Konfuzja rządu - poważne zmiany personalne?

Obrazek użytkownika Obserwator
Kraj

Według nie do końca potwierdzonych informacji, premier ma podjąć poważną decyzję w sprawie min. Muchy.

Jej pytanie "Kto wybrał te dwie drużyny" (do meczu o Superpuchar) podobno bardzo go zdenerwowało - powód jest prosty, "ławka rezerwowych" rządu coraz krótsza i o naprawdę kompetentnych ludzi bardzo trudno.

Nie do końca wiadomo kto rekomendował Muchę na to akurat stanowisko, ale jej podejście do sprawy pokazuje, że to nie jest dla niej odpowiednie miejsce.

Niewykluczone że lada moment zostanie odwołana ze stanowiska Ministra Sportu, gdzie się po prostu marnuje.

Ma objąć urząd Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych...

Brak głosów

Komentarze

Ilość głupot, idiotyzmów, bzdur jakie w ciągu kilku dni
POpełniła kwalifikuje ją wedle taryfikatora tej koalicji do pełnienia, do uzyskania jeszcze bardziej ważnego i odpowiedzialnego stanowiska!
Bardzo nadaje się na min, zdrowia, więc Arłukowicz już powinien się bać!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#225265

Warto przypomnieć, że nie pierwsza mucha bzykała biegnąc wokół stadionu, bo był też i taki minister picuś co to rowerem wytyczał nowe autostrady.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#225278

Czyżby skrzydełka Muchy nie były dośc podniecające dla "młodych wykształconych z dużych miast?Jakieś rozczarowanie ? może Polacy mają dośc już ładnych niekompetentnych celebrytów w rządzie?

Vote up!
0
Vote down!
0

jagoda

#225281

Proszę państwa, nie dajmy się nabierać na jakieś radykalne ruchy Premiera Tuska??? Tak, oczywiście, że premier wszystko zap-lanował, gdy wybrał sobie skład rządu po wyborach??? Tam zapisał sobie, kilka spektakularnych, zajmujących opinię publiczną, jego twardych i zdecydowanych decyzji i dymisji pod publiczkę??? Nie tylko pani Mucha, dała złapać się na ten lep, jest też Arłukowicz, minister z jakiegoś zadupia, i znamienite krakowskie nazwisko Gowin, upudrowany amant, Minister Sprawiedliwości, rzucony na żer mafi prawniczej??? Twardy Donald Tusk zdymisjonuje, dla "dobra"Polski oczywiście, ośmieszy i wypluje??? Więc, te wrzutki, to budowanie napięcia, co to będzie??? Bo premier Tusk, chodzi strasznie wściekły, wszyscy boją się z ironicznym uśmieszkiem, to tylko zagrywki PR, nic więcej??? Cóż pani Mucha, może poleci, ale napewno o tym wiedziała wcześniej, dostanie przecież stosowną odprawę, nieprawdaż??? Potem, będzie następny pretendent do odpraw, i tak dotrwać do końca kadencji, sporo czasu i sporo ludzi przewinie się z teką ministrów??? Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#225305