojnę religijną i kampanię nienawiści. Najpierw Komorowski wszczął wojnę o krzyż na Krakowskim Przedmieściu, a teraz o krzyż na Wiejskiej. Nieustannie sieje nienawiść i niszczy duchowo ten naród, jego poczucie wspólnoty, jedności, jak najgorszy z wrogów... Media centralne mocno wspierają tę zadymę, ostatnio Lis swój program uczynił bazarem antykościelnej gejowszczyzny. Skandalizujące? To świetnie! To ma właśnie określoną atrakcyjność medialną, ma też odwracać uwagę od prawdziwej gry o władzę, kryzysu wewnątrz PO, która - po nagłym zwycięstwie, które spadło na nią jak klątwa - jest miotana, rwana wewnętrznymi rywalizacjami i konfliktami. Wkrótce też Tusk może się zorientować, że bez takich działań osłonowych ze strony Palikota trudno mu się będzie obejść, że Palikot jest wygodny w tłumieniu zapędów PSL-owców... Komorowskiemu chodzi o trzymanie Tuska w szachu Palikotem i mocniejsze przytrzymanie koryta.

Waszym zdaniem to taki prostoduszny chłop? Ja bym tam nie siadł z nim do bigosu i kielicha, bo bym się bał, że mi zaszkodzi! I stanowczo nie dałbym mu polewać.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://www.youtube.com/watch?v=6TPw61kvPLA&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193034

Nie ufam tym ludziom którzy walczą z krzyżem i stawiają POmniki Bolszewikom,a zaPOminają o Polskich bohaterach,takim właśnie jest rezydent Komorowski,nie ufam tym co ciągle przepraszają wszystkich do o koła,jak na wasalów przystało,i nie ufam tym co z Polski chcą zrobić raj POdatkowy i zieloną wyspę Małrytius

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193048

Wiem o nim wystarczająco sporo, przeczytałem Raport o WSI, od dechy do dechy. Wnioski proste, ten facet jest godzien największej pogardy. Kombinator, ściśle związany z szarą strefą bezpieki i WSI. Patrząc głębiej, człowiek sowietu o chłopskich, rosyjskich korzeniach. Uzurpator i pozer, a to mieszanka dla mnie obrzydliwa. Jego stosunek do Lecha Kaczyńskiego, dopełnił miarki. Ja swój rodowy sygnet, chowam, na co dzień w szufladzie. Zakładam dla dodania otuchy, raz w roku, na śniadanie bożonarodzeniowe. Ten mało, że klejnot ma przywłaszczony, to wyeksponowany i wielkości średniej podkowy. Reasumując, gardzę nim jak robalem. Prości i prostolinijni ludzie, których szukać ze świecą, mają dla mnie wartość nieporównywalną ze Szczynukowiczem. Pozdrawiam niepoprawnie. W.S.C.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193051

Xenia
i nie będzie dla mnie prezydentm. Moim Prezydentem był śp Prof Lech Kaczyński wraz ze swoją wspaniałą żona, Marią. A nie żadna jakaś UBecka Dziadzia.
Za każdym razem jak go widzę lecę do w.c. i ostro wymiotuję.
Władza przejęta zamachem stanu wyjdzie mu bokiem już niedługo.Im wszystkim, Naród ich rozliczy, bo w to nie wątpię.Tządzą nami szwab i rusek. I Polacy to wreszcie zrozumieją. To kwestia czasu. Nigdy ci którzy z krzyżem walczyli nie wygrali. Ani za głębokiej komuny ani teraz nie wygrają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#193100